Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s obrazem a zvukem (asi vadný AV kabel)


Pennywise

Otázka

Zdravím všechny,

mám problém ,když zapnu ps3 ,přes obraz mi jedou jako průhledné pruhy ,a obraz mi taky někdy zabliká jakoby (zatřese) ,zvuk taky není nic moc když dám TV (CRT TV Samsung) více hlasitě zvuk mi hrozně bručí...Mám podezření na vadný AV kabel ,když jsem zkoušel na jiné TV dělalo to to samé.Začlo to teprve nedávno....ps3 někdy přenáším takže kabely smotávám..

Televizí to asi nebude ,protože když si zapnu DVD přehrávač ,je všecko OK ,co si myslíte vy?Bude to tím av kabelem?nebo něčím jiným?Náká vada v ps3?Když tak poradte jaký kabel bych si měl koupit nebo tak něco...

Používám tento který jsem dostal s ps3

http://www.playcentrum.cz/av-cable-314504.htm ,akorát tam mám ještě redukci na scart.

Předem díky za jakoukoliv radu nebo tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
To je na 100% kabelem, doporučil bych kvalitnější pozlacený scart.

Aha já jsem si to myslel ,pozlacený právě nemám....tak si ho budu muset pořídit ,no jinak jsem zkoušel zapojit činče normálně do TV bez té redukce na scart a dělá to to samé ,takže si myslím že celý kabel bude v háji :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu