Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zelda - zákys


endhalf

Recommended Posts

Zdravím,

rád bych poprosil o pomoc ve hře Zelda Phantom Hourglass. Zrovna jsem se dostal k prvnímu bossovi (Jsem na ostrově, kam mě zavedla mapa. Osvobodil jsem věštkyni a ta mi řekla, že mám jít do jakéhosi ohnivého chrámu v sopce. Tam jsem šel do poslední místnosti a je tam jakýsi ohnivý boss, co se změní na tři malé lidi) a netuším, jak ho zabít. Zkoušel jsem je třeba bumerangem vyhodit z okraje, ale nešlo to. Vím, že když je trefím všechny tři naráz, tak se spojí a chvíli nic nedělají, ale zranitelní nejsou. Jak jej porazit prosím? :-)

edit: Hups, jak tak koukám, tak tohle patří do her... Pardon :-)

edit2: tak nic, už jsem jí sundal :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není problém. No, nejdřív jsem bumerangem sejmul všechny tři do jednoho a oni se chvíli nehýbou. Když se nehýbou, je potřeba udělat takový ten kruhový útok (stylusem udělat kruh okolo postavy) a když to uděláš v jejich blízkosti, zraní je to. Po zranění se z nich stane zase ten jeden velký boss, kterého zraníš jakýmikoliv ránami. Pokud jej ale chvíli nebudeš mlátit, tak se zas změní v ty tři potvory a musíš je zase sejmout dohromady a kruhovým útokem je změnit na toho jednoho velkého... Nakonec to nebyl takový problém, ale obávám se, že jsem si poškrábal fólii :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu