Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA IV na low end PC


Kapr

Recommended Posts

Intel Pentium dual core e2180 ,taktlej na 2.6Ghz , 2gb ram , hd 4670 a jede mi to na vysoký a dole všechno 20 kromě těch stínů dole (obrysy lamp atd.) .. Jede mi to plynule,akorád mám problém s ramkou (po čase až se zaplní nastávají menší škubance) :(

vista + gta 4 a jenom 2GB ram je málo.Musim přikoupit...

Ale zajímavý je,že CS 1.6 zombie mod mi běží kolem 40-20fps :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Intel Pentium dual core e2180 ,taktlej na 2.6Ghz , 2gb ram , hd 4670 a jede mi to na vysoký a dole všechno 20 kromě těch stínů dole (obrysy lamp atd.) .. Jede mi to plynule,akorád mám problém s ramkou (po čase až se zaplní nastávají menší škubance) :(

vista + gta 4 a jenom 2GB ram je málo.Musim přikoupit...

Ale zajímavý je,že CS 1.6 zombie mod mi běží kolem 40-20fps :D:D:D

je HD4670...kterou mas presne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62691 ... Až na to že je docela hlučná,tak je perfektní...

za nedlouho hodim screen z benchmarku

Ale s lepšim CPU by to bylo ještě lepší...

jj na tuhle sem koukal taky...se divim ze sis nevzal tu za stejnou cenu jenom je o 200Mhz rychlejsi....skoda ze uz tam nemaj tu s tou gddr 4 pameti:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže každej má v benchmarku víc.Reálně (gameplay) je tak 20-30fps.Mít lepší procesor,tak by to bylo tak o 5-10fps víc...Každopádně pod 20 to spadne snad jen při dešti v centru 2 města.Ale i tak je to solidní výkon,minimálně jsem měl tušim 15fps a to asi jenom 4x za celou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže každej má v benchmarku víc.Reálně (gameplay) je tak 20-30fps.Mít lepší procesor,tak by to bylo tak o 5-10fps víc...Každopádně pod 20 to spadne snad jen při dešti v centru 2 města.Ale i tak je to solidní výkon,minimálně jsem měl tušim 15fps a to asi jenom 4x za celou hru.

ok:)...kdyby se ti chtelo tak sem muzes hodit nejaky screeny jak to vypada:)...nejaky ve dne v noci a tak nejaky pohledy:)..a kdyz se ti bude hodne chtit tak zapni fraps s FPS:)...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna jsem přeinstaloval na windows 7 ,tak se mi to už nechce stahovat...uvidim

Mám tu Ukrajinskou verzi,ale ta se instaluje 4 hodiny :D tak uvidíme jak na tom budu s časem.

... jinak nevim jestli to víš,ale screeny vypadaj hůř,než když to hraješ normálně.(třeba stránky bonusweb,někdy je to fakt hrozný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna jsem přeinstaloval na windows 7 ,tak se mi to už nechce stahovat...uvidim

Mám tu Ukrajinskou verzi,ale ta se instaluje 4 hodiny :D tak uvidíme jak na tom budu s časem.

... jinak nevim jestli to víš,ale screeny vypadaj hůř,než když to hraješ normálně.(třeba stránky bonusweb,někdy je to fakt hrozný)

jj vim kamos uz mi kdysi posilal a vypadalo nic moc...ale lepsi nez nic...tak kdyz se ti bude chtit:)

Jinak mimo:vyplati se treba VISTY?kdyz mam athlon 4000+2.1ghz a 2gb ram?aby na tom jely hry a nesekaly se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je GTA 4 grafická pecka.Někdo říká že je hnus,někdo že pěkná.Podle mě když se daj větší detaily,tak je to fakt pěkná hra.Každopádně visty nedávej,z důvodu menšího fps...Na W7 mám nyní místo 35fps 38fps...Jinak hru už mám nainstalovanou,zejtra se pokusim hodit nějakej screen.Akorád nevim jak tam do toho dám FPS,když to budu dělat přes fraps ( print screen na klávesnici mi nějak nefunguje na W7 - černý obraz)

A koukám že más Xko a GTA 4 ,tak proč se na to ptáš? :) ...aspoň to máš teda v podpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je GTA 4 grafická pecka.Někdo říká že je hnus,někdo že pěkná.Podle mě když se daj větší detaily,tak je to fakt pěkná hra.Každopádně visty nedávej,z důvodu menšího fps...Na W7 mám nyní místo 35fps 38fps...Jinak hru už mám nainstalovanou,zejtra se pokusim hodit nějakej screen.Akorád nevim jak tam do toho dám FPS,když to budu dělat přes fraps ( print screen na klávesnici mi nějak nefunguje na W7 - černý obraz)

A koukám že más Xko a GTA 4 ,tak proč se na to ptáš? :) ...aspoň to máš teda v podpisu

jj pokus se:)...muze bejt i bez FPS...jinak xko uz davno nemam:Dale sem linej to dat pryc:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to nakonec nainstaloval...dal tam patch..ten posledni...napsal ten list.txt s tema 4ma vecma...vypnul nahravani klipu....vsechno na low nebo off rozliseni 800x600 a ????mam FPS jenom 11 ??jakto?dyt by to melo jed uplne v pohode nebo ne?mam PC Athlon 4000+(ted 4600+2.44Ghz)2gb ram a ati x 1600 512MB...nevite nekdo proc mi to jede tak blbe???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tim,že ta grafika je shitná.Kup si novou grafiku a pojede ti to dobře.Jinak ti poradim ještě aplikuj všechny patche ( 1.0.1.0, 1.0.2.0, 1.0.3.0, 1.0.4.0) a měl by jsi mít lepší fps...

Jinak jednojádrovej CPU není zrovna moc ideální,chtělo by to aspoň nějakou x2 na 2ghz...Kdyby jsi měl lepší gpu,tak si zahraješ na ty low-medium určitě,ale víc bych nepočítal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tim,že ta grafika je shitná.Kup si novou grafiku a pojede ti to dobře.Jinak ti poradim ještě aplikuj všechny patche ( 1.0.1.0, 1.0.2.0, 1.0.3.0, 1.0.4.0) a měl by jsi mít lepší fps...

Jinak jednojádrovej CPU není zrovna moc ideální,chtělo by to aspoň nějakou x2 na 2ghz...Kdyby jsi měl lepší gpu,tak si zahraješ na ty low-medium určitě,ale víc bych nepočítal

ja ma athlon X2 4600+2.44Ghz mam dual core...no myslim ze to bude tema patchema?ja sem instaloval jenom tu 4ku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm..takze s tim ze mi to de tak blbe asi nic neudelam co?:(...ale jakto?koukal sem na video a tam to nejakej manik rozjel i na Gf 7300 128mb..:(

Na to jsem taky koukal,ale jak to taky jelo.Prostě na to nemáš grafiku...

Minimální konfiguaceIntel C2D 1.8GHz/AMD Athlon X2 64 2.4GHz, RAM 1,5 GB, NVIDIA 7900 256MB/ATI X1900 256MB, Vista SP1/XP SP3

Doporučená konfiguaceIntel C2Q 2.4GHz/AMD Phenom X3 2.1GHz, RAM 2,5 GB, NVIDIA 8600 512MB/ATI 3870 512MB

Jinak já mám radši když jsou všechny patche nainstalovaný,nevěřim tomu že 120-150mb z 3 patchů se narve do jednoho 54mb (do tý 1.0.4.0)..radši všechny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já mám radši když jsou všechny patche nainstalovaný,nevěřim tomu že 120-150mb z 3 patchů se narve do jednoho 54mb (do tý 1.0.4.0)..radši všechny :)

Věřit tomu musíš já nainstaloval jen tento jeden a jede to parádně jo a ještě Kapr skus jestli nemas zapnutý nahrávání těch klipů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu