Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bonusweb:Hulst tvrdí, že prostorový 3D zážitek z Killzone 3 je natolik intenzivní, že podle něho přiměje množství lidí si 3D televizi koupit.

Já to určitě nebudu.. http://hdmag.cz/bleskovka/3d-televize-vazne-poskozuji-nase-zdravi-vazne 3D a ještě ve spojení s KZ to by mi asi odkouřilo mozek :) raději si počkam na 3D TV bez brýlí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

prvni ofiko gameplay video : http://blog.us.playstation.com/2010/06/11/killzone-3-first-ps3-gameplay-trailer/?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=k3gameplay_06110

nuze, nevypada to vubec zle, ale autori si z nas delaji nejspis legraci... odehrava se to v zasnezene casti planety a jak vidno je tam pekna zima, kdyz Hellgasti sou navleceny v sexy kozichach s peknejma capkama pres usi.... OMFG ale ty americti vojaci sou ale tvrdaci kdyz tam pobihaji v lehkych monterkach s vyhrnutyma rukavama :D :D:D:D:D:D:D aspon, ze maj ty kozeny rukavicky =)))

u takovehle hry bych cekal lepsi interaktivitu nez teda zatim predvadi... aby to nedopadlo tak, ze to bude vypadat jak singleplayer datadisk pro killzone2 (viz grafika, styl pohybu, zbrane... - zatim to tomu nasvedcuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Těžko hledat

to správné slovo, které by dokázalo dobře

vystihnout nově vydané obrázky

z Killzone 3. Asi prostě úžasné. Jak můžete jejich prostřednictvím sami vidět, kromě novinek

v hratelnosti nás chystá Sony v tomto

pokračování okouzlit i vizuálním zpracováním. A ve skrytu duše se tušíme (a vlastně i doufáme), že tohle vyjde a bude to akce nabitá od prvních okamžiků až do konce.

Po příběhové stránce by měla trojka navázat přesně tam, kde dvojka skončila. To znamená, že se znovu podíváme na populární planetu Helghast. Válka tady ani zdaleka nekončí, ba naopak stále

přituhuje. Byla odpálena nukleární bomba ve městě

Phyruss (což je hlavní město této planety) a my jsme do něho vysláni, abychom provedli vyšetřování. Tentokrát na to budeme opravdu jen a jen sami, přičemž úrovně mají dosahovat epických rozměrů

. Pro představu jejich rozlohu tvůrci přirovnávají k desetkrát větším levelům než byly ve dvojce. Podíváme se do různorodých prostředí - společné

však budou mít jedno: poničení hrůzami, které se zde odehrály. K vydání

Killzone 3 dojde exkluzivně pro PlayStation 3 příští rok v únoru a byla potvrzena také podpora ovladače Move.

Zdroj: VG247,Gamepark.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Killzone 3 Multiplayer BETA 25.října!

Sony právě oznámila, že se chystá vydat multiplayerovou BETA verzi Killzone 3. Beta této nejlepší exkluzivní FPS pro PS3 odstartuje už 25.října pro 10.000 členů nadstandarní služby PlayStation Plus. Multiplayerová ochutnávka nabídne krom některých Killzone 3 map, spoustu ruzných modů, ale hlavně jetpacky a vozidla. Sony na svém blogu také zveřejnilo nový trailer:

http://www.playstation.hodnoceniher.cz/2010/10/07/killzone-3-multiplayer-beta-25-rijna/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co plusáci,poprali jste se taky o jeden z 10 000 beta klíčů? :D Já měl sakra pech!!! Odbila 21:00 hodina, vlítnu na store do pluska, už tam bylo Theme Beta, dám download, odkliknu, že mi něco přijde na email či co a dám download a šup, chyba!!! vyřešil jsem to až ve 21:24 podle fixu na youtube jsem musel přenastavit DNS a až pak jsem to stáhnul...no nerva jsem měl malého :D Ale každopádně potvrzený "obchod" a download jsem měl hned v těch 21:00 i když jsem to ve skutečnosti nestáhl... tak snad to vyšlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu