Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 3 Slim /potvrzeno na GamesCom/


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Příjde mi hezčí než ta stará. Začínám uvažovat o koupi, ale to si ještě počkám :)

zrovna jsem chtěl napsat, že ta nová PS3 působí velmi lacině, když jsem narazil na Tvůj příspěvek. Z toho je vuidět, že lidé mají ten vkus opravdu různý ... :-)

"Stará" PS3 mi přijde jako aristokrat mezi konzolemi. Má kouzlo. Na Slimku je vidět, jak výrobce jde cestou nižších nákladů - vzhledově míří "k zemi" na úroveň XBOXů a PC ... :-)

Berte to jako čistě můj subjektivní názor.

Osobně, kdybych se teď rozhodoval pro koupi PS3 , rychle koupím ještě ten starší model, dokud bude a bude za sníženou cenu ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co, kupuje si jí tady někdo?:)

Já si jí určitě koupím, ale až za nějaký čas, teď budu mít Xbox 360, ale chystám pak koupit PS3 Slim i PSP GO:cheesygrin:.

Z nějakého důvodu se mi prostě SLIM líbí mnohem víc, než klasická, každopádně, pak až jí někdo odsud koupí, by jí mohl natočit v akci nebo tak něco a nějaké záběry, jak vypadá na TV stolku a jestli je ten povrch vážně tak "laciný". Protože mě to připadá ok a ne jen po stránce praktické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaz hiray chtěl navázat na úspěch PS2 proto takový změny. A PS3 mám u playcentra předobědnanou:) snad zejtra/pozejtří dorazí.

EDIT//

Sony CZ nedodrželo ohlášené oficiální datum distribuce. Naskladnění PS3 Slim očekáváme v následujících dnech.

EDIT2//Objednal jsem jinde, už je na cestě8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já opravdu netušim co se vám na tom líbí dyk je to jen škatule a do ní vyryto PS3. Podle mě je PS 3 fat vrchol designu a krásy. Jediný co je na tom lepší je že je měnší ale když my leží na polici tak mi je to stejně jedno protože na cesty jí stejně netahám :cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thum_188114a9e775b182d4.jpg

Mám taky PS3 fat, design slimky mě moc neuchvátil, možná praktičtejší matnej design, ale lesklá černá je na design dost! Ty plusy bych leda viděl v těch číslech co se týče spotřeby atp., ale jinak nestojí za řeč, ale své majitelé si najde, ostatně jako vše na světě 8) Ale těžko říct kdybych kupoval PS 3 až ted možná bych do ní šel, je fakt, že je možná lepší dát přednost praktičnosti před designem..A je pěkný, že jde cena dolu, alespon nás bude víc:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s hlucnosti? zmenila se oproti 40/80 verzi? mam ted svou na reklamaci, takze jestli mi poslou novej kus, tak bych premejslel o prodeji a koupi slimka

Otestuju, hlavně kvůli té hlučnosti jsem si ji kupoval, tak snad to bude jak slibovali!

EDIT// Takže, je doma a musím říct, že vypadá lépe jak na fotkách!! Kvalita zpracování se mi líbí. Jinak hlučnost je fakt skvělá na 2 metry neuslišíte vůbec nic! Při zapnutí u starších konzolí dělala hluk, ten u slimka zmizel. Ještě otestuji hluk ve hře a na filmu momentálěn se mi instaluje fw 3.00 a měl jsem tam 2.70 (2.72) Takže né všechny mají 3.00 od základu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu