Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WoW poradna-aneb zeptej se na co chceš.


Fashion02

Recommended Posts

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

BM jsou prevazne na expeni, protoze jakmile ti zdechne pet tak ses v haji.. ve skre bonusy jsou totoiz od nej. Survival je dobre do zacatku na pve..rotace Ex.shot..Aimed shot..Black arrow...Serpent sting..a pak jako filtr na cooldowny Steady. Pak pokud chces jet na armor pene. tak je lepsi MM ale to se vyplati az tak od 700ArP.

Pukud chces mrkni na me mam jeden z nejpouzivanejisch Pve talentu v survival.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si myslíte jakej je lepší tak paladin nebo warrior u warriora je blby že nema plošnej taunt ale ma hodně HP z talentu a zdá se mi odolnější ale u paladina je ten plošnej taunt tak nvm koho by jste mi doporučili a ještě hrali ste někdo za affi locka ?? jaky používate talenty a jaky spelly dávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol tak si vygugly nejake rotace.. :D jinak paladin i war ma od kazdeho neco zalezi co ti vic sedi jestli chces healovat atd.. tak zvol paldina .. ja bych preferoval warra zalezi jestli hrajes na freecku nebo na ofiku...se sluzne equpnutym warrem se da vytahnout poradne dps ... do heroic target dummy se da dat i 8k.. paldina jsem nikdy nehral tak nevim jestli je dobry.. me prijde ze to je postava pro gayje..jinak proti nim nic nemam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mam dotaz jak už jsem zmínil chci jít za Huntera a v talentech chci jit do Survival mate pro mě nějake rady do čeho mam dát sockety atd. jestli do critical hit parry chance atd. ??? děkuju za všechny užitečné rady

ja bych asi sel do attack power, ale nerůčím že to je ptákovina nejsem expert

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

POTŘEBUJU POMOC !

Mám quest helper vždy mi fungoval. Mám 3 postavy, ale na jedné postavě mi přestal fungovat (resp. přestali se zobrazovat na mapě Questy) tak co teď? :roll:Na ostatních postavách mi to normálně funguje. Mám všechny na stejným účtě. Zkoušel jsem se přihlásit na jiném PC a tam to taky nešlo... Poradí mi někdo? TBC 2.4.3 :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POTŘEBUJU POMOC !

Mám quest helper vždy mi fungoval. Mám 3 postavy, ale na jedné postavě mi přestal fungovat (resp. přestali se zobrazovat na mapě Questy) tak co teď? :roll:Na ostatních postavách mi to normálně funguje. Mám všechny na stejným účtě. Zkoušel jsem se přihlásit na jiném PC a tam to taky nešlo... Poradí mi někdo? TBC 2.4.3 :bash:

Hraj bez QH je to větší sranda a challenge ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Cus mam takovy problem nainstaloval sem si zakladni hru ale kdyz ji chci opatchovat (3018874-to-3029056engb patch ) tak me tam vzdycky skoci error a Blizzard Updater was unable to read the file "C:\Program Files\World of Warcraft\Data\enGB\backup-enGB.MPQ". This error may be caused by problems with the media or drive at C:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the update. (The data being read was "Data\enGB\Credits_LK.html", and the error code was 0.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (Converter::Load) PLS NEVI NEKDO CO S TÍM ??????? Uz sem hru 2krat reinstaloval a ale furt to nejede. A tim patchem to taky neni ten sem stahoval na 3krat. Stejnej problem co minule. Asi taky nevis co s tim ze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu