Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Home


Brento

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne.. Říkali, že ten kdo si koupí to měsíční to nedostane, kdo má to předplatný na celej rok tak jo.

Jo to sice říkali,jenže tenkrát přišlo ono očekávané datum vydání dalšího čísla,kde měla bejt pozvánka,jenže nikdo nic nedostal.Kdybysis četl oficiální fórum,tak tam to najdeš v každým třetím čtvrtým tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím co proti tomu HOME máte, mě se to zdá jako geniální nápad

ale asi je to jenom kvůli tomu že mě strašně baví hrát šachy a poznávat nový lidi :D si sednu ke stolu a snažim se někoho přizvat :)

hlavně pokec s člověkem kterýho vůbec neznáte a mluví jinou řečí...dneska ve hrách asi normálka ale tady si ho můžete přidat do friends a dál s ním komunikovat, hrát a prostě kecat...včera jsme při šachách normálne chatovali...s angličanem, němcem atd. prej je moje angličtina good :D (živej slovník :D) a našel sem tam zatim i jednoho čecha...

pro mě je HOME naprosto skvělej nápad!

chtěl jsem se zeptat: kolik lidí mohlo asi tak dostat ten klíč na HOME? zdá se mi že jich je tam ňák 'málo' :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,je to malej počet,ale prej místama posílaj vždycky pár kódu a teď ve čtvrtek má bejt další velká várka pozvánek

Dokonce se na ofi.fórech šířej spekulace jestli se to neurčuje podle toho,kolik si kdo stáhnul placenýho obsahu ze Store.To by pak klidně mohlo vysvětlit,proč by měli vybraný lidi už předem

Já nevím co proti tomu HOME máte, mě se to zdá jako geniální nápad

ale asi je to jenom kvůli tomu že mě strašně baví hrát šachy a poznávat nový lidi :D si sednu ke stolu a snažim se někoho přizvat :)

hlavně pokec s člověkem kterýho vůbec neznáte a mluví jinou řečí...dneska ve hrách asi normálka ale tady si ho můžete přidat do friends a dál s ním komunikovat, hrát a prostě kecat...včera jsme při šachách normálne chatovali...s angličanem, němcem atd. prej je moje angličtina good :D (živej slovník :D) a našel sem tam zatim i jednoho čecha...

pro mě je HOME naprosto skvělej nápad!

chtěl jsem se zeptat: kolik lidí mohlo asi tak dostat ten klíč na HOME? zdá se mi že jich je tam ňák 'málo' :D

No i když nevím,posílali je ve čtvrtek.Přijde ti 200.000 pozvánek jako málo?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked mi pride este jedna na druhy mail tak vam ju v momente dam za killzone 2 :D proste ten home stoji za prd :P

tak já bych neřekl že stojí úplně za prd, ale je pravda že tam toho ještě moc není...plná bude podle mě mnohem lepší a časem to bude nejspíš hodně propojený s psn, takže to má celkem budoucnost, ta beta je prostě jenom testovací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mg ale já mluvím právě o full HOME :D si myslíš že to co máš v HOME teď je vše co bude ve full ? :D

HOME nebude nikdy full :D neustále se budou rozšiřovat prostředí a věci jim podobné. :roll: takže doporučuji co nejdřív zazálohovat HDD a koupit minimálně 500GB. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera sem to konecne smazil, neni to spatny sice jeste pulka veci neni otevrena ale vypada to slusne, prvne sem si rikal ze to bude nuda, ze se tak maximalne kouknu jaky to je ale na nejaky dlouhodoby hrani ze to neni ale pak sem zjistil ze za smazeni na automatech se daji vyhrat novy predmety tagze me to docela chitlo a paril sem to as do pulnoci

no a ted se vas chci zeptat pokud us to negdo ma

kolik musim nahrat nebo kam az se dostat abych dostal kalhoty ICE BREAKER (cepici a tricko uz mam)

a kolik musim nahrat abych dostal tricko ECHOCHROME (ten divnej habit us mam)

edit:

tak nic tak us sem to vygooglil

ICE BREAKER automat

level 4: Ice Breaker cepice

level 9: Ice Breaker tricko

level 12: Ice Breaker kalhoty

level 16: Ice Breaker boty

level 20: Ice Breaker Ornament (posledni level hry)

ECHOCHROME automat

Stage A: (2,000 bodu) Echochrome tricko, kalhoty, rukavice a boty.

Stage B: (10,000 bodu) Echochrome tricko s logem a Echochrome Thinking socha

Stage C: (15,000 bodu) Echochrome stul

(10,000 bodu v jakemkoliv levelu) Echochrome Ornament - Reward Item

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu