Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučte Horory


Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Všechny díly saw a kanibalové a nebo hory mají oči :bash:

To jsou teda horory jak svině :X

(vyjma Kanibalů který jsem neviděl a prvního dílu saw kterej byl vynikající)

Ale jak někdo může považovat film hory mají oči za horor.. Fakt to nepobírám :lol:

Já si vždycky myslel, že u hororu se mám aspoň trochu bát, ne se pochcat smíchy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tipy :D pár těch hororů znám ale vetšinu sem neviděl proto si je skusim sehnat :D ... jeste by to chtelo opravdu neco hodne lekaciho... nejakej luxusni horor ... preci jen budeme sedet před chatou popijet nejakej ten alkohol a opravdu se chcem bat jit se i vycurat za roh :D a jit spat az k ranu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z horrorových filmů můžu doporučit tyto:

Spalovač mrtvol

Mazací hlava (Eraser Head)

Rosemary má děťátko (Rosemary Got Baby)

Téměř dokonalý zločin (The Gift)

30 dní dlouhá noc

Blair witch 1

:cheesygrin:

Spalovač je klasika, vhodná k úvahám o životě před sebevraždou.

Mazací hlava -tak to je jeden z největších psychických náporů, které jsem v životě musel zažít - větší deprese jsem chytl jen z Dostojevského knížek. Doporučuji pouštět v temné místnosti, bez pauzy na cigáro, co nejvíc nahlas.

Rosemary je taky klasika, místy zdlouhavá, ale i po těch letech pěkně depresivní. Je to horror/není to horror, dle vkusu.

Téměř dokonalý zločin je drsná moderní věc, ne nějak násilná, ale perfektně natočená - už v úvodu filmu, po logu filmové společnosti, je vhodné pořádně zesílit repráky - koukal jsem na to kdysi sám v noci a ten hrom mě vynesl ze židle. Ve filmu jsou ještě dvě opravdu hnusné scény - vana a houslista u jezera. Mám tenhle film moc rád.

30 dní dlouhá noc mě velice příjemně překvapila - čekal jsem béčkovou pytlovinu, a až na ten americký konec je to velmi slušná akce, něco jako texaský masakr motorovou pilou.

Blair witch 1 - co dodat. Půlka lidí ji nenávidí, půlka miluje. Já ji miluju. Je to humus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nevim kdo se muze bat u Zahady Blair Witch. Jediny co je tam k videni jsou 3 vypatlanci, kteri behaj v lese, pricemz melou obrovsky sracky. Jedinou záhadou na tomto filmu je, jak mohl byt tak uspesny.

Ja bych ti doporucil filmy:

Noc s nabroušenou břitvou

http://www.csfd.cz/film/166235-noc-s-nabrousenou-britvou-haute-tension/

nebo

Izolace

http://www.csfd.cz/film/220410-izolace-severance/

či

Hostel

http://www.csfd.cz/film/213591-hostel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paraku, nadáváš tu do blair witch a pak tu uvedeš (doporucíš) hostel ... kdyby aspoň 2jku to nebylo tak šílený hovno jak jednička ... :roll:

ale u filmu typu hostel,saw,nezvratný osud je název horor ... dosti zavádějící

Nevim jestli jsi si vedom toho, ze Blair witch a Hostel je uplne o necem jinem. Mne teda prisla Blair witch daleko nudnejsi nez Hostel. V Hostelu se alespon neco delo, coz o blair witch rict nemuzu. V Blairu jen behali tri idioti po lese a rvali jako pominuti. Netvrdim ze Blair witch nema spatnou myslenku, jen to zpracovani se mi nelibilo. Kdyz tvrdis ze u hostelu, saw atd. je nazev horor dost zavadejici, tak mi pak vysvetli do jakeho zanru bys radil Blair witch.

P.S : Kazdy ma jiny vkus, kamo.

TO WoKo_O : My asi budem mit neco spolecnyho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Definuj termin horror. Netvrdim ze blair witch ma spatnou myslenku, jen rikam ze je to odflaknuty, taky co bych chtel za 8 dnu nataceni. Abych to upresnil, mam rad takovy mysteriozni ?horrory?, ale blair witch me nejak za srdicko nechytl.

Jsi muj nejlepsi kamarad a mam te moc rad, kámo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn můj nejlepší, největší a nejteplejší kamaráde na celým světě hold to slovo přestávám mít rád :)

Horor (anglicky horror – hrůza, zděšení) je umělecký žánr, jehož hlavním cílem je u čtenáře nebo diváka vyvolat pocit strachu a děsu.

zdroj wikipedie

____

Ty ses u hostelu bál? 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych si stáhnul pokémony....pikachu nebo jak se to píše je strašidelnej až moc X)

jinak jak tady lidi píšou -blair witch,hory mají oči,psí vojáci(o tom tady nepadla zmínka myslím)-odehrává se v lese a i v chate x),možná i ten novej halloween,pokoj č.1408,pach krve ale to je trošku pytlovinka a dost sem se bál i u znamení ....starý ale hodně dobrý si myslím,kruh no to je nic moc podle mě..hlavne ta dvojka,texaskej masakr,dům voskových figurýn,sillent hill taky pecka...toť asi vše =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji shlédnout některé díly ze série Masters Of Horror. Například Imprint, Cigarette Burns, Jessica, Fair Haired Child. Z filmů se mi líbil Americký vlkodlak v Londýně, kdyby z toho záměrně neudělali komedii, tak to mohl být ten nej horror, film je z roku 81, dostal ocenění za masky, které jsou vážně skvělé. Doporučuji se dívat v noci:)

http://www.mastersofhorror.net/

http://www.csfd.cz/film/5570-americky-vlkodlak-v-londyne-american-werewolf-in-london-an/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu