Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozeznám DSL vs DSL FAKE ?


Mr.Steph

Recommended Posts

Nejlíp uděláš když koupíš buď v nějakém dobrém stavu nebo v eshopu nový za dobrou cenu http://herni-konzole.heureka.cz/nintendo-ds-lite/ ale proč se nezeptat prodejce na aukru a uvidíš jesli ti dá záruku tak nemáš co řešit když tak mu ho vrátíš a on ti vrátí peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlíp uděláš když koupíš buď v nějakém dobrém stavu nebo v eshopu nový za dobrou cenu http://herni-konzole.heureka.cz/nintendo-ds-lite/ ale proč se nezeptat prodejce na aukru a uvidíš jesli ti dá záruku tak nemáš co řešit když tak mu ho vrátíš a on ti vrátí peníze...

prave tam je jeden prodejce a riak ze mi da zarucni list jen kdyz to koupim pres jeho stranky prodejher.cz a vsichni rikaj ze je to nejvetsi shit co znaj tak ted nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byhc to naopak z DX zkusil...par liid z fora uz je odtam ma a spokojenost,hlavne je to dost levny a mas tam snad vsechny verze ds lite co vysly...i ty specialni edice,takze asi bych to zkusil,na uakro bych se vykaslal a to dost,a nebo se domluv snekym z fora aby ti objednal nove z ebay..pokud mas paypal,tak neni co resit a bud DX(repas) nebo ebay nove...kazdopadne ja bych sel asi do toho z dx..8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych taky sel do toho z DX myslim ze yb to bylo vpohode a vse bylo ok a treba ani nepoznas rozdil mezi novym normalnim ds z ebay a mezi tim z DX,ja bych taky urcite sel do toho z DX mit penize tak ho beru hend ani nevaham

ja zase právě nevim jestli nemam rovnou jít do toho DSI protože má docela větši dysplay a líp by se na tom hrálo ale nevim no moc peněz se mi od toho vrážet nechce takže asi pujdu do toho z DX a kdo by byl laskav mohl mi ho odtamtud koupit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jste blazni.. ja bych do toho nesel, zvlast kdyz tady sezenes pouzity treba taky za tu dvojku, ale aspon mas moznost si to vyzkouset pred koupi.. no ale kdyz na to nekdo ma, proc ne ;)

jeden z mnoha:

http://www.dealextreme.com/forums/Forums.dx/Forum.-212~threadid.335243

Blazen jsi mozna ty. Ja osobne jsem objednaval nekolika lidem zde z fora a NIKDO z nich nemel zadny problem (krom toho, ze to prislo az po 3-4 tydnech :D ). Pouzity a repas je dost velkej rozdil. Repas je prakticky nove.. Ochranne folie, bez skrabanecku, v krabici, s prislusenstvim...

ok a našel by se někdo kdo by mi mohl koupit to ndsl ?

Klidne ti to koupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu