Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

  • Moderators

Tak jsem si vcera na skoleni zkusil oboje , jak ps move tak kinect . Oboji je super a tezko rict co bude ve finale lepsi . Ale oboji je velice presne a zabavne :)

Cena kinektu bude 4000,- a ps move bude vice baleni . Baleni kamerka + jeden ovladac move + nejaky soft a hry za 1599,-

Pak bude samostatne prodejny ps move ovladac za tusim 800 ? to nevim presne a jeste bude v prodeji samostatne ten druhy ovladac s analogem , treba pro pohyb ve strileckach , do konce roku by melo vyjit na move 30 - 40 titulu . Samozrejme spousta her bude spis nejake ty psn hry .

Kinect na to ze to byla stale testovaci beta verze byl taky supr , je treba dobre kdyz jeden clovek stoji pred TV a date hru pro dva , tak stalehrajete sam , az se vedle vas postavi spoluhrac , pak ho to detekuje a automaticky se behem hry rozdeli obrazovka a hrajete dva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jak je to s movem ?? mysleno rozsah protoze co jsem videl par videii (jak na tom hrali..) tak obcas ta holka maximalne smrdlala rukou pred sebou... tak by me zajimalo jestli je to cely takovydle smrdlani nebo zbytek her se ovlada normalne ...

a u kinectu jak to zvlada v mensich prostorach nebo jestli jste to testovali v normalne typicky mistnosti urceny jenom proto ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

rozsah to ma dobry , samozrejme zalezi jak daleko stojis od TV , idealni vzdalenost je 1 - 2 metry (spis ty dva) , taky hodne zalezi na kalibraci ovladace jak si jej spravne nakalibrujes . Pohyby jsou opravdu realne , hral jsem tohle http://konzolista.cz/fotogalerie/1700/4423083794_908b3da0b9_b.jpg a ovladani bylo opravdu presne a zalezelo i na tom jak moc ruku natahnes aby se lanko na luku dobre vypnulo :)

Kinekt potrebuje mista vice , tak 2,5 metru od TV , ale zas zalezi jak kamerku umistis a jak si ji nastavis . Navic to byla beta , ktera byla jen na testovani .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych řekl, že Kinect bude levnější, počítáms cenou kolem 2000Kč. Ale když si spočítáš celkovou cenu Move se všema doplňaka a aby sis zahrál všechyn hry, tak to bude skoro jak celá PS3.

To je nesmysl. Stačí ti jedna (dobře možná 2 bambule :D) ale ten druhej ovladač si kupovat nemusíš, bohatě postačí místo něj dualshock ;). jednoduše se bude držet jako u High Velocity Bowling v jedný ruce naprosto bez problému.. (Na vejšku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

legion: na druhou stranu, u move si to ten jeden hráč zahraje líp, díky tomu že bude moct používat analog a směrová tlačítka

To ano, Move bude asi využitelnější, ale je to zas dělané na způsob Wii, takže to není taková inovace. Ale těším se na to :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě to inovace je, protože to bude v mnohem lepší grafice ...

btw. kinect kopíruje PS EYE které je tu už 10 let ;)

Myslim samotný základ, grafika bude někde jinde, ale ty hry co jsou na Wii mi budou chybět.

To ano, ale Kinect je daleko dokonalejší, to musíme uznat :).

Jsem zvědavý na Move i Kinect tak po půl roce, pak se pozná co je lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Kinect bude mít rok a půl jeden hříčky, žádný AAA titul.

- Kinect nemá dobrou odezvu

- malá přesnost

- drahé

+ pro více hráčů

+ přesnost

+ podpora AAA titulů od začátku

+ cena ani ne jak za DS3

+ možnost využítí DS3 jako pomocného ovladače

- pro jednoho hráče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Kinect bude mít rok a půl jeden hříčky, žádný AAA titul.

- Kinect nemá dobrou odezvu

- malá přesnost

- drahé

+ pro více hráčů

+ přesnost

+ podpora AAA titulů od začátku

+ cena ani ne jak za DS3

+ možnost využítí DS3 jako pomocného ovladače

- pro jednoho hráče

Tak pozor, Kinect je velmi přesný.

Odezva na tom nebdue tak špatně, jsem si jistý, že u hardcore titulů se to vyladí.

Absence je bohužel mínus, ale "už" do 18 měsíců tu máme mít hardcore tituly pro Kinect, řeklo samo MS.

Když si vezmeš, že si koupím - Starter edici za 1600, Druhý Move za 1000, sub ovladač za 700, vyjde ti to na nějaké 3 300. Pokud si dokoupíš dobíjecí kolébku nebo tu pistoli, vyjde tě to asi na 3 500. A to je blízko Kinectu. Pak asi sub pro druhého hráče, a máš to jako Kinect. Beru-li věci tak, jak by "měly" být. Já si koupil Starter a druhý Move za asi 2600.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yakuza: Bože, další ...

Kinect BUDE fungovat v sedě, leže, i při skoku, pokud na to bude ta hra stavěná a vyvíjená pro to. Třeba Forza ano. Jde o to, že když sedíš, Kinect nevidí na tvé nohy. Ale pokud nohy nepotřebuješ na hraní celé, nebude je asi i snímat. Takže bude.

Už jsem doobjednal sub controller, zkoušel sem chvíli hrát s levou rukou na DS3 (bez přidržování pravou rukou), a fakt to nejde, potí se mi ruka, padá mi to a docela je to křečovité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Na internetu sem našel info o tom ,že vyjde komplet ps3 slim s 320Gb + move+ kamerka + hra sports champions která je speciálně vytvořená pro move.

Ano, bude bundle s PS3 Slim 320 GB, Move, Eye a s hrou, nebo demy her. Jen tak na okraj, bude i PS3 Slim 160 GB, které nahradí 120 GB. A myslím, že jsem něco zaslechl o tom, že bude víc takových bundlů, tzn třeba to PS3 Slim 160GB a Move. 320 GB bundle nahrazuje 250GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, bude bundle s PS3 Slim 320 GB, Move, Eye a s hrou, nebo demy her. Jen tak na okraj, bude i PS3 Slim 160 GB, které nahradí 120 GB. A myslím, že jsem něco zaslechl o tom, že bude víc takových bundlů, tzn třeba to PS3 Slim 160GB a Move. 320 GB bundle nahrazuje 250GB.

Jo to máš pravdu, jinak zde máte odkaz je to v english:http://blog.us.playstation.com/2010/08/17/available-this-fall-new-ps3-system-models-featuring-160gb-320gb-hard-drives/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=new_hardware_081710

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

takže skoušel sem to a je to docela fajn akorat za to aby mel nektery hry clovek ve 2 naplno sou potreba 2 ovladace a to bude prachu.. ja budu mit kinect x) ale i tak pskáři nenechte se odradit nabízí to kvalitní zábavu i když máte jen 2 ovladače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu