Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP jako GAMEPAD k PC - FUSA GamePad v0.3


ice22222

Recommended Posts

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Blbé je, že se vám Gamepad může taky vybít :-D. To je asi největší nevýhoda oproti klasickému gamepadu

No mě při tom normálně PSP svítí jako že se nabíjí. Jinak Potvrzuju že na Win XP a PSP 2001 CFW 5.00 m33-6 funguje naprosto perfektně. Je to super věc, konečně nemusím k noťasu tahat gamepad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tak jsem změnil za poslední dobu názor na Visty ale to je jedno, jsem spokojený s XPečkama. Jinak by mě zajímalo, jestli se tento "PSP Gamepad" chytne na hrách jako NHL 2009 nebo Fifa 2009. Můj klasický gamepad se u hodně her nechytne, ale třeba u Fify 2008 jde, u Fify 2005 taky, u NHL do 2005 funguje rovněž, na novějších už ne. Tak by mě teda zajímalo, jestli to alespoň na PSP funguje...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Win 7 64bit / Fat 5.50 GEN-B2 - funguje bez problemu, nastaveni nutno hledat Ovladaci panely (Musite dat zobrazit velke ikony, aby se zobrazilo vse) -> Zarizeni a tiskarny -> Vstupni zarizeni USB (Obrazek gamepadu) dat PTM -> Nastaveni herniho zarizeni -> Vlastnosti. Mozna je to stejny jako u Visty :) Ve hre sem nezkousel, ale reagovali vsechny tlacitka :)

EDIT: Funguje v Lego Star Wars: The Complete Saga, da se nastavit jak na joy tak na kriz, obe zaroven ee :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu