Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vypálit hru na DVD-R DL


romeno

Recommended Posts

tak sem to aktualizoval z 1.01 na 1.03 .... ale kdyz zapnu ten program dam vibrat ten soubor to iso hodim tam dvd a dam start tak po 3sekundach me to ukaze detect error a nebo kdyz to skusim zas tak po 6sekundach not new disk .. nevite coto zas kua je :(

a mam tuhle vypalovacku

http://www.cdr.cz/?rekordery

no tak uz jsem to zjistil .. vsude sem mel napsane ze to dvd je prazdne ale ja tam mel tu hru co sem skousel ale v pulce se to seklo .. ale ta vypalovacka co mam tak na ni by to melo dvd -r dl jet ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak sem to aktualizoval z 1.01 na 1.03 .... ale kdyz zapnu ten program dam vibrat ten soubor to iso hodim tam dvd a dam start tak po 3sekundach me to ukaze detect error a nebo kdyz to skusim zas tak po 6sekundach not new disk .. nevite coto zas kua je :(

a mam tuhle vypalovacku

http://www.cdr.cz/?rekordery

no tak uz jsem to zjistil .. vsude sem mel napsane ze to dvd je prazdne ale ja tam mel tu hru co sem skousel ale v pulce se to seklo .. ale ta vypalovacka co mam tak na ni by to melo dvd -r dl jet ne?

Z toho odkazu nevieme aku mas napalovacku :cheesygrin:

Hry na X360 napaluj na DVD+R DL a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Taktez se pridavam k nezdarenym kterym to hodilo chybu WRITE DATA LBA:4171712 FAIL! ERRORCODE: ASC:30 ASCQ:5.

Palirna ASUS DRW-2014L1T s poslednim firmem :?

Beru z5, chybu to sice nahlasi, ale v boxech hra jede normalne, zda pujde dohrat uvidim, takze zatim to facha :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som to skusil prvy krat,ale v programe cdclone,a do tych 50% mi to napalilo v pohode , no potom to skocilo na 100% a napisalo citujem " zapis do HL-DT-ST DVD RAM GSA H55L bol neuspešny".Prosim poradte mi nerad by som vyhodil dalsie dvd.uz chodim po nete cely den ale nikde nič pisane ohladom toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som to skusil prvy krat,ale v programe cdclone,a do tych 50% mi to napalilo v pohode , no potom to skocilo na 100% a napisalo citujem " zapis do HL-DT-ST DVD RAM GSA H55L bol neuspešny".Prosim poradte mi nerad by som vyhodil dalsie dvd.uz chodim po nete cely den ale nikde nič pisane ohladom toho

hele vypaluj to přes dvd decrypter. V settings si nastav layerbreak - 1913760 (konkrétně v tom settings je to záložka "iso write mode" a tam je kolonka, kde nastavíš layerbreak") a můžeš normálně vypalovat to .ISO a nepotřebuješ už nikdy .dvd soubor.

Jinak hodně ASUS vypalovaček, které nejsou již úplně nové, mají tyto problémy s vypalováním na DVD DL. Ale je důležité mít značkové Verbatimy - ne ty předražené z tesca, ale nejlépe z nějakého eshopu.. třeba alfacomp.cz) a vypaluj to rychlostí 2,4x a mělo by ti to jet i s tou ASUSkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele vypaluj to přes dvd decrypter. V settings si nastav layerbreak - 1913760 (konkrétně v tom settings je to záložka "iso write mode" a tam je kolonka, kde nastavíš layerbreak") a můžeš normálně vypalovat to .ISO a nepotřebuješ už nikdy .dvd soubor.

Jinak hodně ASUS vypalovaček, které nejsou již úplně nové, mají tyto problémy s vypalováním na DVD DL. Ale je důležité mít značkové Verbatimy - ne ty předražené z tesca, ale nejlépe z nějakého eshopu.. třeba alfacomp.cz) a vypaluj to rychlostí 2,4x a mělo by ti to jet i s tou ASUSkou

Ale ja nemam asus,ale lg.No ajtak dik za radu,mozno to skusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

A jak je to s wawe? Musím mít nejnovější flash abych mohl na mínusko vypálit UFC10, nebo v tomto případě wawe nehraje roli? Nikde to tu nebylo řečeno. Dík

Edit: Já jsem si vlastně vzal do hlavy že se patchne .dvd, nevím proč, takže se omlouvám. Normálně patch přes 360 wawe patcher :)

Aha, tak to asi nevypálím, vypalovačka vůbec medium nevnímá, jakobych do ní nic nedal. mám Lite-On LH-20A1S

Aha, tak najednou nepřečte jakékoliv medium, ať už je to CD-R, DVD-R DL, DVD+R DL, nebo prostě cokoliv, takže problém bude v mechanice.. Mám na ní už vypáleno 20+ DVD a vše fachalo jak mělo, a najednou tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Takze panova.Zkousel jsem tenhle programek.Ze zacatku jsem si rikal hmm to bude blbost ba naopak.Na DVD-R DL se mi dari daleko lepe vypalovat nez nez na media typu +.Sice to na konci napise tu chybovou hlasku ale pak kopirovani na disk a hrani a je v poradku.Dokonce uvazuji ze zacnu pouzivat minuska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu