Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for speed underground 2-jak d�l


Recommended Posts

To jsem měl podobnej problém, hrál jsem to naposled tak před 3 rokama, tak si nejsem jistej, ale myslim, že musíš to auto vytunit, pak ti vyskočí hvězdička do toho časáku a když si to auto vyfotíš, vyběhne ten URL (nebo jak se jmenuje, žlutý kolečko), to vyhraješ a uvolní se ti další část

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dík ale mám málo peněz na tunění a tenkrát jsem viděl někde cheaty na peníze nevíte kde jsou nebo nemá je někdo?

http://www.gamespot.com/ps2/driving/needforspeedunderground2/hints.html ;)

Thanks potěší :lol:

EDIT : Doleva, Doleva, Doprava, čtverec, čtverec, doprava, L1, R1 - otevře 1000 $ v kariéře, kódy zadávej v menu pausy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 years later...

Zdarec  hale mám takovej problém hraju na Pc Need for Speed Underground 2 a nemužu se dostat do 4 části mapy... jinak všechny závody jsem udělal    ani ty jezdci po mapě nejezděj   a nemám boužel žádný peníze :D:D nevim kolik je těch skrytejch závodů .. Auta mám docela dost vytuněný..  Nevíte někdo v jaké části města se nacházejí ???   Jestli Beocan Hill   nebo v Centru města   nebo v přístavu... 

Předem díky 

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu