Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak nejvyhoději koupit Wii.


Lazyt

Recommended Posts

Potřeboval bych Wííčko za cenu nízkou tak jak by to šlo i s čipem na přepalované. Jenom nevím kde nakupovat.

Na různých bazarech jsem vždy našel skvělou cenu, bohužel už jsem byl poslední :( a wii už bylo prodané.

Šlo by vyměnit DSi za Wii? Jestli to totiž není nějak málo , ale za svoje DSi jsem dal celkem 5800Kč a to už je cena nějakých použitých wiiček.

(Nejedná se koupi wii ani nějaké výměny, potřebuju jenom poradit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš hledat:). Dej si sem inzerát, že bys chtěl koupit Wii s nějakou slušnou cenou a můžeš klidně i nabídnout výměnou svoje DSi. Uvidíš, že se ti někdo ozve. Hlavně nepiš, že to chceš přesně za tolik a tolik, ale o ceně diskutuj. Napiš tam, že si třeba představuješ cenu kolem 5-6 tisíc, podle toho v jakém je stavu a čekej:).

Pak si dej třeba taky inzerát na Gamebazar.

Vždycky se dá dobře koupit;)

Přeji hodně štěstí=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonce tu je nekde forum :) kde se pisou nejlepsi ceny... pokud me pamet neklame tak v Intersparu meli wiicka za 4990,- :) ale myslim ze uz nejsou (ocividne slo o stare kousky buh vi odkud...ale vim o dvou lidech co je tam koupili...)

Pak jsem nekde cetl o dalsim ... v Hypernove?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslíš jako, že v tom intersparu nebo makru prodávají Wii od jiného výrobce?:D

Je to pořád Nintendo Wii, nic se na tom nemění, takže se není čeho obávat;).

To, že tvoje sestra koupila pravděpodobně nějakou no-name MP3, je věc jiná. Pořád vidím, jak v letácích nabízejí různé takové ty podivně levné MP3:). U originálního Nintenda Wii se není důvod bát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkl bych na cenu v zahraničí, pokud máš zkušenosti s ebay nebo amazonem. Mám pocit, že tam jsem viděl ceny docela pěkné. Jinak asi opravdu to aukro. Já tam svoje sehnal úplně nové za 6 800 i s Wii Fit.

A jinak v těch obchoďácích bych se toho fakt nebál. Je to Wii úplně stejné jako jinde, naopak je tady ta výhoda, že pokud se s ním cokoliv za ty dva roky podělá, tak jestli to budou řešit jako s ostatním svým zbožím, tak okamžitě vrací peníze a nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, skvělá cena. Došlo ke snížení ceny Wii, jenomže naši milí distributoři (nebo česká pobočka Nintenda, nevím) než by šli s cenou dolů, nabídli raději bundly. Wii + Fit za 8 000,- tak dneska najdete snad ve všech obchodech. Kdo nechce Fitko, tak gamehouse.cz má bundl Wii + 2 hry - Metroid Prime 3 a Disaster, taktéž za osmičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V JRC je take moznost dostat k Wii za tech 8000 2 hry navic. Ale prislo mi lepsi si radeji vzit poradnej kus hardware, nez dve DVDcka 8)

A, už to taky vidím. Akorát tam nemají nikde napsané, které hry to jsou (ta první je v nadpisu - Disaster). Předpokládám, že tou druhou bude taky Metroid. Tak v tom případě stejná nabídka jako na gamehouse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A, už to taky vidím. Akorát tam nemají nikde napsané, které hry to jsou (ta první je v nadpisu - Disaster). Předpokládám, že tou druhou bude taky Metroid. Tak v tom případě stejná nabídka jako na gamehouse.

Ten druhy je Metroid, v obchode byl u toho wii vyfoceny spolu s tim Disaster.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
tak ted sem zjistil ze ceny wiicek klesej dolů na gamehouse ja za 5500 exper elektro 5799 korunka 5519 úžasné !!!

Ale stále je si myslím klidně koupit bazarové zboží s 2 ovladačema a nunčaky a čipem a to jen za 6000 kč

Nevím, ale oproti ps3, který de sehnat nejlevněji kolem 6500Kč. Bych si aji připlatil. Ještě by to mohlo jít tak na 5000Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuju zjistit, kdo dělá čipy a jestli udělá i čip na US konzoli...objednal bych ze zahraničí novou...

důvody:

- levnější konzole

- po montáži čipu stejně přijdeš o záruku, takže tu bych neřešil

- hlavní je to, že hry vycházejí dřívě a některé i o půl roku apod...dokonce u několika titulů se mi stalo, že na pal nebyly v plánu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu