Jump to content

Kolonizace světa


ste78
 Share

Recommended Posts

Tak jsem to zkouknul.. Tyhle konspiracni teorie jsou vazne usmevne :D

Nastesti dle jinych videi na nas spadne meteorit nebo zhyneme kvuli globalnimu oteplovani.. Takze tohle fakt neresim a beru to jako osud.

Kazdopadne diky za video.. kdyz se nad tim zamyslim, tak mi prejizdi mraz po zadech - takze to vse beru tak, ze budoucnost, se neda predvidat, kdybych to tak nebral a bral vsechny tyhle videa vazne, zblaznil bych se uz z toho, protoze by nemelo cenu zit ;)

Link to comment
Share on other sites

tohle je podle to same jako kdyznekdo rekne ze 21.12.2010 skonci svet,jak sme vsichni ,,slysely¨.Ale podle me sou to jen blbustky,treba ten majskej kalendar ktery konci 21.12.2012-podle me uz na tom sutru kde to je vyobrazeny nebylo uz misto na dalsi dny a tydny...proste svet jednou skonci a jak uz rekl Anonymous tak se nemuzes nad vsim pozastavit-premyslet o tom,ze vsech veci by ses podelal...proste zij a na takovydle blbusty kasly;-)

Link to comment
Share on other sites

A co na tom doporučuješ je to děsná kravina. Teď se hurá všichni nedovolme aby islám převálcoval katolickou církev. Je to video tak pro zmagořený věřící amíky. Toto video má jediný cíl aby měli lidi z islámu strach... je to blbost jako všechny podobný konspirační videa.

Katolíci by o kolonizaci radši ani mluvit neměli maj se za co stydět, ale to bylo v pořádku když se šíří jiná víra hned je zle.

Link to comment
Share on other sites

Je velice vtipné, jak někteří zdejší jedici na fóru okamžitě myslí za mě, jaký mám názor. Já jsem pouze doporučil se podívat. Záměrně jsem to nekomentoval, abych nikoho neovlivňoval.

Konspirační teorie jsou dobré pouze pro lidi, kteří umí samostatně přemýšlet a nenchají se hned strhnout/ovlivnit tím, co slyší. Nelze brát všechno vážně..

Každopádně, co jsem tím chtěl říct je, že pro inteligentního člověka konspirační teorie představuje druhý, resp. jiný pohled.

Hrozba islámu je navíc v dnešní době docela reálná... Problém imigrace je ožehavý a nikdo z politiků se mu vlastně nechce věnovat.

Ve videu se mluví o francouzském městu "Marseille" a tam je to už opravdu znát.. Kamarád tam před rokem byl a říkal, že to už opravdu není to krásné město z filmu Taxi taxi...

Link to comment
Share on other sites

Tak to ja na dlouhou diskuzi. Ve zkratce změna. Islám potažmo celá arabská kultura je jiná. Naše společnost je sice založena na bývalých zločinech cirkve, tak je to asi všude, ale to je zcela jiné téma.

Absolvoval jsem 2 roky semináře zaměřeného na náboženství, dokonce jsem měl možnost i číst např. nějaké pasáže Koránu (podotýkám že celý jsem nečetl) a svůj obrázek jsem si udělal.

Link to comment
Share on other sites

Pokud nemáš argumenty, už Ti zbývají jen nadávky (rasista, xenofob) a to je chování hloupého člověka.

Z koránu jsem opravdu nečetl jen věty.

Stejně jako nechceš změnu, např.: aby byla u moci DS (když už jsme u toho, to bych si také nepřál), stejně tak já nechci tuto změnu.

Je zvláštní, že to ve svých 29 letech nedokážeš pochopit.

Pokud pořád nedokážeš strávit můj názor, rád bych si o tom popovídal někdy v reálu, třeba v hospodě u českého (hehehe) piva.

Link to comment
Share on other sites

No zatím jsi nic z toho, co je pro tebe hrozbou neřekl. Pouze se vymlouváš. Ale tvůj názor mě stejně nezajímá. Chápu že tobě to video může připadat zajímavé, ale je to jen trapný pokus o to, aby v lidech vyvolal strach z islámu. Je mi jedno jestli ti bude katolická církev nebo islám... Nebudu se účastnit ani jednoho.

Link to comment
Share on other sites

§ 198 Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení

(1) Kdo veřejně hanobí

a) některý národ, jeho jazyk, některou etnickou skupinu nebo rasu, nebo

b) skupinu obyvatelů republiky pro jejich politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou bez vyznání,

bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nejméně se dvěma osobami.

Link to comment
Share on other sites

Tak tohle skutečně nebrat vážně ani jiné katastrofické scénáře o konci světa, jinak by samozřejmě vypukla panika.

Všechny poznatky vycházejí pouze s teorrie nikoliv ze skutečných poznatku, i když možná určité procento by se tomu dalo přiřadit, ale v žádném případě ne více, jak: 50%!!!

Raději si užívejte života dokud je to možné hlavně jestli studujete.

Po škole už to není ono a budete muset makát, než si užívat dny volna...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Grolldir:

Ty mě mluv o vyvolávání starchu!! ROFL Ty který tady cituješ zákony, aby se lidi báli vyjádřit.

Udávali fašisti, udávali komunisti, udávají jiní zmrdi. Do této doby jsem Tě bral pouze jako diskutéra s jiným názorem (diskuze je pro demokracii zdravá). Odtěď už na Tebe nebudu reagovat, protože je Tvé chování ubohé. A vyloženě hraničí s totalitním modelem chování.

Link to comment
Share on other sites

Popravdě nechápu jak to někteří můžou srovnávat s katastrofickými vizemi konce světa.

Vždyť to co tam je, je čistá statistika a pokud vám to není známo, tak na těchto datech stojí hospodářství každého státu. Jestli jste si toho ještě nevšimli, tak každý stát má statistický úřad sbírající všechna možná data o lidech a firmách v něm žijícím. Obzvlášť ti mezi námi, kteří podnikají se bezesporu s nějakým dotazníkem ze statistického úřadu jistě setkali. Na základě těcho dat vláda řídí výdaje a ovlivňuje růst ekonomiky, či tlumí její propad. Tak tolik ke statistice. Západní civilizace je na ní postavena.

Pro ty, co nemají s ničím problém a je jim jedno že vymíráme nejen my ale i naše skvělá liberální a velmi tolerantní kultura, která dala světu neskutečný počet uměleckých děl, technických vynálezů a skvělých myšlenek, na kterou můžeme být všichni hrdí, protože to byli naši předci, kteří ji vybudovali, bych dodal.

Jen díky této naší kultuře, která se od starověkého Řecka, přes Římskou říši, středověk až do dnešní doby formovala, si užíváme aut, letadel, internetu atd atd. Dosaďte si co vás napadne. Protože když se nad tím zamyslíte tak zjistíte, že naprostá většina vynálezů vznikla díky svobodné a liberální západní kultuře. A pro ty co si myslí, že jsem s tím Řeckem začal dost zeširoka, nechť si uvědomí, že veškeré právo v Evropě je postaveno na řecko-římských základech. Kdyby v roce 1683 v bitvě o Vídeň Osmanská říše zvítězila, je dost pravděpodobné, že bychom teď žili v naprosto jiném světě. Bez aut ale s velbloudama, bez internetu zato 5x denně se modlící v mešitě. Nechť si každý uvědomí, že islámská kultura staví na tradicích a statu quo, tudíž neexistuje žádný vývoj. Ta kultura nic nového světu nepřinese.

Link to comment
Share on other sites

Jojo, super.. a co s tim udelas? Mas z toho nervy? Budes nad tim premyslet? Kazis si akorat zivot, pritom to neovlivnis.. Ovlivnis? Jak?

Ja si tedy budu zit svuj klidny zivot a nehodlam nad takovymi teoriemi premyslet, at to je pravda nebo ne. Mam svuj zivot a nehodlam si ho timhle kazit :) Jestli ty jo, tvuj problem. Nepopiram vsak, ze je to pravda. Zaroven nevim 100%, ze to pravda je - sam jsem ty stats nedelal, ty take ne, jak jim muzes verit? Kdyz je to tak drasticke, proc se tim nezabyva nekdo, kdo s tim muze neco delat? (stat/vladni organy?)

Link to comment
Share on other sites

No tak zamyslet se nad problémem rozhodně není to co by mně ničilo život. Naopak se velmi rád zamýšlím nad vývojem světa ve všech jeho aspektech a myslím že to spíš můj život obohacuje.

K těm statistikám. V době internetu je ověření si jakékoliv informace velmi snadné, krom toho se články týkající se porodnosti každý rok objevují v novinách i TV zprávách, zejména díky tomu, že momentálně se porodnost v ČR mírně zvětšuje v důsledku nástupu generace tzv. "Husákových dětí" a také díky tomu, že náš penzijní systém je tzv. průběžný, což zjednodušeně znamená, že peníze na důchody jsou zajištěny z výnosů ekonomicky aktivní populace. A je třeba udržet určitý poměr, aby systém nezkolaboval. Dejme tomu 3-4 aktivní lidé na 1 důchodce.

Statistiky:

Statistika porodnosti v ČR dle Českého statistického úřadu

Fertility in Europe - Diverse, delayed and below replacement

Jinak k tvé otázce. Nemusíš dělat nic nepříjemného, abys situaci alespoň udržel na současném stavu. Stačí vzít si holku svých snů a mít s ní 2 děti.

Což není zrovna moc velká překážka pro to si život užívat a užít.

Jinak pokud by jsi chtěl, užívat si života až budeš v důchodovém věku, tak ekonomové pro případ kolapsu průběžného systému, doporučují, šetřit si každý měsíc 1500-2000 Kč (v dnešních cenách) po celou dobu svého produktivního života na vysoce úročených účtech/v investicích/důchodových fondech/akciích. Prostě mít na stáří balík peněz v bance. Za 50 let totiž žádné státní důchody nemusí být, alespoň ne v takové míře aby jsme si mohli užívat i v důchodu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy