Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

Myslím že tyto videa ani nepotřebují komentář:

http://blog.us.playstation.com/2007/11/14/video-of-new-research-conducted-with-playstation-eye/

Když Microsoft představoval svůj Project Natal, pyšnili se tím, že jejich technologie rozeznává obličeje lidí. Sony ale na nedávném Developer Services předvedla, že jejich kamera k PS3 EyeToy už takovou věc dávno umí a tato technologie bude plně využita ve spolupráci s jejich novým, pohybovým ovladačem.

Na Developer Services ukázali, jak EyeToy rozeznává obličeje, dokonce rozeznává i pohlaví člověka, umí poznat, kde má oči, nos a uši a také, zda se usmívá nebo mračí.

Výrobcům také blíže představovali pohybový ovladač, který chtějí uvést na trh na jaře roku 2010. Představili jim knihovny a vývojářské aplikace, se kterými budou muset společnosti vyvíjející hry pro pohybový ovladač pracovat.

Sony také udělali pro časopis Edge rozhovor a řekli pár zajímavých informací. Jsou totiž přesvědčeni, že přesnost jejich pohybového ovladače nebude mít u MotionPlus od Nintenda nebo Project Natal od Microsoftu konkurenci.

"Náš pohybový ovladač bude velice, velice přesný," řekl Paul Holman. "Lidem to většinou popisuji tak, že křídou na tabuli své jméno napíšete snadno, ale zkuste si svoje jméno napsat myší," dodává Kish Hirani.

Zdroj: Eurogamer.cz Aleš Harazim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

To není nová, to je ta stávající, jelikož se Sony již dlouho zaobírá vývojem her na principu snímání obrazu, nemusí vyvíjet další HW aby svým zákazníkům poskytla plnohodnotný zážitek ze hry.

Trocha historie pro ty méně uvědomělé - http://playstation3.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas sony neco obslehlo :D jinak projekt natal jeste neni venku aby sme mohli soudit jestli je to nebo ono lepsi ale rozhodne si svohe priznivce obe zarizeni najdou ... nevim co ocekavas nejaky flame co bude lespi jeslti ps3 a eytoy nebo x360 a Natal... o tomhle se muzem bavit az budem mit zarizeni doma ...je zbytecne se o tom bavit ted kdyz jetse nevime jak to vsechno bude ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas sony neco obslehlo :D jinak projekt natal jeste neni venku aby sme mohli soudit jestli je to nebo ono lepsi ale rozhodne si svohe priznivce obe zarizeni najdou ... nevim co ocekavas nejaky flame co bude lespi jeslti ps3 a eytoy nebo x360 a Natal... o tomhle se muzem bavit az budem mit zarizeni doma ...je zbytecne se o tom bavit ted kdyz jetse nevime jak to vsechno bude ne :D

Žádný flame to radši uzavřít topic, jen jsem na webu vyhrabal zajímavost kolem oblíbené periferie nelíbí se ti něco nepřispívej. Buď od té dobroty a podívej se pořádně na historii games EYE TOY, tak daleko asi prameny Microsoftu nesahají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wtf.? dyt PS Eye je vyvijena uz z dob PS2... :dozey:

mysleno ironicky ... vim ze eye toy je jiz od dob ps2... za vsechno zle muze samozrejme mrkvosoft i kdyz natal funguje na jine technologii ne ...

jak funguje eye toy je to taky capture motion kamera jako je natal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
No já nevím, myslím si že natal je mnohem lepší podle těch videí co ukazál. Na těhle videí není nic moc. Snímání banánu na A4 není moc cool :) Doufám že PS bude mít vetší trumfy než natal.

Vidíš,ale Videa a nějaká prezentace dokaže ho*no ... počkej až vyjde PS Pet,podle toho sony zjistí zda li bude zájem...když ano,budou další pecky...

Jinak Hardwarově kamera je Natal celkově skoro to samé jako Eye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOCK příspěvku. Tyhle dementní příspěvky kde se každej hádá co je lepší NESNÁŠIM! Sakra ten můj podpis nemám pro srandu králíkům! Je to tvrzení proti tvrzení. Mám PS3 hájím si HW od Sony, mam Xbox360 a hájím HW od Microsoftu. Dopr*ele už se sakra uklidněte. Tohle neni normální chování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci aby se tu rozjížděla nějaká platformová válka. Holým faktem zůstává že obě konzole mají kameru. A tady nastává jenže:

Na Xboxu se přes ní nedá mluvit, má jí mizivé procento uživatelů, oproti tomu přes EYE se dají pořádat konferenční hovory, nahrávat film, fotit, natáčet zvukové záznamy, hrát hry. Oproti tomu Microsoft musel vyvinout nový kus HW, aby vůbec vstoupil na toto volné pole působnosti. Nic proti patří to k pravidlům hry na které jsme přistoupili zakoupením konzole, je úplně jedno zda je to Xbox 360 nebo PS3. Jen doufám, že tato zdravá konkurence, bude ku prospěchu nás hráčů a ne kapes akcionářů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci aby se tu rozjížděla nějaká platformová válka. Holým faktem zůstává že obě konzole mají kameru. A tady nastává jenže:

Na Xboxu se přes ní nedá mluvit, má jí mizivé procento uživatelů, oproti tomu přes EYE se dají pořádat konferenční hovory, nahrávat film, fotit, natáčet zvukové záznamy, hrát hry. Oproti tomu Microsoft musel vyvinout nový kus HW, aby vůbec vstoupil na toto volné pole působnosti. Nic proti patří to k pravidlům hry na které jsme přistoupili zakoupením konzole, je úplně jedno zda je to Xbox 360 nebo PS3. Jen doufám, že tato zdravá konkurence, bude ku prospěchu nás hráčů a ne kapes akcionářů.

jenže pane huhlo, musíte pochopit i fakt, že Xbox360 je tu s námi už do roku 2005 kdežto PS3 jen krátce. Bezpochyby lze říct že ta obyčejná kamera co se prodává k Xbox360 prostě plní svojí funkci a to webcamery aneb přenos videa. Pro nic jiného tato kamerka vytvořená nebyla. Dnes se Microsoft dalo dohromady s projektem Natal a tak bude Natal. PS3 at si má co chce a nešpiní či neuráží jiné značky. Každej at si hraje na čem chce a používá to co mi vyhovuje. Ještě jednou tady uvidim nadávku proti Microsoftu a Xbox360 a už ho fakt sprcám! neni možný už...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ingnition:

Jen malé upozornění jsi v sekci PS3, taky nepíšu nesmyslné zápisy do vaší sekce. Podívej se na příspěvek 20.07.2009, 16:28 link Trocha historie pro nevěřící na stránkách konkrétně příspěvek Sony Dualmotion historie a budoucnost, po té se oháněj datumy setrvání na trhu. Navíc to že postneš že je tady PS3 kratší dobu podtrháváš stoličku svému tvrzení. Dle normálního vývoje jste měli mít už NATAL dávno ve svých herních doupětech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ingnition:

Jen malé upozornění jsi v sekci PS3, taky nepíšu nesmyslné zápisy do vaší sekce. Podívej se na příspěvek 20.07.2009, 16:28 link Trocha historie pro nevěřící na stránkách konkrétně příspěvek Sony Dualmotion historie a budoucnost, po té se oháněj datumy setrvání na trhu. Navíc to že postneš že je tady PS3 kratší dobu podtrháváš stoličku svému tvrzení. Dle normálního vývoje jste měli mít už NATAL dávno ve svých herních doupětech.

těžko bychom měli NATAL když v té doby ještě ani neexistoval... a navíc, pro mě osobně a pro 60% dalších lidí bude projekt natal zcela ale zcela ukradenej protože to co dělá herní konzole je ovladač, ne abych hru ovladal rukou a před obrazovkou vypadal jak totalní id*ot... a opět opakuju že webcamera co se dá koupit na xbox360 slouží pouze pro video hovor kdežto u PS3 ne. Vidíš ten rozdíl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těžko bychom měli NATAL když v té doby ještě ani neexistoval... a navíc, pro mě osobně a pro 60% dalších lidí bude projekt natal zcela ale zcela ukradenej protože to co dělá herní konzole je ovladač, ne abych hru ovladal rukou a před obrazovkou vypadal jak totalní id*ot... a opět opakuju že webcamera co se dá koupit na xbox360 slouží pouze pro video hovor kdežto u PS3 ne. Vidíš ten rozdíl?

Tak co sem píšeš SPAMERE, když je ti to ukradený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co sem píšeš SPAMERE, když je ti to ukradený?

Jde vidět že vůbec nevíš o čem jsem tu psal. Reagoval jsem agresi proti projektu NATAL který PS3 maniaci usuzují za strašnou zkázi světa kdežto jejich super kamera je největší revoluce. Dotoho jsi se mezitim dokoktal ty a oslovil jsi mi jako zcela neznalým člověkem a spamerem. Já pouze reagoval na tvoje reakce na mě =) K tomu že já natal nebudu využívat ovšem neznamená že mě to nezajímá. Zajímá a zajímá mě každá nová věc a je mi jedno jestli je to u Xboxu nebo Playstation. Je mi to fuk a defakto ani jedno nekritizuji ale ostatní ano a proto jsem sem napsal. Kdyby tohle byla jenom pouze diskuze týkající se možností PS3 kamerky fajn, ale urážet konkurenci fakt ne, an to jsem fakt pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těžko bychom měli NATAL když v té doby ještě ani neexistoval... a navíc, pro mě osobně a pro 60% dalších lidí bude projekt natal zcela ale zcela ukradenej protože to co dělá herní konzole je ovladač, ne abych hru ovladal rukou a před obrazovkou vypadal jak totalní id*ot... a opět opakuju že webcamera co se dá koupit na xbox360 slouží pouze pro video hovor kdežto u PS3 ne. Vidíš ten rozdíl?

stim stebou nesouhlasim... Ovladace uz dost vysli z mody... a pro me je Wiimote o dost lepsi ;) abych nebyl Off tak az vyjde NATAL tak si urcite koupim novej XBOX... a ta PS3 eye uz neco dokaze no... viz EYEPETZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stim stebou nesouhlasim... Ovladace uz dost vysli z mody... a pro me je Wiimote o dost lepsi ;) abych nebyl Off tak az vyjde NATAL tak si urcite koupim novej XBOX... a ta PS3 eye uz neco dokaze no... viz EYEPETZ

to máš taky pravdu.

to huhlík: máš recht, za OFF TOPIC mam minusovy kredity protoze ja blb se zaobírám s lidma jako jsi ty...

PS: já se za sebe fakt nestydím. Nejsem člověk co jenom drží h*bu a kouká jak tu ostatní lidi dělaj špínu a myslí si jak buch ví jsou chytrý, přitom chybu sami uznat neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu