Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SWAP MAGIC Vypálený a jede ale jen verze CD a swap magic MC boot


Lukashh

Recommended Posts

Takže stáhněte si Swap Magic 3.6 a vypalte jen verzi na cd třeba přes clone cd max 4X rychleji ne zmršíte cd.

Jednu flešku naformtovanou do FAT 32 múže být i mp3 přehrávač

Stáhně te si free mc boot a swapmagic připravenej pro MC do PS2

Pučte si od kámoše jednu originál hru na PS one

Playstation 2 umí nabootovat pálenou hru přes boot manager systému konzole. Na tomhle stojí celá akce.

tady je důkaz :

tak díky tomudle můžete rozjet swap magic pálenej na ps2 ale jen verzi cd to nám pro instalaci free mc boot úplně stačí.

Pak už jen nabootovat a na flešku nacpat staženou instalaci free mc boot 1.7 a jen to nainstalovat protože swap magic umí oživit usb porty apak jen nainstalovat vše na memory card a zkopčit i swapmagic pro mc pak se vám po úspěšné instalaci ukáže nové menu konzole a pak bootujete jen přes mc card a žádný další upavy prohazování swapmagicku ani modchip jen musíte konzoli kůli tomu otevřít. a enoy:psp::bash::psp::):idea::idea::idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale píšeš hloupost, pokud nemáš čip a chceš si udělat Mc boot potřebuješ originální Swap disk, nebo mít konzoli s čipem na provedení bootu. Pokud nemáš čip pálený swap ti nepomůže :thumbup:

sice to pise jak pomocnej ale blbost to neni...nejdriv hodis do konzole originalku CD hry a potom swap trikem prehodis za palenku(tak to jde i u PS3 s PS2 hrama)potom neni problem spustit nepodepsanej SOFT jako free mc boot a nakopcit na kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle toho videa je to zbytečně složitý, radši si půjčim swap nebo čip ps2 než abych si demontoval PS2...

u slima neni treba cely rozebirat jen zadelat ty senzory dvdromky, navic kdyz nekdo nema stesti a nema kamarada s PS2 s chipem nebo swapmagickem tak to pomuze...u mě má TNX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dnes jsem to u kamose zkousel. Na PS2 fat. Swap magic 3.6 vypalenej na CD 8x rychlosti (mene to neslo), na uplne nove nepouzite vypalovacce. ISO stazene z tpb.

Po spusteni PS2 jsem najel do browser, hodil jsem tam origo PS1 hru.. pak jsem pres swap tool za behu vymenil orig. hru za swap magic a dal X... nic. To same kdyz jsem zkousel vymenit origo PS1 hru za palenou PS1 hru (co na PSone normalne funguje).. Zkousel jsem to i primo v Browseru i pri logu PS.. NIC.

Povedlo se to nekomu? Ja tvrdim, ze je to blbost a ze je to nefunkcni a divim se, jestli nekomu funguje to prehazovani PS1 her..

Muj nazor je, ze bez swap magicu ani ranu.. (nasel jsem i nejakej independent exploit a ten bez SM taky nic..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

čaute

mam otázku kámoš a já potřebujeme nahrát mcboot

já mam hodně starý fatko

a on takový 2-3roky starý slimko

nikdo z okolý nemá chip ani swap tak by mě zajímala tahle možnost

stačí aby se to cd spustilo jen jednou a pak by se to zadělalo

potřebuju nutně vědět jestly tohle opravdu funguje a dá se tímto způsobem nahrát mcboot

prosím odepište někdo děkuji ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tohle se mi zda jako blbost...

Swap magic se tvari jako ps2 hra tak mi to nejak nejde dohromady...

U ps1 her to jde , to ano mam odzkousene na slimu ,ze kdyz se prohodi origoska na logu playstation za palenku ps1 hru tak hra najede (obcas) . Tento zpusob je vsak dost krkolomny a moc nedoporucuju . Neco na odrovnani optiky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
  • 1 month later...

ctel bych se zeptat zda se da nahrat free mc boot bez swapu nebo cipu jestli to nejde nak udelat bez tehle veci nekde sem cetl zeby to mohlo jit s vypalenym ulaucherem na cd pry by se mel spustit bezproblemu a nemel by uz byt swap byt za potreby. muze mi to nekdo potvrdit zda to tak opravdu funguje? diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

free mc boot bez chipu ani swap cd neuděláš, tohle jsem řešil asi 3 roky, jediné co můžeš udělat je buď si půjčit od někoho ps2 s chipem nebo swap disk, dělal jsem to jenom jednou, ale po domluvě bych ti mohl nahrát na kartu free mc boot, vím jaké to je, nemoct hrát palené hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu