Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

no já myslím že ten ps3 controller bude dost vymakanej když to plánují tak dlouho a že to bude bomba ale natalu bych moc šancí nedával myslím si že to bude propadák hrát hry bez joye to není hraní a když už chceš hrát pohybem tak ať je to bowling nebo tenis nebo golf te je jedno prostě v té ruce furt něco držíš a tím ovladačem v ruce si myslím že máš lepší cit nevím no každopádně natal vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

huhlo, pochop, že každý má svojí konzoly a ta nekritizuj ostatní...

Já bych své Xboxy za nic nevyměnil, vyhovují mně a s hrami jsem spokojený.

Co se týče ovládání pohybem, dalo se čekat, že sony udeří protiútokem, to by nešlo, kdyby měl microsoft navrh, že? :D..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

huhlo, pochop, že každý má svojí konzoly a ta nekritizuj ostatní...

Já bych své Xboxy za nic nevyměnil, vyhovují mně a s hrami jsem spokojený.

Co se týče ovládání pohybem, dalo se čekat, že sony udeří protiútokem, to by nešlo, kdyby měl microsoft navrh, že? :D..

Můžeš přesněji specifikovat co tady proboha kritizuji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Playstation Arc oficiálně?

Během minulého týdne přinesl herní server vg247 informaci, že nové ovladače pro Playstation 3 se budou jmenovat Playstation Arc. Sony na tuto informaci zareagovala asi jedinou možnou odpovědí, že nebude komentovat fámy a spekulace. Tato novinka na vg247 ovšem zaznamenala docela velký zájem, takže asi nepřekvapí, že každý začal pátrat po tomto názvu, až se dopátral k doméně playstationarc.com. Jaké bylo ale teprve překvapení, když se zjistilo, že si tuto doménu nechala registrovat právě Sony pro svoje nové ovladače.

Nyní už jsou tak všechny komentáře od Sony zbytečné. Koncem roku si půjdeme do obchodu pro Playstation Arc.

Na internetu se dále objevila informace, že Sony hodlá na podzim uvést balíček Kownage Expansion Pack, který bude obsahovat samotné ovladače, PS EYE kamerku a nějakou tu hru.

...........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Na konci roku....

Nový EA SPORTS Active pro Natal a Playstation Arc

V polovině minulého roku vydala na Nintendo Wii EA fitness hru EA SPORTS Active, která nám přinesla jakousi tělocvičnu do našeho obýváku. Protože se tato hra řadí mezi nejprodávanější EA tituly na Wii, není jistě pochyb, že vznikne pokračování. Ve zprávě pro investory EA oznámila, že v současnosti vznikají hned dva EA SPORTS Active tituly, přičemž nyní potvrdila, že se kromě majitelů Wii dočkají i hráči na konzolích Playstation 3 a Xbox 360. EA SPORTS Active na tyto konzole vyjde na konci roku, přičemž bude určen pro nové Playstation ovladače Arc a Projekt Natal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

PlayStation Move oficiálně

Sony na své tiskové konferenci na GDC představila podle očekávání svoje nové ovladače pro Playstation 3, které ponesou název PlayStation Move link . Během tiskové konference byl představen i druhý ovladač sub-controller http://konzolista.cz/obrazky/4423031462_c7f959bd98_b.jpg pro ovládání složitějších her, jako je třeba nedávno představený SOCOM 4. Kromě druhého ovladače byla oznámena kupa nových her pro tyto ovladače, jako je stolní tenis Sports Champions. Dále jsme se dočkali oznámení zajímavě vypadající středověké bojovky Gladiator Duel. Nechyběl ani soubor miniher MoveParty a na konec zajímavá bojovka Motion Fighters. Podporu pro nový PlayStation Move přinese i starší LittleBigPlanet, kde naroubované ovladače působily docela divně. Koncem roku se dočkáme vydání i hry Eye Pet, která bude obsahovat i podporu nových ovladačů. PlayStation Move vyjde na podzim a v balení bude jeden ovladač, kamerka a vybraná hra. Balení vás přitom přijde na méně jak 100 dolarů. Přesná cena bude ještě upřesněna. Druhý ovladač sub-controller si budete muset pravděpodobně dokoupiz zvlášť.

Oznámené hry a obrázky z nich

Dukes - http://konzolista.cz/seznam-her/karta/dukes-_1698.html

Move Party - http://konzolista.cz/seznam-her/karta/move-party_1699.html

Sports Champions - http://konzolista.cz/seznam-her/karta/sports-champions_1700.html

Slider - http://konzolista.cz/seznam-her/karta/slider-_1701.html

TV Superstar - http://konzolista.cz/seznam-her/karta/tv-superstars_1702.html

The Shoot - http://konzolista.cz/seznam-her/karta/the-shoot_1703.html

Herní vývojáři a vydavatelé, kteří podpoří Playstation Move - 505 Games, Activision, AQ Interactive, Arc Systems Work, Atlus, Bigben Interactive, Capcom, CCP, Crave, Cyberfront, Disney, Electronic Arts, FromSoftware, Game Republic, Gust, Hudson Soft, Irem Software, Koei, Konami, Majesco, Marvelous Entertainment, Namco Bandai, Ongakukan, Oxygen Games, Paon Corporation, Q Entertainment, Q-Games, SEGA, Sony Online, Spike, Squre Enix, Tecmo, THQ, UbiSoft, Warner Bros, Zoo Entertainment

Balení, která budou na trhu

1. Kamerka, Playstation Move ovladač a startovní balíček her + demoverze

2. Samotný Playstation Move ovladač pro hráče, kteří vlastní kamerku

3. Konzole PS3, DS3, Kamerka + PS Move

4. Velká hra + PS Move ovladač

...................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak babičce musíš připadat taky jako debil, mířit na TV bezdrátovým ovladačem a mačkat tlačítka. Za jejich mladejch let se mačkalo akorát tak zeli do sudu. Ty bambule pomáhají kameře v přesné lokalizaci ovladače v prostoru a odlišují ovladače navzájem od sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak babičce musíš připadat taky jako debil, mířit na TV bezdrátovým ovladačem a mačkat tlačítka. Za jejich mladejch let se mačkalo akorát tak zeli do sudu. Ty bambule pomáhají kameře v přesné lokalizaci ovladače v prostoru a odlišují ovladače navzájem od sebe.

Já chápu k čemu ty bambule jsou, ale nechápu, proč to musí být zorvna taková ohavnost. SONY mělo vždycky u většiny výrobků hezký design. Tohle mi přijde prostě ujetý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Takže oficiálně vychází v září a tady takovej menší cenovej souhrn ;)

Pohybový ovladač (s "bambulkou") - 1500Kč (dost her vyžaduje 2)

Ovladač s tlačítky Home atd - 1000Kč (dá se použít i klasický ovladač, ale ten se moc dobře v jedný ruce držet nebude)

PS Eye kamerka - 600-900Kč

Nabíjecí dok pro Move - 500Kč?

Nástavec pro změnu Move na pistolku - 500Kč?

Takže komplet nebude nic levnýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tekken: Pokud vim, Move se bude prodávat v kompletu s kamerkou, a to za cca 1200, a v kompletu se sub controllerem a kamerkou, a to za 2000. Nejsem si tim na sto pro jistej, ale myslim, že Move se prodává skoro vždy s kamerou.

Nicméně, i tak je to pro mě jistá koupě :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc bych to prosimte mel vymyslet?Od ceho tu ten topic je?Aby na to automaticky kazdy pel chvalu?Ja jen rikam ze proste jak honilo Sony machry jak daleko sou pred Nintendem tak mi to tak vazne nepripada.Ke hram kdy chces ovladat obema rukama nepouzijes analog a naopak coz u wii uplne v klidu de.Kdyz se ti to tak hrozne libi tak si to kup ja ti v tom nebranim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tu pomlouváš něco, co už technicky vzato udělat nejde, vzhledem k velikosti nunchaku. Na Wii sem nikd nehrál, nevím, ale zahlédl jsem video s boxováním, kde měl DVA (2) ovladače, jiné než Wii Mote, a ještě spojené kabelem.

No, jsi super chytrý, ve vvšem se vyznáš, tak to vymysli sám, a pak tu na to nadávej. Musíš to brát tak, jak to je.

Spíš si myslim, že by to šlo udělat tak, že v pravé ruce budu mít Move, a jakmile na něm něco zmáčknu, převede se jeho pohyb na pravou ruku. Tzn., hra si jakoby přehodí ruce a udeřím levou. Ale pochybuji že na to mysleli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu