Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vypálit hru na DVD-R DL


romeno

Recommended Posts

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

zdravim vypaluju pres imgburn vse vypali na 100 procent. a jak uzavira dvd tak my tam naskoci

all attemps to automatically close the drive tray have failed

this is to be expected on laptop style slimline drivers

please close is manualy and the click ok

nak tak. takze asi ovladace na vypalovacku mam spatny?? jen to neuzavre. xbox to nacte a stoji v obrazku xboxu a nic. poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravim,

mam dotaz ohledne vypalovani DVD-R DL ,...bohuzel jsem z nadseni z dobre ceny zakoupil minuska a ted si s tim nevim rady. Pokousim se vypalovat v systemech Mac OS X 10.6. a Win7 ...vyzkousene softwary ImgBurn, CloneCD, mRDL, OSx360, iBurn......mechanika v iMacu DVD-R DL palit dokaze, tim jsem si vzhledem k informacim ze systemu jisty,...ale at zkousim co zkousim, vsude mi aplikace hlasi, ze nemam v jednotce prazdne DL medium, nebo ze mam vlozit spravne medium...jediny ImgBurn mi zacal palit, ovsem s hlaskou "Cannot set layer break position when burning DVD-R DL". Uz si nevim vubec rady,...paleni vyzkouseno na iMac (+R DL sly) v mac os x i ve virtualnich Win7 a na standardni pecce (rok stary nb) ve Win7 kde jsem vypaloval Black Ops. Pomuzete mi nekdo prosim?

Predem moc diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

To můj notebook bohužel naprosto selhal co se vypalování týče :) viz. http://console-forum.net/tema/118130-madden-nfl-11

Takže naprosto netušim jak budu hry vypalovat :) Zatím mi kámoš řekl že mi je pálit i stahovat bude. No kdyžtak na ten topic někdo mrkněte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu