Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Poraďte mi prosím...


ganjaman1468623706

Otázka

Zdravim chalani,

chci se zeptat četl sem si něco ohledně topiku pro nováčky. Já nikdy nic SONY neměl, a proto se teď ptám jak s takovou hračičkou naložit. Koupil sem si za necelích 60liber ve Skotsku - PSP base pack. Vypadá pěkně, ale zatím na něm nic nemám. Hry stojí mnoho peněz, takže k věci. Mám PSP (fat) verzi: 3.02 OE-A . S topicku vým kam mám co ukládat a jak spouštět i když mi chybí filemanager. Přesunu .iso na kartu do ROOT/PSP/GAME/ ale nic mi to potom v PSPčku nezobrazí. Ani THEME mi to nechce zobrazit po nahrátí na kartu v theme settings. Tak sem si řekl že můj FAT PSP je už trošku starší a nemoderní, takže bude mít starý FW. Jenže nechci si přístroj zničit tak nevím jakou verzi si mám nahrát. A k tomu v návodu sem viděl že kartu bych měl naformátovat první v PC, ale nemám čtečku karet na Memory stick duo Pro. Prosím poraďte srašně bych si zahrál nějaké závody ať vidím jakou to má grafiku a co to dokáže. Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no tak neviem ako je to so starými OE ale myslím že hry by mali ísť do ms0:/ISO

ale určite by som ti odporučil upgradovať minimálne na CFW 5.00M33-6, tak dalej

kartu v PC naformátuješ tak, že pripojíš PSP na USB dáš USB connection a karta sa ti zobrazí v "tento počítač" asi ako removable disk, klikneš na to pravým tlačidlom myši a dáš "formátovať"...nastavíš potrebné veci a naformátuješ to ..potom v settings v PSP klikneš na "format memory stick" a ono si to urobí potrebné zložky...

a grafiku...no tak má to grafikou podľa môjho názoru ako neičo medzi PS2 a PSX...ale niektoré nové hry sú na tom fakt dobre...závody by som odporučil Need for Speed Most Wanted, TOCA, celkom ma bavil aj outrun 2006 coast 2 coast, a grafická lahôdka ak ťa baví tento žáner hry je " God of War: Chains of Olympus...

ešte ti nájdem linky na upgrade systému a dalšie info ak máš záujem..

UPdate systému:

http://console-forum.net/showthread.php?t=36716

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu