Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Celkem zajímavý .. Je asi brzo říkat nějakej verdikt .. Bude lepší si počkat na plnou hru a hlavně na singl jak bude bavit .. Ale je těžkej fakt že ovládání a pohyby v tý hře jsou takový těžký neohrabaný ... Ale to je úmysl vyvojářů .. Takže jim to nebrat .. Grafika mi bežela 720p nevím jestli má běžet v 1080 těžko říct .. Místama se mi moc nelíbila jindy zase oslnila .. Takovej standard né zrovna něco extra ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se ta beta líbí,a s největší pravděpodobností pudu i do plný hry...Ze začátku sem se vůbec nechytal jelikož sem zvyklej na BBC2 ale tak po hodince hraní sem si zvyk a paráda,i když si pořád pletu zaměřování ( R3 ) s útokem na blízko (L1) což je právě v BBC2...Sice sem nehrál 1 ani 2 díl takže nevim jak to bylo v předchozích dílech,ale nejvíc mě zaujal ten útok z blízka a skilly :lol: A Kuki,zkus zapnout neviditelnost a nehejbat se.myslim že čim rychlejší pohyby tim víc si vidět. Jedinou věc kterou bych tomu vytknul je rozlišování nepřátel od svých,všichni sou zelený :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No příjde mi, že konečně vylepšili ten pohyb (rozhlížení, zaměřování). Ve dvojce byl takový více neohrabaný/těžký. Tohle už je lepší. Grafika lehký nadprůměr, celkem pěkně (pro mě na rozdíl od dvojky) se to hraje. Bugy jim vyčítat nemůžu, protože je to beta... Každopádně lepší než dvojka ten mluťák.. Co jsem se díval na mapy v KZ3, tak mě potěšilo, že mají konečně víc "světlých" map. Temná zbořená města apod, to je opruz.. :D

No moje srdce ovšem stejně patří Bulletstorm, která mám dojem vychází ve stejný den..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce te grafiky tak ujde ale v singlu to bude samozrejme o dost lepsi (jako treba v Uncharted 2) Ovladani je urcite o neco citlivejsi ale dvojku sem hral docela casto a nikdy me nevadilo .. mozna prave naopak. Jinak s tim menu souhlasim ze by mohlo byt prehlednejsi. A samotna hratelnost mi ted co sem zacal hrat BBC2 prisla takova nemastna ale zkousel sem to jenom pul hodky a sanci tomu jeste urcite dam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim rict ze to je asi njelepsi hra co sem na ps3 zatim hral aspon kvuli grafice nicmene bohuzel uroven ty hry schazuje ovladani vubec mi nesedí :(

No a co za hry si dál hrál ? Nesedí mi že by se ti hra jevila jako graficky nejelpší ... Nebo si nehrál tu samou hru :) taky se mi celkem líbila ale rozhodně jsou lepší kousky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To menu se mi nelíbí, ale snesu ho, přijde mi depresivní a nepřehledný, ale není to zas tak tragický.

Hra je skvělá, zvuky, grafika, animace, mapy, módy, i Move ovládání je super. Jen mi trochu nesedí u Move to natáčení obrazovky (někdy to je poomalý, někdy rychlý), ale dost se mi líbí přebíjení natočením ovladačem, úde rpažbou natočením do opačného směru (jakoby otočení, zápěstím) :)

Zatím tomu dávám tak 8,5/10, je to jen beta, takže výsledek bude bombový :)

Také se vám zdá, že zamíření (přes zaměřovač) je pomalé? Stisknu tačítko a než zamíří, docela to trvá (myslím pohyb zbraně, že se začne zbraň přibližovat, nemyslím už přímo konec pohybu, ale jeho začátek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem jedinej komu funguje jen botzone ?

EDIT: tak zhodnotím hru i já :)

Grafika je pěkná, ovládání se mi taky líbí, všechno je naprosto přehledný jen vy máte možná pokroucený vnímání :)

hra se mi celkově dost líbí ale už mě to přestalo bavit... online do killzone mi prostě nějak nesedí, je to jen nudná řežba ale na singl se moc těším ;)

LegionCZE: mě se zdá že je to rychlý dost, nevím co se ti na tom zdá pomalý ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej včerejšek se mi nešlo připojit a furt mě dostávala hláška: World is full (nebo nějak tak to psalo xd), tak sem furt pařil botzone. Marksman se snipou a jelo to. Dneska sem se konečně úspěšně připojil a hned mě to chytlo. Přijde mi to přehlednější než 2, která byla teda tky supr, ale tohle je ještě o stupeň lepší. Nahodim Marksmana tentokrát s assaultkou a KD je ještě lepší než proti botům xD. Už aby to vyšlo...

Nechystáte se nějakej klan ?

Trochu brzo ne? Ale časem klidně.

Kdyby jste někdo chtěl dát, tak si mě přidejte a vyndáme je ve dvou ;)

Helghan ftW!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej včerejšek se mi nešlo připojit a furt mě dostávala hláška: World if full (nebo nějak tak to psalo xd), tak sem furt pařil botzone. Marksman se snipou a jelo to. Dneska sem se konečně úspěšně připojil a hned mě to chytlo. Přijde mi to přehlednější než 2, která byla teda tky supr, ale tohle je ještě o stupeň lepší. Nahodim Marksmana tentokrát s assaultkou a KD je ještě lepší než proti botům xD. Už aby to vyšlo...

Trochu brzo ne? Ale časem klidně.

Kdyby jste někdo chtěl dát, tak si mě přidejte a vyndáme je ve dvou ;)

Helghan ftW!

Proč Brzo? No Escape.cz jsme zakládali asi měsíc před vydáním KZ2 a taky jsme byli na český scéně nejlepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč Brzo? No Escape.cz jsme zakládali asi měsíc před vydáním KZ2 a taky jsme byli na český scéně nejlepší :)

Jen mi to přišlo brzo, když to ještě ani nevyšlo. Do klanu bych se klidně přidal kdyby nějakej byl a kdyby jste mě chteli.

Jinak pěknej web ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si taky zahral tu Betu Online nebo co to je(PS3 uz nemam) a musim rict ze jsem predtim hral KZ2...a byl jsem fakt tezce zklamanej...dyt je to KZ2 jen v novejch lokacich...nejaky blbosti ze jsou tam lepsi textury nebo efekty?:D a jaky a kde?jediny novy jsou tam zbrane a killcam mozna...jinak je to uplne to same...to nevim co na tom delali tak dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu