Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vypálit hru na DVD-R DL


romeno

Recommended Posts

dotaz, vypaluji v CloneCD, vypálil sem hru XGD3 a dal sem možnos "vypálit do konce disku" hra funguje, pak sem zkusil jinou hru a u té sem dal "pokusit se přepálit Disk" a u toho mi to při vypalování hodilo error ale hra také funguje, jaký je mezitím rozdíl a co hrozí? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano, verze 1.0.6 umí kontrolovat XGD3 a doplní do nich topologická data pro kontrolu AP25 sektoru. Pro správné vypálení je ovšem potřeba vypalovačka Lite-On iHAS 124 s revizí firmware B, popřípadě její jiné modely doplněné o některé jiné funkce (řeší se v jiném tématu). Pro tuto mechaniku existuje upravený FW, který ji donutí vypálit DVD až do konce média, čímž nepříjde o část ve které se ukrývají data pro kontrolu pravosti, což muže být důležité jak pro instalaci hry, tak pro hraní na live.

Všechno se tu už někde řeší, stačí sledovat fórum a něco o tom trochu pohledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, ihas mám, s ixtreme burnerem, jen nikde nebyla zmínka... Takže teoreticky abgx360 + ihas = live,jo?

Jediné, co nastavuji v abgx360 je fix na lvl3, když je všechno zelené, tak pálím .dvd soubor rychlostí 2,4x v imgburnu, tohle je zatím nejbezpěčnejší metoda hraní na live,ano? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ľudia mám taký problém s napaľovaním hier na xbox..napaľujem ich už dlho a všetko bolo v pohode ale dnes mi brácho omlylom Kúpil R- a skúšal som to cez net mrld ale nejde mi to...normálne kliknem R- vyberiem si súbor ISO, a ako náhle dam štart tak mi vybehne OPEN FILE FAIL..:/ neviete mi nejako pomôcť? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nezkousel jste nekdo palit FORZU HORIZON?? Zkusil jsem pres imgburn ...velikost souboru 8,14 tudiz hned chyba a po vypaleni hra proste nejede v xboxu ukaze ze je hra vypalena ale po spusteni hned chyba. PLS vim ze uz to tady je ale mohl by nekdo podrobnej navod pro amatery ?! Budu moooc vdecnej lidi!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
Zdravím ľudia mám taký problém s napaľovaním hier na xbox..napaľujem ich už dlho a všetko bolo v pohode ale dnes mi brácho omlylom Kúpil R- a skúšal som to cez net mrld ale nejde mi to...normálne kliknem R- vyberiem si súbor ISO, a ako náhle dam štart tak mi vybehne OPEN FILE FAIL..:/ neviete mi nejako pomôcť? ...

Najdi daný ISO soubor a klikni na něj pravým. Dej vlastnosti a ve vlastnostech odškrtni jen pro čtení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje. Díky za návod. Měl jsem dvakrát error. První byl: Open file fail. Stačilo najít daný ISO soubor, dát vlastnosti a tam odškrtnout jen pro čtení. Pak jsem měl děsně u konce vypalování další error. Už si ani nepamatuji, co tam bylo napsáno. Každopádně hra funguje skvěle, i přes ten error na konci. Vypaloval jsem na DVD-R DL The Simpsons Game (7GB).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu