Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WoW poradna-aneb zeptej se na co chceš.


Fashion02

Recommended Posts

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ať žije vymejšlení post hunterských topiků že? Když si nevím rady ve wow tak použiju thottbota nebo ten wowhead ...

a pokud bych chtěl vědět něco např o warcraft postavě Broxigar, hodně pochybuju že by si mě dokázal poradit a informovat mě 8)

PS: nechtěl sem tenhle topic vůbec řešit ale ten refresh mě dorazil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo:D pochopili ste tenhle topic úplně špatně,né že sem budete psát problémy s q,ale jestli chcete poradit například s taktikou,talentama,na jakým serveru hrát,jaká rasa pro jakej class je nejlepší atd...:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

System Information

------------------

Time of this report: 9/30/2009, 13:21:32

Machine name: JI-022F9CB0F2B3

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.090206-1234)

Language: Czech (Regional Setting: Czech)

System Manufacturer: Compaq

System Model: Deskpro EP/SB Series

BIOS: Default System BIOS

Processor: Intel Pentium III, ~590MHz

Memory: 256MB RAM

Page File: 420MB used, 136MB available

Windows Dir: C:\WINDOWS

DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

DX Setup Parameters: Not found

DxDiag Version: 5.03.2600.5512 32bit Unicode

Cartmen ? stačí když mam todle ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to nevím, upřímě pochybuji že hru vůbec spustíš. A jestli jo, tak to bude totálně nehratelné (alespoň co se týče wotlk)

http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=21054&pageNumber=1&searchQuery=requirements

A i tak bych chtěl vidět jak wow pojede na blizzardem doporučené konfiguraci. Třeba plný wintergrasp, na max detaily, v nativním rozlišení třeba 'jenom' 22" monitoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj.Mel jsem zamer pokusit se nalest nejaky AddOn,(hack na to asi nebude),KTERY V NASTAVENÍ addonu ve hre SJEDNOTÍ VICE UTOKÚ NA JEDEN KLIK NA KLÁVESNICI.(Dále nastaveni pro takovych více klikú na klávesni s dalsimi 5 útoky,"pro vyuzití na ruzné Classy treba").Tedy--po nastaveni treba 5 Spellu mi bude stacit jeden klik,a ALT užije techto 5 NÁVAZNĚ nastavenych po sobe.--(Dale možná s "auto funkcí" mozností pouziti techto 5ti,ale už treba NENÁVAZNĚ na sebe,spíše podle vzdálenosti od protivnika."myslim tim v podstatě podle spellu na COLDOWNu,pokud by byl použit").Nenasel jsem ani nic podobneho,jsem asi malej hledátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu