Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PCSX2 - PS2 Emulátor


tekken90

Recommended Posts

FAQ

PCSX2 je prozatím nejstabilnější PS2 emulátor pro PC.

HW požadavky (neoficiální)

Minimum:

AMD XP/64 or Intel Pentium 4 (VM Built will not work with non SSE2 CPU's)

512MB of RAM

Pixel Shader 1.4 supporting card (GSdx Graphics Plugin Only)

Doporučené:

(For reasonable performance in many games, but not all)

AMD64 X2 or Intel Conroe E6600+ (Multi Threading is supported in PCSX2)

512-1024MB of RAM (more RAM allows for VM mode to be stable)

Pixel Shader 2.0 supporting card (recommended GeForce 6600-8800 or equivalent ATi card)

Optimální:

64bit OS such as Vista or winXP64, to allow for future support of 64bit recompilers.

Future AMD or Intel Quad Core maybe needed, but currently the support of 4 threads is not handled by PCSX2, and the effect of threading out EE / VU is not yet known.

We don't forsee you requiring a GPU more powerful than the current generation of cards, up to and including the nVidia GeForce 8800.

Download programu:

http://rapidshare.com/files/263189377/ps2emu.rar
http://www.edisk.cz/stahni/91085/ps2emu.rar_18.22MB.html

Seznam kompatibilních her:

http://pcsx2.net/compat.php?c=key

Návod:

  • Stáhněte program, nainstalujte a spusťte. Po prvním spuštění je potřeba celý program nastavit.
    config.jpg
  • Nastavení grafiky
    • ZDE zjistíte jaký DirectX a Pixel shader podporuje vaše grafická karta.
    • Vyberte GSdx v0.1.14 - SSE2/SSE3/SSE4 - Intel Core 2 Duo Penryn series
    • Klikněte na Configure a nastavte grafiku.
      Pro graf. karty s Pixel shader 2 a vzšším použijte ZeroGS v0.97.1.

    [*] Nastavení zvuku

    • Pro nastavení zvuku je nejdoporučovanějším pluginem SPU2-X, ale při problémech můežte vyzkoušet i ostatní.

    [*] Nastavení ovladání

    • Pro nastavení ovládání vám rozhodně doporučuju plugin SSSPSX, který je jednoduchý a přehledný. S nastavením by jste neměli mít žádné problémy.

    [*] Nastavení Cdvdrom

    • Pro čtení hry z mechaniky nebo virtuální mechaniky (Deamon apod.) použijte Gigaherz's CDVD v0.7.0
    • Pro načtení hry z ISO souboru použijte Linuz Iso CDVD v0.8.0

    [*] Dev9

    • Plugin pro emulaci HDD připojené k PS2 a hraní po síti. Není potřeba nic nstavovat.

    [*] USB/Fireware

    • Pro hraní nepotřebné pluginy.

    [*] Bios

    • Jedna z nejdůležitějších součástí nastavení je BIOS. Nejdříve překopírujte bios soubory ze staženého archivu do instalační složky emulátoru a do podlosžky bios.
    • Na výběr máte někol verzí bios souborů osahující EU, US i JPN verze pro různé hry z těchto regionů.
    • Klikněte na OK.

    [*] Po spuštění programu si v položce Language můžete celý program nastavit do češtiny.

    [*] Nyní už jen stačí vybrat File a odkud chcete hru spustit.

    [*] Seznam kompatibility her najdete na http://pcsx2.net/compat.php?c=key

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus pred davnou dobou sem taky zkousel nejkaje PS2 emulator ale bouzel mam slaby PC... zkousel sem Narutimate accel 2 a trochu to slo ale hodne se to sekalo... tak se chci zeptat jestli je to treba tady lepsi zda se to da nak "nakomfigurovat" treba aby to melo horsi grafiku ale slo to ciste...

PS: Mam Athlon 3500+ a podle min. pozadavku by mi to melo jit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co znamena na te strance se seznamem her "status".? :)

jestli je hra hratelná nebo ne :)

a da se to teda nak nastavit na naky maly detaily,rozliseni atd ?? Ale stejne se divam ze tam neni Narutimate Accel 2 kvuli kterymu sem to chtel znova skusit :(

... koukni do návodu na nastavení grafiky... jde snížit rozlišení atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfektní..zrovna sem rozjel FF X a až na videa, která jsou mírně zrnitá vypadá hra naprosto úžasně a beží celou dobu hezky plynule. Jen hudba se občas zpomaluje/zrychluje. Máte někdo zkušenosti ještě s nějakýma hrama? Zkoušeli jste například GT? Vážně je to nehratelné jak tvrdí na té stránce s kompabilitou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus lidi mam problem kdyz spustim gt4 tak vsechno jede v pohode i v menu trosku mi to zrni a skace obraz ale to jeste de ale kdyz zapnu naky zavod a chci jet tak mi to zacne hrozne zrnet a sekat sestavu mam amd athlon x2 4200+ ram 1024mb a grafiku ati x1650pro 256mb http://s1.imgupload.cz/img/--/16676/DI4t2/GT4.JPG moc dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

chcel by som sa spitať či dakto na tom emulatore rozhodil Star Wars The force unleashed pretože ja ked to spustim tak mi blbne grafika a nwm jak ju mam nastaviť a grafiku mam dosť dobru Ati radeon HD 4870 512MB DDR5

poradi mi niekto ako to mam nastaviť aby ta grafika šlapala pekne jak ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Ahoj,. Dnes sem zkoušel nastavit program čistě na psx hry. A ted večer sem rozběhli pcsx2 a když sem si vytvořil image soubor hry, tak mi jede obraz i zvuk docela trhaně, kde může být problém? Zvláštní, že to dělalo i u toho programu na psx. že by malej výkon pc? což si nemyslím :). Děkuji za odpověd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj mám prosbu,nevím jak na tom spustit staženou hru: když dám spustit: tak tam mám cd/dvd (to chápu), ale když mám třeba uložený soubor na disku D: ve formátu iso:jako ho spustím jelikož mi to dává jen nabídku na soubor ELF a ten najít nemůžu. Prosím o radu díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

zdravím snažím se rozběhnout Gran Turismo 4...uy se mi to povedlo načíst ale: v menu je všechno splašený a brutálně zrychlený...a když jsem zkoušel jet závod tak jsem tam normálně viděl tacháč i mapku ale místo výhledu z auta jen barevný kostičky. Zkoušel jsem to i všemožně přenastavovat ale nic nepomohlo:-/ tak bych se chtěl zeptat zda-li se to už někomu povedlo rozběhnout aby se to dalo hrát (Gran Turismo 4)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu