Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak sem taky pořídil beta,graficky ještě lepší jak druhej díl a ovládá se to mnohem líp jen mi přijde že na mapých kde sněží nebo se pohybuje popel ve vzduchu tak při větší akci klesaj fps :/

To je možný ale v betě se to odpouští :) U mulťáku ve dvojce jsem strávil spoustu hodin ale u trojky myslim že bude famozní i single..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojku sem pořídil nedávno ale koukal jsem s otevřenou pusou na to jak je tam řešenej systém klanů ,turnáju a žebříčku atd... a hned potom jsem si řekl proč něco takovýho není v COD jakožto ve hře kam by tohle rozhodně patřilo ale asi by to bylo moc do COD přidávat nový věci :) Jinak do Kz3 rozhodně jdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

No musím říct, že mě osobně Killzone znovu nijak neoslovil.. bohužel. Ovládání je sice lepší, ale jinak je to pořád ta samá hra, co dvojka, jen s pár efekty navíc. Tohle mě mine... a raději koupím Resistance 3, který vypadá že nebude jen pouhou tupou střílečkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdroj: Bonusweb

Na PSN si užijeme od 3. do 15. února open bety očekávané sci-fi akce Killzone 3. Bude podporovat prostorové 3D zobrazení a pohyb detekující ovládač PlayStation Move.

Beta nabídne přístup do multiplayerového levelu MP05 "Frozen Dam", přičemž k dispozici budou tři online multiplayerové módy. Guerrilla Warfare je pro 16 hráčů a je to v podstatě klasický Team Deathmatch. Warzone je pro 24 hráčů. Jde o multiplayerovou kampaň, obsahující pět náhodných minimisí.

Operations pro 16 hráčů nabídne kampaň, nabízející více na příběh zaměřený zážitek. Botzone je pro jednoho hráče a patnáct botů offline mód, v němž si mají hráči osahat mapu a zbraně předtím, než se pustí do boje s živými protivníky.

!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mp trailer

Nejdříve jsem byl okouzlenej z nového MP crysis 2 traileru ale tohle se mě líbí ještě víc, nemůžu se dočkat.

No nevím, Crysis je alespoň pořádnáa kce, tohle je zajetý a pořád stejně sterilní FPS jako všechny ostatní ^^..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekken90

Souhlasím že MP bude v crysis co do zajímavosti různých modu a zpracování asi lepší ale já jsi nemůžu pomoc ta grafika v tom KZ3 se mě líbí víc, nejvíc jsem zvědav na FPS v obou hrách, jak jsem koukal na to jak hrajou na xboxu to demo, tak tam to vypadá dobře ale já když jsem hrál tu první betu KZ3 tak tam jsem měl s FPS hodně velké problémy. No za týden se rozhodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednotky Helghastu zaútočí do virtuálního světa Home již 27. ledna. Invazní síly zničí PlayStation Home Central Plaza, teré bude posledním místem odporu sil ISA.

Uživatelé Home budou mít možnost pomoci v evakuaci jednotek ISA z Helghanu tím, že se pustí do série her, aby přes tři různé levely získali vybavení pro své avatary v Home. Kompletace všech levelů odmění hráče odemknutím bodů, využitelných pro nové zbraně a schopnosti v Killzone 3 multiplayeru.

Tak na trosky Central Plaza v Home a evakuaci jednotek ISA jsme zvědavi. Uživatelé Home si poprvé budou moci předobjednat Killzone 3 přímo z tohoto virtuálního světa a dostanou za to exkluzivní jetpack kostým helghanských vojáků pro své avatary v Home

--------------------------------------------------------------------

Poprvé jsem šel na HOME, jen kvůli KZ3. Udělal jsem ten event což byl porod (pro mě). Získal kód za splnění eventu ( nějaké bonusy do MP) ... ale pod PSN - ACC.MNG. - RC ..když tam ten kód napíšu, tak je údajně chybný. Nechápu to. Musím splnit ještě něco jiného nebo to bude fungovat až budu mít hru nebo jak ? Nechápu, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem z Bety naprosto nadšený, čekal jsem že to bude horší ale jsem hodně mile překvapen, grafika super, fps se taky drží celkem stabilně a ovládání není jako v COD ale určitě je o dost lepší jak ve dvojce, stačí chvilku hrát a v pohodě jsem se tomu přizpůsobil, pokud by chtěl někdo zahrát, přidejte jsi mě, dneska už asi ne protože jsem u toho byl asi 5 hodin, ale zítra zas budu hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu