Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výdrž baterie?


kocurstvo

Otázka

Ahoj. Mám DSko asi měsíc a docela mě překvapila výdrž baterky. Dočetl jsem se, že by měla u LITE verze vydržet okolo 10 hodin hraní... Moje vydrží max 5. Je to normální? Podotýkám, že jsem ho koupil zcela nové. Taky mě napadlo, jestli to nemůže být kartami... 3in1 EZ rumble + Acekard 2. Díky za vaše zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Flash karty pry maji vetsi odber, nez normalni herni karty. Navic - na jaky stupen podsviceni hrajes?

Mne tedy vydrzi uz asi 2 roky stara baterka urcite dele, nez 5 hodin (ale zase si nejsem jisty, zda vydrzi tech 10 hodin). Navic musis brat, ze "krabicove udaje" jsou vetsinou nadsazene..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

10 hodin v pohotovostnim rezimu, na nejmensi podsviceni a bez pouziti zvuku a wifi.

Hrani je na maximalni podsviceni a se zvukem klidne i 3 hodiny :D

Acekard ma maly odber - 8 hodin na minimalni podsviceni, bez zvuku a nonstop parba...

Jinak OT - Nokia udava az 300 hodin funkcni tel- - pokud ho nepouzivate. Pri normalnim pouzivani vydrzi az 48 hodin, pri neskutecnem zaberu 3 - 5 hodin... Tak mi reknete, kam se podelo tech dalsich 250hodin :D

Takze tech 5 hodin je docela v pohode

Jak pise anonymous, je to hlavne na tom, jak to pouzivas a jak svitis :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky moc. Hraju furt na max podsvět :) Zvyk z PSP... A zvuk většinou do sluchadel... A wifi asi zapnuté nemám, ale nevím to jistě, protože jsem tuto položku v menu nikde nenašel... Pokud máte tipa, jak ji vypnout/zapnout, tak mi, prosím, poraďte. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu