Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

potřebuju radu pls !!!


23Martin23

Otázka

čus lidi,mám problém,mam takovou obyčejnou grafiku GeForce 8500GT a když hraju hry konkrétně GTA SA,tak se mi po chvíli začne hra zrychlovat,v jiných hrách se to začne kousat(NFS) mam AMD Athlon 64 X2 4200+Gb RAM:roll:nevíte čím by to mohlo být? když restartuju PC tak mi to potom zase chvíli jde,ale po chvilce to zase začne blbnout...prosím o radu..dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hry zrychlujou , když si nerozumněj s dvoujadrama nebo víc ale myslim že GTA SA s tim problem nema, mam silnejsi athlon taky dvoujadro a bezelo to v poho. Urcite skus reinstal , kdyztak se ti podivam jestli je nejakej optimizer ale to je snad jen pro intely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

frame limiter sem zkoušel a šlo to furt stejně...dělalo to i u více her...zkoušel jsem i reinstal ovladačů na grafiku....pořád na prd....grafiká má pasivní chladič..jestli se nepřehřívaj paměti,ale zkoušel jsem i jinou grafiku..a pořád to dělá...ale jinak díky za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu