Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vypálit hru na DVD-R DL


romeno

Recommended Posts

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sakra těd jsem zničil DVDčko. :(

Na konci mi to hodilo nějakou chybu. Opravdu mám vypálit soubor .iso? Nebo mám vypálit .dvd jako u plusek?

Poradtě pls.

edit: na pluska to mi to pálí v poho.

musíš vypalát iso. a co ti to píše za chybu? já když to vypaloval tak mi to šlo v poho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lite-ON DVDRW SHM-165P6S

- už je maličko starší a neprodává se ale: http://www.cdr.cz/picture/26406/large

Tohle vše umí, mám tam nejnovější firmware... Možná bych mohl zkusit dát tam radši starší...

EDIT: http://www.cdr.cz/a/17087 - celý test na tuto mechaniku, ověřte si že by měla zapisovat jak na + tak i -.

EDIT2: Taky mám 2 DVD v p*** :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauves lidicky , palil sem si ehm..teda zalohoval vice her , ale tedka mam problem s novejma gameskama jedna se o prototype a star ocean.Palim normalni na pluska pro euro open pal verze , dam normalne img burna dam vertify dam teda otevru to xxx.DVD a zaham 2.4X.Vsechno seme zdari , ale jak to dam do mechaniky obevi se me jenom bila obrazovka se znakem xboxe co bejva na startu her..nekdy na startu jinak ostatni mejvaj svoje.mno a pak uz nic , bere me to jako filmove dvd na ovladaci , pac mam moznost si to prehravat a posouvat ale nejde to , ze :-D tak se to tam kusne a nevim co s tim tedka uz mam dve dvd v prdeli a dohaje kdo ma furt na to vydelavat a zkouset nove programy a nove zpusoby.Jooo jeste jedna vec dvd obsahuje nejakej update slozku , ale mozna ze je to tim nebo neni , ale nemeloby ,tak nevim a nevim a nevim , mate s tim nekdo zkusenosti nebo slyseli ste o tomhle problemu , dikec za echo vas psoluchac foru a bohuzel uz ucastnik :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty cece , ty ses rychlej jak ja v posteli s bejvalkou :-D , a to bylo neco :-D .Mno jj uz sem si precetl fora a zjistil sem sam , ale dikec za odpovedi.Je zajimave ale ze az tedka , s tim updatem kdyz otevres iso soubor a juknes do nej , tak mozna ze zalezi podle i toho zda to potrebuje new fw.Souhlasi to vam taky ,????:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám starou LG (vůbec nevím jak se jmenuje)

jednou mi v ní dokonce explodovalo cd.. mam jí asi 3a půl roku ..( te´d nevím přesně jak mám dlouho toto pc ale 3 roky to sou určitě...

a funguje to na 100% (vyzkoušeno na jedné hře) ale stejně to na mínus pálit nebudu protože jen to slovo mínus mě znervozňujexD

Verbatim + r dl +img burn je prostě zvyk a nebudu ho měnit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu