Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pruhy přes obrazovku a zamrznutí konzole


saamot

Otázka

Zdravím všechny,

Jak je již z nazvu zřejmé, zobrazují se mi čím dál častěji přes obrazovku pruhy a konzole zatuhne. Nejdřív to vyřešilo vyp. a zap. konzole ale ted už nepomáhá nic, svítí tři červené diody (dvě nalevo + jedna napravo dole) a konzole nanaběhne:-( Nevíte co je to za chybu a co mohlo tento stav zapříčinit???

Nedávno mi kamarád nahrál novější fw 1.5....tak jestli by to nemohlo být tím??? I když to se mi nezdá, protože jsem jednu hru dohrál bez záseku a u dalších dvou už se to sekalo celkem často.

Když mám originál firmware a pokud je konzole v tomto stavu je možnost ještě tenhle fw nahrát zpět do mechaniky, abych mohl konzoli reklamovat? Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím všechny,

Jak je již z nazvu zřejmé, zobrazují se mi čím dál častěji přes obrazovku pruhy a konzole zatuhne. Nejdřív to vyřešilo vyp. a zap. konzole ale ted už nepomáhá nic, svítí tři červené diody (dvě nalevo + jedna napravo dole) a konzole nanaběhne:-( Nevíte co je to za chybu a co mohlo tento stav zapříčinit???

Nedávno mi kamarád nahrál novější fw 1.5....tak jestli by to nemohlo být tím??? I když to se mi nezdá, protože jsem jednu hru dohrál bez záseku a u dalších dvou už se to sekalo celkem často.

Když mám originál firmware a pokud je konzole v tomto stavu je možnost ještě tenhle fw nahrát zpět do mechaniky, abych mohl konzoli reklamovat? Děkuji za pomoc.

Takze si tu precti foro o xbox360 vsude tu tydle veci jsou napr. otazky a odpovedi tak tam mas RROD to je to co mas ty a orig firmware nemusis nahravat zpet proste na xbox.com/CS vyplnis v podpora polozku registrace a oprava a odesles, A CTI FORUM TODLE TI HNED LOCKNOU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu