Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mám 2 otázky na Counter-Strike Source


brians

Recommended Posts

Měl bych dvě otázky na tuhle skvělou multiplayr hru.

Takže k těm otázkám.

1.)Jak mohu snížit ping při hraní na nějakém servru?

slyšel jsem, že to má jít pomocí konzole nebo i ničeho jiného.

2.) Jak mohu zjistit Ip adresy i ostatatních spoluhráčů?:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Nastav si raty ..;)

2) Myslím, že nemůžeš kromě adminů serveru ..

-

I když nastavim raty na toto:Rate 25000 , CL_CMDRATE 100 , CL_Updaterate 100, tak mi to nějak moc ping nesníží.

A, když kouknu na nějaké hráče zadám do konsole ping, tak se ve skutečnosti ukáže, že mají pingy místo hodnoty v tabulce (klávesa TAB) 5 ms, tak mají neskutečných 100 ms nahoru... a více takže rozdíl v tom je.

Potřebuju to, abych mohl na jaký koliv servr, kde už moje pingy na to nestačí a chci to nějak obejít, abych nedostával kicky.

-Přes konsoli nebo jiný program to nejde?

Docela by se mi tahle vychytávka hodila.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cl_cmdrate +100 skus, ja sem potom mel ping 5

OMG pochopte ze tohle vam jen snizi cislo v LATENCY ale ne ping...sam to pouzivam a mam latency 1 ale ping 23ms....Proste neni zadnej prikaz na to..Jen musis mit dobre nastaveny raty na serveru aby si nelagoval.a kdyz chces mit malej ping porid si lepsi internet :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim co tu nekdo pise lepsi PC,kdyz je to o internetu..o PC je fps,ale to je vedlejsi..kazdopadne jak pisi kluci,jine rady se ti nedostane..spravne nastavene raty..

druha rada je,zaplatit lepsi internet..

a v neposledni rade je,vyhledavat servery s pingem pod 50 (pokud mas Steam tak je to bez problemu i treba ve 3 v noci si zahrat na serveru s pingem pod 50..na nonsteamu je to vsak celkem problem uz)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim co tu nekdo pise lepsi PC,kdyz je to o internetu..o PC je fps,ale to je vedlejsi..kazdopadne jak pisi kluci,jine rady se ti nedostane..spravne nastavene raty..

druha rada je,zaplatit lepsi internet..

a v neposledni rade je,vyhledavat servery s pingem pod 50 (pokud mas Steam tak je to bez problemu i treba ve 3 v noci si zahrat na serveru s pingem pod 50..na nonsteamu je to vsak celkem problem uz)..

Jasný na co nové PC, když jsem si pořizoval nedávno nový sice není nejlepší, ale za hraju si na tom všechno... hlavně GTA IV.:cheesygrin:

Jak mohlo někoho napadnou, že pingy se dají snížit přes nový PC to mi nějak uniká a slyším to po prvé.:blink: LOL...:wohow:

A to zjišťování IP adres bys asi nevěděl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG pochopte ze tohle vam jen snizi cislo v LATENCY ale ne ping...sam to pouzivam a mam latency 1 ale ping 23ms....Proste neni zadnej prikaz na to..Jen musis mit dobre nastaveny raty na serveru aby si nelagoval.a kdyz chces mit malej ping porid si lepsi internet :idea:

jj sry já jsem špatně položil otázku mě šlo o snížení latency, abych nedostával kick na některých servrech, kde už mé latency nestačí a potřeboval je nějak snížit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

natoc demo a posli to na stranky

Jasný to už jsem několikrát zkoušel a on ten dotyčný se vracel, jak domu a nadále kazil hru, a když tam přišel admin, tak už byl fuč a nic se nevyřešilo.

Tak mi řekl, ať zjistím jeho IP a pošlu mo jí.

:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá se latence ovlivnit pc , ptže když se ti to sekne z duvodu FPS tak ti vyletí ping na 150 třeba (cod4) . Raty jsou na každym serveru jinak . Když víš o cheaterovi tak si udelej screen skore (ale vlez si do spectu protože admin asi nebude moc věřit trubce se skore 2-10 :D) , pak se ho zeptej jestli neco ma , on ti rekne treba jo tak to s taky screenni a pak natoč demo (má to pár KB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá se latence ovlivnit pc , ptže když se ti to sekne z duvodu FPS tak ti vyletí ping na 150 třeba (cod4) . Raty jsou na každym serveru jinak . Když víš o cheaterovi tak si udelej screen skore (ale vlez si do spectu protože admin asi nebude moc věřit trubce se skore 2-10 :D) , pak se ho zeptej jestli neco ma , on ti rekne treba jo tak to s taky screenni a pak natoč demo (má to pár KB)

A ty myslíš, že snad existují i takové cheaty, které se dají jednoduše zjistit nebo se na ně vůbec nepřijde?

Já si myslím, že by takové cheaty mohli existovat.

Viděl jsem už pár lidí na různých servrech a podle každého to byli cheateři, ale když jsem se ptal admina co tam hrál s nami, tak mi řekl, že to žádný cheateři nejsou, ale to skóre bylo velice neobyčejné a dosti vysoké. Tak nevím čemu mam věřit.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych to upresnil..pokud si kupoval novy PC,na kterym ti jede GTA IV..tak reknu k PC jeste asi jen tohle :D CS ti pojede na plny detaily bez jakykoliv lagu..ja na svem Pavilionu DV6750ec,na kterym GTA nemam sanci rozjet,tak jsem CS:S hral na plne detaily tak na 70fps..se snizenyma detailama (jelikoz jsem hral vzdy MAX na rozliseni 800x600 + 16bit hloubka barev),takze detaily na minimum jsem mel vetsinou taky,tak mi to jelo v pohode na 100fps..

tedka k tomu IP..

status-ten slouzi k zobrazeni steamID..jedno z tech dlouhych cisel je toho cloveka ID..takze kdyz zkopirujes ten status,tak by admin serveru mel poznat jake to ID to je (ja si ted totiz nepamatuju presne jake to cislo je,tenhle prikaz moc nepouzivam a kdyz,tak ho posilam cely..)..

na steamu se vetsinou vyplati davat bany na SteamID..jelikoz kdyz ma clovek dynamickou IP,tak je mu ban u zadku..zato kdyz dostane ban na steamID,tak je navezenej..navic nektere servery maji spolecny banlist..tudiz je navezenej,protoze si nezahraje na vic serverech..

nektere servery vsak podporuji prikaz,at uz AMXkovy nebo jakykoliv jiny,ze napises urcitou frazy do say,otevres konzoly a tam mas napsane napriklad to ip..vetsinou to byvaji prikazy typu "showip,/showip,#showip,atd atd.."..to vsak uz je na kazdem samotnem serveru,jestli to tam admin doda nebo ne..taky zalezi na zpusobu,jakym probiha nahlaseni adminovi cheatra..nektere servery staci admina zavolat nejakym prikazem, nekde staci poslat normalni demicko s nickem,nekde demo s ID,etc etc..

tot asi tak vse,co bych mohl k tomu rict..jen posledni..NEBANUJTE NONSTEAM CHEATRY :D:D:D:D:D (pokud nehrajou w3mod)..sakra uz si chci take zahrat CS:S..ale nemuzu,protoze musim nejprve preinstalovat system..a jelikoz mi nefunguje mechanika,tak nemam sanci preinstalovat system..sakra..uz rok jedu jen na 1.6ce na w3modu a pekne me to se*e..

EDIT: jeste jak pises v prispevku nademnou, tak reknu ti to asi takhle..to,ze ma nekdo vysoke skore neznamena,ze je cheater..cheatra, ktery ma AB na 100% poznas (klepe se mu kurzor,divne se toci,seka se,nemuze se otacet,atd..)..cheatra s WH vetsinou poznas taky,jestli se pripravuje jen pred NEJAKEJMA zdma,atd..speedhack poznas taky 100%..nejhorsi je poznat takovy noflash,norecoil,etc..ale reknu ti to takhle..:) hral jsem druhou ligu v CS:S (steam) a myslim si,ze s klukama jsme byli HODNE dobry (denne treninky,denni hrani 5-8hodin)..a je to sakra makacka..byl jsem teamsniper,hral jsem hlavne jen se scoutem..kdyz jsme prisli na nejaky public..tak KAZDY na nas,jak jsme cheatri atd..ne..kdyz potkas profika,nebo poloprofika,tak NEMAS SANCI..jednou jsem hral s lidma z neofite :D:D nepochopil jsem to..to byli hlavy deaglem pres celou mapu v aztecovi v kanale..proste nemozne..a to jeste tak,ze si tam jen skocil, a jeste nez si dopadl tak si tam mel HS..pak jsme se rozpadly,tak nejak vsichni jsme naraz se na to vykaslali,a od te doby jsem pak rok nehral a pote uz jsem jel POUZE w3mody,zombie mody,atp..

kazdopadne k cheatum..hodne malo lidi si na steamu troufne cheatovat (samozrejme i takove potkas)..cheaty jsou vetsinou na zpusobu,bud prepsani nejake knihovny na ostro (neco typu openGL.dll)..a nebo spusteni NEJAKEHO programu,ktery ti "pozastavuje" pouzivani knihoven CS,a misto toho to obchazi tak,ze kdyz se ma spustit urcita knihovna napriklad s vykreslovanim nebo ja nevim az jak moc to funguje,tak misto toho se spousti knihovna toho vlastniho Cheatu..(takhle je to napriklad u badboye,EEcka,a jinych..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych to upresnil..pokud si kupoval novy PC,na kterym ti jede GTA IV..tak reknu k PC jeste asi jen tohle :D CS ti pojede na plny detaily bez jakykoliv lagu..ja na svem Pavilionu DV6750ec,na kterym GTA nemam sanci rozjet,tak jsem CS:S hral na plne detaily tak na 70fps..se snizenyma detailama (jelikoz jsem hral vzdy MAX na rozliseni 800x600 + 16bit hloubka barev),takze detaily na minimum jsem mel vetsinou taky,tak mi to jelo v pohode na 100fps..

tedka k tomu IP..

status-ten slouzi k zobrazeni steamID..jedno z tech dlouhych cisel je toho cloveka ID..takze kdyz zkopirujes ten status,tak by admin serveru mel poznat jake to ID to je (ja si ted totiz nepamatuju presne jake to cislo je,tenhle prikaz moc nepouzivam a kdyz,tak ho posilam cely..)..

na steamu se vetsinou vyplati davat bany na SteamID..jelikoz kdyz ma clovek dynamickou IP,tak je mu ban u zadku..zato kdyz dostane ban na steamID,tak je navezenej..navic nektere servery maji spolecny banlist..tudiz je navezenej,protoze si nezahraje na vic serverech..

nektere servery vsak podporuji prikaz,at uz AMXkovy nebo jakykoliv jiny,ze napises urcitou frazy do say,otevres konzoly a tam mas napsane napriklad to ip..vetsinou to byvaji prikazy typu "showip,/showip,#showip,atd atd.."..to vsak uz je na kazdem samotnem serveru,jestli to tam admin doda nebo ne..taky zalezi na zpusobu,jakym probiha nahlaseni adminovi cheatra..nektere servery staci admina zavolat nejakym prikazem, nekde staci poslat normalni demicko s nickem,nekde demo s ID,etc etc..

tot asi tak vse,co bych mohl k tomu rict..jen posledni..NEBANUJTE NONSTEAM CHEATRY :D:D:D:D:D (pokud nehrajou w3mod)..sakra uz si chci take zahrat CS:S..ale nemuzu,protoze musim nejprve preinstalovat system..a jelikoz mi nefunguje mechanika,tak nemam sanci preinstalovat system..sakra..uz rok jedu jen na 1.6ce na w3modu a pekne me to se*e..

Takže, kdo má originální steam tam to teda není problém, že dostane pernament ban jakým koliv způsobem, jak sji uvedl výšše za cheating.

Ale ti co hrají na nonsteam s těma je to přece komplikovanější,že dostanou ban za pár minut jsou zase zpět a nedá se jich nějak zbavit na dobro?

Nemužou takovým nějak zakázat přístup na servr?

Teda podle mě co jsem zatím viděl, tak mají šanci se vrátit na zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brians a to potřebuješ bejt adminův oblíbenec nebo proč potřebuješ všechny zabanovat ? Piggy to psal , kdo ma dynamickou IP je mu IP ban k ničemu.

Chtěl bych si vyskoušet jaké to je adminovat nějaký servr, ale nevím jestli bych to mohl nějak zvládnout.

Protože začátečníci co o tom ví úplné minimum ty nemají šanci se někde uplatnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu