Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vypálit hru na DVD-R DL


romeno

Recommended Posts

  • Moderators

Pokud máte doma nějaké mínusové (-) média třeba je využijete :)

Návod :

Stáhněte si tento program :

http://www.uloz.to/xr6uMvv/mrdl1-1-rar

1. Hra musí být ve formátu .iso , pokud je ve formátu .000 jednoduše přejmenujte koncovku . Pokud je v jiném formátu překonvertujte například v programu ultraiso.

2. Otevřete ISO v programu mRDL.

3. Vyberte vaši vypalovačku.

4. Zvolte rychlost vypalování 4x

5. Vypálit a hrát :)

1241348127_5682_teste.jpg

XGD3 hry takto vypalovat nejdou , tento návod je spíše pro ty co mají doma nějaké nepotřebné , nebo se spletli při koupi mínusových médií !!!

lehce převzato z xboxzone.sk

Upraveno uživatelem romeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na alze je cena stejna , tak nevim , chce to prohledat shopy .

Muze to byt reseni pro ty kterym se treba nedari vypalit na dvd+r dl . Pokud maji nejakou uz jetou palirnu :)

Samozřejmě, že cena není stejná :D na většinu shopů jsou DVD - DL dražší než pluska.

Jak ale píše Litny, může to být řešení pro lidi co se spletou nebo tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom bych dodal že koncovka 000-00x se dá spojit v hjsplit a výjde .iso :-)

jenze myslim, ze zde je to mysleno jako soubor ktery ti vyjde po rozbaleni partu - part.01-XX napr. rozbalenahra.000 taky se mi to nekolikrat stalo

trochu mimo misu :D nekdy ti hold vyleze .iso a nekdy .000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když to vyleze s .000, tak na DVD +R DL to můžu vypálit jako .000, nebo i tam to musím přejmenovat ? (včetně řádku v DVD souboru)

pokud to bude v .dvd souboru taky .000 tak to muzes vypalit, ale doporucuji prejmenovat, protoze me 2 hry takhle nesly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V navodu je doporucena rychlost 4x . Nikomu to zatim necinilo problemy , ale rikam ja osobne vyzkousene nemam...
tak odskoušeno, v pohodě funguje romeno DÍKY MOC! ještě dotaz, kde se nastavuje rychlost vypalování,když sem to vypaloval,tak sem měl jenom na výběr co chci vypalit a kam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím proč, ale mě to na konci napsalo chybu, checkoval jsem to v DVDMulleteru i abgx360, vše v poho

tak nevím... Zkusím ještě jednou a jestli se to po**re tak mě asi ...

EDIT: Píše mi to: WRITE LBA:4171712 FAIL!

ERRORRCODE: ASC:72 ASCQ:2

Nevíte někdo co s tim ?

Předem díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem to zkoušel a asi tak po minutě vyskočí chybová hláška obdobná té v příspěvku výše...

Mě právě nechápu proč, to skočilo až na konci, ale na DVD je stopa max pár milimetrů... A pochybuji že moje mechanika nezvládá DLka...

EDIT: Koukal jsem, na výpis, DLka čte i zapisuje, nevím v čem je tedy problém... PS: Je to Lite-ON takže jestli ten software s ní třeba není kompatibilní, nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus najit novejsi fw pro tvoji mechaniku.

Jinak urcite pouzivejte verbatim .

To jestli vam vypalovacka vypaluje i minuska zjistite treba programem Nero drive speed.

Starsi palirny to neumely...

Sice mám starší, ale ta to umí. Podívej se všude po netě...

Lite-ON DVDRW SHM-165P6S

Jinak, díky za radu, zkusím najít.

EDIT: Tak opravdu si nevím rady. Našel jsem pouze ten stejný, jaký tam už mám a nechci zničit 3. DVD...

PS: Zkoušel jsem to v Nero CD-DVD Speed testeru nebo jak se to jmenuje, a normálně to v poho šlo tak nevím čím to je...

Za dobrou radu vás neukamenuju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu