Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 3 Slim /potvrzeno na GamesCom/


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem hrdy majitel konzole PS3 slim... muzu rict, ze kdyz sem ji videl poprvy... rekl sem si... omfg playstation 2 slim?? WTF...

je fakt super mala, a design je peknej, nepusobi sice tak moderne jako puvodni PS3 ale me se libi ze tam neni piano povrch takze kdyz ji vemete z krabice, nemusite hned jak blbouni shanet nejakou uterku na utreni otisku :D

jinak koupil sem ji v electroworldu za 7499,- vcera. Myslim ze vubec prvni elektro kde ji maj.

a to s tim playcenterem... je peknej shit, nevim kde vzali ze se musi ke konzoli objednat hra. Tohle je na COI tenhle kyd jejich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jedné internetové stránce jsem našel, že PS3 fat mají výrobní techniko 90-65nm CPU/90-65nm technologií RSX(grafika) a PS3 slim má zatím jako jediná 45nm CPU/ a 65nm RSX.

No i tak bych si nekoupil Slim abych mohl říkat že mam 45nm CPU v PS,před 7mi rokama to bylo vsem u prdel* jakej CPU maj v PSku..tedka se to najednou řeší....Tyhle veci se maj řešit u PC a ne u konzole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i tak bych si nekoupil Slim abych mohl říkat že mam 45nm CPU v PS,před 7mi rokama to bylo vsem u prdel* jakej CPU maj v PSku..tedka se to najednou řeší....Tyhle veci se maj řešit u PC a ne u konzole :D

To byla pouze informace, aby se rozřešilo, jestli maj i osatní 45nm technologii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky hrdy majitel meho prvniho PS3 a to rovnou Slim verze, konzoli jsem si privez z UK a slape jako hodinky! Zarazilo mne jak sou tady brutalne drahe hry... :-( v UK jsem nedal za hru vic jak 300 Kc a to mluvim o CoD 4, GTA 4, SW: Force Unleashed nebo Far Cry 2... Po pravde se mi konzole ze zacatku taky nelibila a porad je pro me ta starsi verze peknejsi ale pro mluvily technicke parametry. Tady v CR musi byt clovek asi hodne bohac aby si to moh dovolit jak koukam 7500 za konzoli!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Generace procesorů vyráběných 45nm technologií od Cellu bude až na playstation 4. To Sony oficiálně řekla už tak před půl rokem. takže že to je na ps3 slim je naprostej nesmysl

> viz. http://www.edepot.com/playstation3.html A silně pochybuju že PS4 bude mít ten samý procesor co PS3:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je fakt smutny :D

proč smutný, je to logický ... když chtějí jít s cenou dolů, musí někde ušetřit ...

už se těším, jak celej svět bude zaplavenej PS3 slim a já si budu užívat svého aristokratického postavení, protože se PS3 fat kvůli tomu slim-kýmu strašidlu fakt nevzdám ... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mozna ano, ale kde neco pridaji, tak jinde neco musi ubrat, pokud chteji dodrzet nejaky financni plan. Holt to mimojine schytala tlacitka. Sice me neustale moje FAT "kouzelna" tlacitka fascinuji, ale to nemeni nic na tom, ze to neni buhvijak dulezita soucastka. Porad lepsi, nez kdyby osekali HW sice zvenku neviditelny, ale majici vliv na funkcnost pristroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu