Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF - Signature Multibattle #7 - music - prodloužení do 23.10.


TwiCe

Recommended Posts

  • Odpovědi 139
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

už sem jednou psal ať to tady nespamujete, kdyby byl aktivní nějakej mod tak už máte všici upomínky .. navíc tydle otázky se daj řešit úplně vklidu pomocí pm, nebo icq ;)

crdts si samozřejmě nenechám ( co bych sněma dělal? ;) ) a užiju je na výhry v dalších kolech , takže další dávky uvítám :)

chtěl bych pořádat toto battlování , aspoň když bude stejný zájem jako teď, každých 14dní (nebo jednou za měsíc, týden ... uvidíme ) přitom bych tenhle topic pouze editoval .. a vítězové kol by byli se svými výtvory prezentováni v prvním postu ;)

jestli chcete fakt jen diskutovat tak jak zde, nebo v PS galerii tak si založte(me) topic v ostatních diskuzích kde je tenhle spam víceméně tolerován ;) hm? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěřili byste, ale po tejdnu chození do práce + skola , tak člověk pak o vejkendu věnuje celou svou pozornost něčemu jinýmu než je cf , např přítelkyně ;) ale to asi chápete a nejsu jedinej kterej to takle má :)

Takže výsledky očekávejte večer - noc :) Další battle spustím v pondělí ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem se ktomu dostal ;)

Zde jsou všechny práce vložené to soutěže

Cartman182

s24i1d.png

krystof

2zgaky1.png

Cr4sH009

oswuvc.jpg

ScArc!ty

102m1q0.jpg

DarkTemplar

5o8h11.png

________________________________

Vítězem CFMB1 se stává krystof(s 3/5 hlasů)

.. na druhém místě se umístil DarkTemplar

( hlasovali : já,dead,bartemius,ellemi,sim3to )

_________________

všem děkuji za účast a sponzoring ;)

v pondělí pokračujeme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se pokusil, snad to není nejhorší:?. Puste se do mě v diskusi:cheesygrin: (dělám si srandu, napište co je na tom špatně:D)

376_CFMB.jpg

tak jestli musim rict neco malo k tomu, tak kdyz uz si udelal nejak ten svetlej bod, tak ty okraje ztemni. Udelej nejaky plnejsi barvy.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu