Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ochrnne folie


xbox

Recommended Posts

Pravda... miliony stranek :D

Ale ceny sou drahy i pro AMERICANY

Acekard2

A na strankach pisou: Proc sme nejlevnejsi? Protoze dodavame z Honkongu, bezcelniho mesta... posilame to jako darek... :wohow:

Hlavne ze kazdy chce nakoupit co nejlevneji a co nejkvalitneji, a pritom nakupuje predrazeny prekupnicky veci.

Jinak na DX jsou folie HORI za 1 - 5 USD a i ty nejlevnejsi jsou docela kvalitni a cca ctvrt roku vydrzi minimalne. Jenze neposkrabat je? Lidi to nejde... To abyste si na nds displej dali diamantovy sklicko :roll: (i to by vyslo levneji nez na tygrech :D )

Ale když ten člověk za to ty peníze chce dát, tak prosím.

Já taky nenadávám na Datart, že prodává věci cca o 20 % dráž než ostatní pokud jde o PC. Nebo že Czechcomputer má věci cca o 10 % dražší než ostatní. Nebo že většina prodejců prodává v Česku Wii až o 3 tisíce dráž než je cena na anglickém Amazonu. atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak odlepit folii musis opravdu opatrne. Ja osobne jsem to delal tak, ze jsem se nehtem snazil dostat se v rohu displeje pod folii a kdyz se mi ji povedlo podebrat, tak jsem ohnul ruzek a dal si to uz domyslis...

staci trocha sikovnosti a narazis na jiny zpusob. kazdopadne odlepenou folii uz nepouzivej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak uz mam druhou "Hori". Jedna z dealextreme (tu levnejsi.. ani nebylo napsane, ze je to Hori, tak jsem s tim ani nepocital) a ted druha z ebaye.. V obou pripadech musela byt uz jen posta drazsi, nez vyrobek.. Tak to neresim. Oboje ale prislo v "Hori" baleni.. Takze uz ani nevim, zda mam verit, ze existuje nejaka originalni Hori, ktera se neskrabe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Ty, které jsem sehnal na Dealextreme.com, byly tragické. Takže pozor - nekupovat ty nejlevnější!!! Samozřejmě tam mají mnohem více druhů, tak doporučuju dražší. Teď jsem si pořídil fólie v JRC, takže čínský dovoz v krabičce game.co.uk za 100,- a zatím spokojenost.

Když už to tady je, tak trošku offtopic - sháním antireflexní fólie na PDA. Nevíte o nějakém e-shopu? Já našel jenom sunnysoft, který má 200,- za jednu.

tu folii skus mobilmanai.com nevim kde presne strata casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam doma z DX hori za 150 a "hori" za 20 a to baleni je NAPROSTO stejny, musel jsem si tam napsat rozliseni tuzkou. Kvalitu jsem teda u ty orig jeste nezkousel, mam tam porad tu levnou

To ja jsem kvalitu poznal hned po jednom dni pouzivani, mam tu folii poskrabanou. (a to po ni jezdim originalnim, plastovym, stylusem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak jsem nalepil folie Hori na DSi a musím říct že to vůbec nesplňuje moje požadavky. Snadno se to poškrábe a pod folijí se dělají bublinky. Nejsem náročnej stačí mi jen aby to hned po nalepení nyvypadalo hnusně. Nemá někdo tip na aspoň průměrné folie sehnatelné v ČR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nalepil folie Hori na DSi a musím říct že to vůbec nesplňuje moje požadavky. Snadno se to poškrábe a pod folijí se dělají bublinky. Nejsem náročnej stačí mi jen aby to hned po nalepení nyvypadalo hnusně. Nemá někdo tip na aspoň průměrné folie sehnatelné v ČR?

Ty bubliny se delaji pri nalepovani, zde nezalezi na znacce, ale na sikovnosti toho, kdo to tam lepi (taky jsem s nekolika foliema mel problem :D)

Ja osobne je nakupuji u DX (cizina) a ackoli maji HORI oznaceni, clovek si nemuze byt jisty, zda jsou to co tam pisou - ja si ale neztezuji. Po pul roce kruteho pareni je menim... ted uz druha varka drzi sedmy mesic a pohoda (porad vypadaji hezky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penthaler, tak to ti zavidim. Ja osobne jsem zkousel Hori z eBaye, Hori z DX, noname z DX a vsechny mi prijdou stejne. Originalnim stylusem se poskrabou pri prvnim prejeti (a to nijak moc netlacim.. proste po tom staci prejet..). Po 2 tydnech hrani je uplne spatne videt na displej, jak je to poskrabane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, co vy to pouzivate za stylus? To vypada jako by meli ostre hroty :wohow: nebo jako nahradou hrajete propiskou?

(delam si srandu :D)

Asi jste fakt narazili na nejaky hooodne spatny, nebo parite i ve spanku, kdyz se vam tak nicej folie (a nebo jak jsem psal - divny stylus)

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4086

TOTO JA KUPUJU... a opravdu spokojenost (pokud se mi povedou nalepit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam hori (jen nevim jestli to nebyl fake). poskrabalo se to hned sotva clovek pres to prejel stylusem. takze po hrani wario ware touched a elite beats agents to bylo dost zniceny. nakonec sem se ale dostal do stavu ze jsem ji poskrabal uz snad uplne vsude a tak mi ani neprijde ze je poskrabana, kdyz vsude vypada stejne. Hra je pres to videt stale ok. Mam ji tam hrozne dlouho, od koupi DSka (to je asi rok a pul, mozna dele). Mam totiz problem - nevim jak ji slepit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Folii jsem si koupil nejakou univerzalni za pade, protoze nemeli zrovna nic jinyho a byla poskrabana jako prase po peti minutach. Ale koupil jsem si jeste pouzdro, soucasti byl 2x stylus a ten dela daleko mensi ryhy na folii, skoro zadne rekl bych... takze mozna necim vylestit hrot stylusu by dost skrabance omezilo ;-) K tomu odlepovani folie... z PDA jsem ji sundaval tak, ze jsem na ni v rohu nalepil lepenku (mam tu v praci nejakou co lepi jako prase) a normalne to slo cele dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Já mám tohle pouzdro od Speedlinku: http://www.speedlink.com/?p=2&cat=327B&pid=20420&paus=1 a jsou tam taky ochranné folie, tak je asi zkusím, ta univerzální za 49,- co tam mám teď, je už hrozná :-D

Jo tohle má brácha taky a ani škrábanec, ty fólie tam jsou dobrý, a dobře se nalepují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu