Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Magic the Gathering


sasán

Recommended Posts

Cawte tak mě napadlo založit topic o téhle super hře (snad tu už podobnej neni)

Takže jaká je vaše nejoblíbenější karta ?

Kterou ste si koupili nejnovější edice ?

Který karty už sháníte?

Který Barvy Hrajete ?

Já začnu:

Nejradši asi Aeon Chronicler

Nejnovější je Booster ze shadowmoor a eventide a balíčky po 60ti z edice cerno-bilej Future Sight a a modrej Planar Chaos

Shánim : B.F.M. (pochybuju ze nekdo má :D a jestli má tak nedá :D ) A nějaký Foilovky

A hraju Modro Černej a občas do toho zakomponuju část rudýho balíčku z 10tý edice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Magic The Gathering jsem hrál před pár lety hodně, ale lezlo to do peněz a začala to být nuda.

Extrémně mě ale bavila hra na ps3 Eye of Judgement. Stejná hra a ještě zábavnější. Škoda, že už jsem to prodal.

Na názvy karet si už nepamatuju, ale hrál jsem za forest a moje nejlepší karta vypadala jako velký kostlivec kouzelník (6/6 tuším měl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak u creatury neni dulezite jen molik ma dilu a obranu ale i jeji ostatni ability treba elementalove Kteri nemuzou byt napadeni urcitejma barvama nebo v cernem balicku z 9 edice byly 2/2 gravedigerove kteri mohli ozivovat padle karty :) jinak mam kartu snad za 6 landu ktera ma 11/11 ale nic specialniho neumi. Pistacie podobnej zazitek sem mel taky kdyz sem si obnovil zivoty s kartou co mi za obetovani mejch vlastnich vracela zivoty. A pak sem kamose dorazil kartou tusim blaze nebo tak nak editnu to az ji najdu ale vim se za to kolik dostala landu tak tolik dala dmg do protihrace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem hrál červeno / černej deck do té doby než vyšel Mirrodin a ještě chvilku s ním. Ale i teď, když už delší deobu nehraju, tak si občas deck projedu a nechystám se ho prodávat - asi nějaky citovy pouto :)

Jinak nejoblbenější karty - Sengir Vampire, Mogg Fanatic, Loxodon Warhammer a další a další... :roll:

TeĎ jsem se rozhodl, že zkusím na PS3 Eye of Judgment, tak doufám, že tomu nepropadnu tak moc jako MTG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eridan: Bohuzel me zacalo potkavat to same jedinej s kym muzu hrat je muj 11letej soused xD Ten hraje cerno-cervenej balicek a na to ze je to takovej skrcek mu to i docela mysli ale sklada si balicky ze svejch nej priser a nez na ne vylozi dost landu tak uz vetsinou nema ani pulku HP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tak že já nejdřív hrál► bílo modro ► bílo ► červeno►bílo červeno► kup černých (kvůli sbírání)►a teď všech 532 mých karet prodávám pokud má někdo zájem tak o podrobnější info se dozví zde:http://console-forum.net/tema/103456-magic-the-gathering-celkem-532-karet-na-prodej

dobrej topic dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Ahoj, Já Magic hraju asi 12 let, už od dob kdy jsme byli ještě malý, ale teprve teď ale začínám hrát nějak tak "na úrovni" :).

Dřív jsme hrávali spíš podomácku s kamarádama, nebo ve škole. Jen tak pro zábavu. To bylo ještě v dobách edic jako Stronghold a Tempest a pozdější Urza Cyklus. Z těch dob jsou mými nejoblíbenějšími asi Commander Greven il-Vec, Coffin Queen, Avatar of Woe, Hypnotic Spectre, Sengir Vampire, z ne příšer asi Hymn to Tourach, Dark Banishing, Necropotence, Bottomless Pitt, Duress, . Nj, hrával jsem hlavně černou :).

Teď jsem se nedávno k Magicu po letech vrátil a začal jsem hrát trošku aktivněji. Snažím se chodit pravidelně na turnaje a tak podobně. Hlavně teď chodím na turnaje typu Standard, protože jsem si na něj postavil balíček tak chodím co to jde abych ho užil. Standard se hraje vždy pouze z edic za 1 rok.

Postavil jsem momentálně jeden z nejrychlejších balíků co jsou, Červené aggro, Kuldotha Red. Je to balíček cca napůl Gobliní a napůl artefaktový (celkově momentální blok Mirrodinu se celý točí kolem artefaktů - Mirrodin byl artefaktovým světem, záměrně říkám byl protože teď už je z něj "Nová Phyrexie").

Zatím se s ním učím a stále ho dopilovávám, naposledy jsem si do něj sehnal 2x Mox Opal (cena za 2 cca 1000kc :) ). Hrál jsem s ním teprve 2 turnaje a naposledy jsem skončil někde v půlce fieldu, tak to nebylo tak zlé :), už se to snad bude jen zlepšovat :)

A v něm mám teď asi nejoblíbenější karty - z příšer, Hero of Oxid Ridge, Phyrexian Revoker, Goblin Guide, Goblin Bushwhacker, Spikeshot Elder, většina je tedy sideboardová a z ostatních asi Kuldotha Rebirth kolem které je celý balík postaven, Mox Opal, Arc Trail, Devastating Summons

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu