Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Universal remote control (ovládání TV PSPckem)


Skyt

Recommended Posts

Hodně lidí nevědí, jak se tenhle program vůbec spouští a jak se ovládá (donedávna jsem patřil mezi ně :) ). Proto píšu tenhle tutoriál, aby se předešlo zakládání nových naprd tématů.

Universal remote control (ONLY FAT)

obsahuje nejméně 1 200 kódů a přes 300 TV značek

Než se vůbec do něčeho pustíte, přípojte PSP k PC a stáhněte si tenhle archív se kterým se bude pracovat

Rapidshare.com

http://rapidshare.com/files/29128250/ACMMAN.rar

Uploading.com

http://www.uploading.com/files/IFSKEJ3H/ACMMAN.rar.html

Edisk.cz

http://www.edisk.cz/stahni/91782/ACMMAN.rar_1.92MB.html

CZShare.com

http://czshare.com/download_file.php?id=96159&file=ACMMAN.rar

V archívu jsou dvě složky a to PSP a remotes. Ve složce PSP/GAME v archivu jsou složky UR a UR_~1%. Ty nakopírujte do složky na vaší kartě (v mém případě Vyměnitelný disk K:/) K:/PSP/GAME150

psp1eo1.jpg

Složku remotes v archívu nakopírujte do kořene vaší karty

psp2pg6.jpg

Nyní můžete PSP odpojit od PC. V PSP si zamiřte přímo do GAME/Memory Stisk a spusťte program Infared Remote

mob1wy1.jpg

Teď už se jen zorientovat. Když zmáčknete tlačítko L na vašem PSP, vyjede vám nabídka značek televizí

img0024vo9.jpg

V mém případě značka Philips. Až značku vyberete, budete si muset najít na ovladači kód určený pro typ vaší televize. Často tyto kódy najdete nalepené na krytu, který chrání a drží baterky v ovladači, ale najdou se i ovladače, kteří mají tento kód nalepený pod baterkami

Nalepeno na krytu.

img0049nl7.jpg

Nalepeno pod baterkami.

my.php?image=img0036xv2.jpg

Já jsem zrovna můj kód v seznamu nenašel,tak jsem vyzkoušel jiné různé kódy, hlavně s názvem TV.txt, TV1.txt a nakonec jsem se trefil, takže pokud váš kód v seznamu není, zkoušejte jiný, podobný tomu kódu na ovladači. Až nějaký kód zvolíte, nabídka zajede. Teď zmáčkněte tlačítko R na PSP a vyjede nabídka s předvolbami

img0043dr1.jpg

Teď už stačí jen ty předvolby zvolit a to tak, že najedete na nějakou tu předvolbu, zmáčknete čtvereček a přiřadíte jakýkoliv tlačítko ke zvolené předvolbě (např. k POWER přiřadím kolečko a při zmáčknutí kolečka se mi TV buď vypne nebo zapne).

Tlačitko SELECT slouží pro ukládání profilů (THX primeros)

1.Po vybraní modelu a přiřazení funkcí dejte SELECT (vyjede menu s profilama-čísla).

2.Najeďte na nějaký číslo a zmáčkněte TROJÚHLENÍK (žádná hláška se, ale nezobrazí).

Tím se profil uloží pod dané číslo.

img0027va0.jpg

Při dalším spuštění stačí jen vždycky vybrat číslo s vaším nastavením a potvrdit křížkem.

Jinak dálka mi připustila být cca 5 m od televize,abych mohl přepínat.

Tak to by k tomuto programu bylo asi všechno a přeju příjemnou zábavu při přepínání televize třeba ve škole při nějaký video přednášce :-) .Doufám,že tenhle tutoriál aspoň někomu pomohl. Kdybych zde měl nějaký chyby nebo nesrovnalosti, napište mi pls. buď na PM nebo sem do tématu.

Tento tutoriál byl psanej pro CF 3.xx OE

EDIT: konečně lepší fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mozna blba otazka ale jak se pracuje s tema profilama co jsou pod klavesou "SELECT"? Nejak se mi nedari do nich nic ulozit, vdycky kdyz nejaky potvrdim tak se ten profil jenom vyvola.

Je to jednoduchý.

Po vybraní modelu a přiřazení funkcí dáš SELECT (vyjede menu s profilama-čísla).

Najedeš na nějaký číslo a zmáčkneš TROJÚHLENÍK (žádná hláška se, ale nezobrazí).

Tím se profil uloží pod to číslo.

Při dalším spuštění stačí jen vždycky vybrat číslo s tvým nastavením a potvrdit křížkem. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skor by som povedal, ze je to len a len prepinac na WiFi a ze nema nic spolocne s Infra portom... moj nazor. Ale to len na okraj taky mini OT.
no ja nevim,ale nekde jsem cetl,ze to je na to infra..

EDIT:pro velky pocet "stiznosti" obrazek s cudlikem pro infra smazan :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduchý.

Po vybraní modelu a přiřazení funkcí dáš SELECT (vyjede menu s profilama-čísla).

Najedeš na nějaký číslo a zmáčkneš TROJÚHLENÍK (žádná hláška se, ale nezobrazí).

Tím se profil uloží pod to číslo.

Při dalším spuštění stačí jen vždycky vybrat číslo s tvým nastavením a potvrdit křížkem. :cheesygrin:

Diky, zkusim...

EDIT: tak to funguje nadherne, jeste jendou dik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu