Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zamrzání konzole


Eric

Otázka

Čau, nedávno se mi vrátil X Box z Německa, vypádá to, že jsem dostal nový kus, ale včera jsem na něm hrál cca 2 hodiny a celá konzole zamrzla... Říkám si dobrý, nechám ji v klidu zítra si zahraju. Dneska hraju a zase po cca 2 hodinách mi ta mrška zamrzla znovu! X ko se celý kousne, zvuky slyšet jsou i zvuk, když se pokouším vrátit do Dushboardu, ale obraz je stále zaseknutý! Nemáte někdo podobné zkušenosti? Nerad bych, aby zase musel do Německa... To by mě vážně dostalo!!! Poraďte mi prosím...:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

je to uplne normalni kamo - fallout 3 ? ten uz se mi seknul hafeckrat...a oblivion a podobny hry...tusim ze i GTA...malo kdy se mi to stane pokud nainstaluju hru na hadr a hraju z nej,pokud hru nenainstaluju a proste jen hraju z DVD tak tohle je uplna klasika ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě se mi to stalo, když jsem hrál z mechaniky, tak jsem si řekl, že to nainstaluju, aby tomu předešel a ejhle! Zase se to stalo... Fallout 3 se mi jen sem tam trhnul, ale neseknul se. Teďka hraju Star Wars Force Unleashed a začalo mi to dělat u toho. Jednou jsem to dohrál na tu nejlehčí obtížnost z mechaniky a žádný problémy to nedělalo, teď hraju na tu druhou a zamrzá to... Mám trošku obavy!

[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě že RRoD jsem měl asi před měsícem a teďka mi krabica přišla zpátky, jsem si říkal, že by mohla chvilku vydržet! Jako jestli mi to zase hodí nějakou chybu tak s xkem asi končím. Pravda ještě jsem neměl E74 :) Tak třeba se dočkám a budu mít do sbírky další zářez! Předtím mi to konzola nikdy neudělala, že by mi zamrzla, proto jsem z toho takovej nesvůj! Říkáš teda, že by to nemuselo nic být, nebo že je to předvoj následných problémů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Právě že RRoD jsem měl asi před měsícem a teďka mi krabica přišla zpátky, jsem si říkal, že by mohla chvilku vydržet! Jako jestli mi to zase hodí nějakou chybu tak s xkem asi končím. Pravda ještě jsem neměl E74 :) Tak třeba se dočkám a budu mít do sbírky další zářez! Předtím mi to konzola nikdy neudělala, že by mi zamrzla, proto jsem z toho takovej nesvůj! Říkáš teda, že by to nemuselo nic být, nebo že je to předvoj následných problémů?

Nejspis jo,co taky jinyho od xka cekat ? ja cekam az se mi vrati ze servisu a koupim k nemu pridavnej vetrak,na to ze mam arcade tak nic moc,vydrzel jen 8 mesicu a problemy se s nim pomalu stupnovali,vic a vic se zpomaloval a podelaval az dosel na RROD ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
koukam ze vsichni maji problemy, jen me xbox jede v poradku, akorat bych rekl ze me huci vic nez jinym :(

jsou takove problemy i u tech novejsich? myslim ze ne ne? a ja mam verzi bez hdmi :!

to je divny pac jestli nemas hdmi jedna se u tebe o jednu z nejporuchovejsich serii ale asi si chytnul dobrej kus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je divny pac jestli nemas hdmi jedna se u tebe o jednu z nejporuchovejsich serii ale asi si chytnul dobrej kus

hmm zjistuju ze je to PRO, ale nedostal sem k tomu HDD ale zase 2x ovladac, sice zadny headset no co uz za 2000.- :)

jo taky stribrna pecet... takze 79%Pro verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
koukam ze vsichni maji problemy, jen me xbox jede v poradku, akorat bych rekl ze me huci vic nez jinym :(

jsou takove problemy i u tech novejsich? myslim ze ne ne? a ja mam verzi bez hdmi :!

Já ho budu mít 8.8 celý rok a zatím bezproblému...:)seknul se mi jednou když jsem hrál grid demo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu