Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CXMB schémata pro 5.50 Gen / MHU


Zinglbee

Recommended Posts

  • Moderators

ff21y1.png

Instal:

  • Soubory s koncovkou CTF nakopírujte do ms0:/PSP/THEME/

--------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------

8.10.09

18.7.09

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
mam takový dotaz skoro u každého THEME je již pridaný gameboot společně s theme ale nvm jak udělat aby byl původní jaký byl nevite to někdo jak to udělat ??

Máš s tým nejaký problém ? nefunguje ti to ?

Alebo sa ti proste páči ten základný ?

aby som nebol OT - Čo tak nejak vyextrahovať ten súbor , z tej témy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no proste se mi nelíbí ten co je v thematu tak jsem ho chtěl smazat ale nvm jak :( mozna je nejakej program aby se to otevrelo a smazalo jak UMDgen s hrama

EDIT: tak jsem to vyřešil THEME jsem vyxtrahoval v CTF TOOL a pak to sloučím znova akorát smažu ze složky \vsh\resource\gameboot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
A co když mám 5.50Gen-D3? půjde to nějak mě to totiž nejde.

Ano, funguje to na každym 5.50 GEN, na updatu nezáleží ... něco děláš špatně :P

//EDIT: Že bys neměl nahozenej cxmb plugin? A ještě jeden duble post a máš kartu :-x xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano' date=' funguje to na každym 5.50 GEN, na updatu nezáleží ... něco děláš špatně :P

//EDIT: Že bys neměl nahozenej cxmb plugin? A ještě jeden duble post a máš kartu :-x xD[/quote']

Sry za double ppost já bych ho smazal ale to nejde

No a nemam nahozený cxmb (není tady napsaný že je to potřeba) plugin a nevím jak ho tam mám hodit. Poradíš mi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Já mám PSP 3004, používám Mhuspeed v3 + 5.03 gen-c, dělám to podle návodu, všechno dělám podle návodu a všechno jsem rozjel ale tohle prostě ne. Plugin dám do nějaké složky na kořen karty. do vsh.txt jen zadám cestu pluginu a za to napíšu 1, jako že je aktivovanej, do složky psp/themes dám téma jaké chci, dávám tam témata z 5.00m33 a použiju konvertor témat z 5.00m33 na 5.03 ale v theme settings v psp se mi ani nenabídne stále vybrat si custom téma a i dkyž v recovery menu je plugin zaplý... snažil jsem se včera najít nějaký funkční návod tady i jinde na forech ale nic... někdo nějakej nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu