Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP přestalo číct MS


-cream´c

Otázka

Mám PSP White s Firmwarem 2.71 SE-C už asi 3měsíce. Když byl zrovna nejnovější originalní FW 2.80 tak sem si ho tam hodil(tu 2.71C) a normálně hrál..ale asi po tejdnu hraní najednou už PSP nenačetlo Kartu, ale normálně běží. De i spustit normálně recovery menu, ale v tom se nedá nic udělat..když se připojim k PC tak složka nejde otevřít a ta oranžová dioda pořád bliká :( Už se to dávalo i člověku kterej ho otevřel ale závadu nenašel....prosim newítě někdo radu nebo aspon nákou pomoc?? díky předem...

EDIT: napadlo mě tam hodit z nákýho UMD orig. firmware a pak reklamovat, ale newim která hra by mohla mít nákej optimální FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Myslim že pokud si to otevřel tak na to to přijdouvelice rychle, leda že by byli na hlavu. Ta nálepka je vychytralá......... Nejlépe Downgradovat a nahrát origo SW a seš za vodou :)
No ale jak downgradovat když nejde čtečka karet? :-)

No jo to je pravda....... asi dost těžko........... přinejhoršim si zašroubuješ :-) a vyměníš čtečku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám PSP White s Firmwarem 2.71 SE-C už asi 3měsíce. Když byl zrovna nejnovější originalní FW 2.80 tak sem si ho tam hodil(tu 2.71C) a normálně hrál..ale asi po tejdnu hraní najednou už PSP nenačetlo Kartu, ale normálně běží. De i spustit normálně recovery menu, ale v tom se nedá nic udělat..když se připojim k PC tak složka nejde otevřít a ta oranžová dioda pořád bliká :( Už se to dávalo i člověku kterej ho otevřel ale závadu nenašel....prosim newítě někdo radu nebo aspon nákou pomoc?? díky předem...

EDIT: napadlo mě tam hodit z nákýho UMD orig. firmware a pak reklamovat, ale newim která hra by mohla mít nákej optimální FW

Inac toto sa stalo aj mojmu kamosovi s mobilom. Ale nakoniec zistil ze mu tam 7 rocny bracha natlacil zuvacku :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mne ted nejeli karty na MDAcku, zkousel jsem ruzny typy a zpusoby formatovani a porad nic, chtel jsem to nest na reklamaci, ale pak do toho stacilo hodne zprudka fouknou a rozjelo se to. Nekdy na netu jsem dokonce videl takovy zaslepky do SD co meli misto konektoru prouzky smirglpapiru. Ale predpokladam ze tohle vse jiz bylo vyzkouseno. Jo a takhle se mi kdysi chovala FAKE karta - najela treba na po 10 pak zase zmizla, pak odesla uplne.

P.S. Prodam fake kartu 2GB Sony, rozlepena a nebeha. Cena 30,- czk nebo vymenim za jidlo (hamburger, kousek pizzy nebo gyros)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu