Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 3 Slim /potvrzeno na GamesCom/


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jediny co me u tehle slimky tak trochu desi je jak vyresily system chlazeni , preci jen PS 3 je kus zeleze kterej pri max zatizeni bude asi trosku hrat ... Neco vyreslily novou vyrobni technologii ale doufam ze to poresily dostatecne ... Uvidime co ukaze cas a jestli tahle hracka nepude mit problemy s chlazenim... tak pak nevidim duvod si ji neporidit... Ten slim je proste dokonalej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi nová PS3 líbí.

- matný povrch, na kterým nebudou ihned vidět škrábance jako na stávajícím

- velké snížení spotřeby

- cena kolem 7500 - 4800 Kč (v přepočtu z 299euro

- design je taky celkem povedený, teda až na to "ps 3" na přední straně... to je trošku.. divný

Kdyby měla problémy s chlazení, tak to nevydaj

Proč by ne ? MS to s Xboxem udělalo a mají s tím problémy do teď xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej dotaz: nikde na fotkách nevidim žádnej kryt na hdd, znamená to teda že se do PS3 Slim nebude moci dát větší hdd?

Btw. moc se mi nelíbí, radši zustanu u mojí velký krabice :)

HDD se bude dát napojit. zespoda PS3 slim je nějakej konektor bo co..ostatně je to vidět na videu jak postnul tekken ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se ten slim taky nelibi - ty proporce mi prijdou hodne nevyvazeny, je to dost videt na tech srovnavacich fotkach s puvodni verzi - zepredu je to hotovej ctverec. :D Ten napis uplne nakraji taky nechapu, asi se u nej vic pocita s umistenim nalezato -> na to je ale zase nova verze dost protahla dozadu. :D Matnej povrch se bude urcite lip udrzovat, vypada ale dost lacine. Zustavam u puvodni verze. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marek: On to opravdu je ctverec, tusim 290x290 ;) Cekal jsem ale, ze bude celkove mensi...zase takovy rozdil to neni. Taky zustavam rozhodne u FAT (mam i 1 a 2 jako FAT ^^ ), ale tak kazdemu se libi neco jineho. A hlavne FAT se stejne nebude prodavat za chvili. Tim je mam rad. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hlavně nevím proč to "jen" zmenšili a nevylezli s nějakou novou featurkou :D Třeba digitální TV tuner. Je to prostě taková kostka :D. Mě to jako fake tehdy připadalo jen kvůli tomu nápisu, kterej jak vidím nechali stejně divnej :lol:.

Cena bude navíc snížená i u Fat verze.

Nevidím moc důvod zmenšovat domácí konzole, přecejen většinou tyhle konzole nemusíte přenášet :D.

Takže jako jedinou výhodu tý nový verze vidím sníženou spotřebu.

Matnej povrch se sice bude líp udržovat, ale pak PS3 vypadá lacině jak xbox (mlčte :lol:)

Pro nový majitele PS3 je to příjemný vylepšení, stávající podle mě nemají jedinej důvod měnit.

edit. o FW 3.0 se tam snad vůbec nemluvilo ne? Tak ještě nemůžete vědět, že tam nebude PS2 sw emulace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přenášim často = poškrábanej faceplate, tohle bude praktičtější. Moc se mi to líbí, začíná se vracet retro:D Jo k tý 60GB verzi si myslim, že ji udělali jen pro skalní fanoušky PS, a ti si ji koupí logicky jako první. Ostatní verze byly ochuzeny. A myslím že spětná emulace se přehání, ale zase kdo by jsi nezahrál Resident Evil 4, nebo MGS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu