Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Má už někdo Wii HW Motion Plus?


mikk

Recommended Posts

Jak to vlastne funguje? Je to nejaka krabicka co se pripoji k Remote do zdirky nebo je to uplne nove REMOTE? :idea:

V baleni prisel gumovy obal na remote + prave wii motion plus. Je to takova mala krabicka, pripoji se normalne jako nunchuck a na konci ma vyvod zase pro nunchuck.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem dnes zakoupil Wii Motion Plus dale jen (WMP). Zkousel jsem po pulhodince Grand Slam Tennis a Virtua Tennis 2009.

Hraje se to s WMP lepe, jen je treba si zvyknout. Obcas jsem mel pocit, ze mi WMP trochu blazni (znepresni),ale doufam, ze je to jen pocit.

Tesim se na Wii Resort a Red Steel 2- tedy pokud bude WMP podporovat.

Tady je par fotek:

Baleni:

baleni.JPG

obsah baleni:

obsah.JPG

manual (dobre popsan a je v CZ):

navod.JPG

a 3 fotky, jak vypada WMP primo v "silikonu" (zepredu, zezadu a z boku):

zpredu.JPG

zezadu.JPG

z_boku.JPG

Jak se mi s tim bude hrat pri delsim hrani a po delsi dobe, jeste napisu.

K pouziti nepotrebujete zadny firmware update:roll:

Taky zakoupeno v Alfe viz.:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007L2P6000PME

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som kupoval wii motion plus na pixmani a cosa tyka hier u tenisu je to poznat ale stale to nieje ono ale co sa tyka Tiger Woods 2010 tak je rozdiel oproti 2009 riadne velky hra sa zlepsila o 100% citlivost je super kazdy mali pohyb to snima mozem len doporucit kdo nehral golf nech to skusi je to z wii motion plus super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu to teda dobře, že to stojí za to? :D Taky sem si jeden objednal tak sem zvedavej

NO, nevim, jestli to stoji nejak extremen za to.....her podporujicích tento doplnek je zatim hodne malo......

U golfu je to s timto doplnkem parada........u tenisu se mi zdalo, ze se mi obcas ovladac trochu zblaznil:) - ale to bude spise asi o zvyku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda dneska mi to přišlo, ale jsem vcelku rozladěn :( zkoušel jsem zatim wm+ jenom u grand slam tenisu, ale je to bída...ovladac nerozezná forhand od backhandu, mává si to kdy chce.....nevim jestli je vadnej wm+ , ale takle to opravdu nevypadalo v grand slam traileru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě jsem se chtěl zeptat.....když šahnete na ten wm+ konektor...je tam napevno nebo se vam taky všelijak kejkla a hejbe?

Napevno......tedy alespon oba motiony u me......ono se to zastrci dolu jako klasicky nunchuk a z boku ma takove "zacvakavatka", ktera po uplnem zasunuti zaklapnou (a jeste to drzi v silikonu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim....ten system upínání, ale kdyz sundam remote z wm+ a šahnu na ten konektor u wm+(ten kousek , co se zasouvá do ovladače) tak se ruzne mele a hejbe a neni v wm+ zabudovanej na pevno....no ptam se protoze hledam cim by to mohlo bejt ze to tak zlobí...takže kdybyste to mohli zkontrolovat a dat info.....dik předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim....ten system upínání, ale kdyz sundam remote z wm+ a šahnu na ten konektor u wm+(ten kousek , co se zasouvá do ovladače) tak se ruzne mele a hejbe a neni v wm+ zabudovanej na pevno....no ptam se protoze hledam cim by to mohlo bejt ze to tak zlobí...takže kdybyste to mohli zkontrolovat a dat info.....dik předem

Jj, ten konektor mam taky "v pohybu":cheesygrin:, ale vadit to asi nebude, protoze jakmile to zaklapnes a zezadu zajistis zaklopkou LOCK, tak se to ani nehne. Takze nemyslim, ze by to byla zavada (vzhledem k tomu, ze doplnek funguje v pohode).

A jestli se nemuze uvnitr neco ulomit? ---Chce to pockat, jestli se treba nebudou casem mnozit prispevky o nefunkcnosti........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo no...tak na tohle sem se ptal....protože wm+ mi určo nefunguje tak jak má :( tak se snažim najít ňákou přicinu čim by to mohlo bejt....ted uz me jenom napada poslat to někomu na otestování.....mno estě bych moh zkusit updatovat na 4.0 ale mam pocit že to nepomůže....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo no...tak na tohle sem se ptal....protože wm+ mi určo nefunguje tak jak má :( tak se snažim najít ňákou přicinu čim by to mohlo bejt....ted uz me jenom napada poslat to někomu na otestování.....mno estě bych moh zkusit updatovat na 4.0 ale mam pocit že to nepomůže....

Update firmware asi nebude nutny.....ale mi se treba pri tenisu wm+ taky jakoby na chvili zblazni - ono to holt neni tak uplne prsne jako v reklamach na tento doplnek:roll: - (ale u golfu je to good)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu