Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Universal remote control (ovládání TV PSPckem)


Skyt

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

maká to parádně, ale chci se zeptat jenom na takovou kosmetickou :roll:

dá se zbavit nějakym přejmenovánim složky "UR _" ikonky pod main app corrupted data?

zkoušel jsem to přeládovat na __UR__ a %__UR__, ale still not working... :blink:

nějakej nápad? 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty ikonky se podle me nezbavis,a na CF 3.40 OE-A se ty dve slozky musej dat do GAME150 jinak to nepofachci,jo jinak moje telka tam je ale nemam tam typ ovladace tak sem zkousel jinej a stejne to nejde takze mam asi smulu.....priste budu kupovat typ telky aby mi na ni fachalo pspo jako ovladac :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maká to parádně, ale chci se zeptat jenom na takovou kosmetickou :roll:

dá se zbavit nějakym přejmenovánim složky "UR _" ikonky pod main app corrupted data?

zkoušel jsem to přeládovat na __UR__ a %__UR__, ale still not working... :blink:

nějakej nápad? 8)

zrovna u tohohle homebrew se ta ikonka neda nijak vymazat..ani kdyz si nastavis v recovery, aby se ti neukazovali ikony corrupted data..takze to bohuzel nejde ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mám Philips s ovladačem kreje tam je což je RC 2525-01 ale když to podle návodu všechno nastavim a zkoušim to tak na telce reaguje ten přijímač(blikne když chci jakoby přepnout) ale nic se neděje ...:( co s tim ???
co mas kde nastaveny za tlacitka??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma to nekdo vyzkousene s SONY televizi a ovladacem RM-836? Nedari se mi to zprovoznit. Vsechny soucasti mam spravne nakopirovane v PSP. Jinak samozrejme chyba muze byt ve mne. Levym sklem zobrazim nabidku a vyberu znacku TV a typ ovladace, oboji potvrdim x, pravym sklem zobrazim nastaveni funkci ovladace, nadefinuji pomoci ctverecku a pak uz by to melo fungovat coz?.Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma to nekdo vyzkousene s SONY televizi a ovladacem RM-836? Nedari se mi to zprovoznit. Vsechny soucasti mam spravne nakopirovane v PSP. Jinak samozrejme chyba muze byt ve mne. Levym sklem zobrazim nabidku a vyberu znacku TV a typ ovladace, oboji potvrdim x, pravym sklem zobrazim nastaveni funkci ovladace, nadefinuji pomoci ctverecku a pak uz by to melo fungovat coz?.Je to tak?
jo pak uz by to melo fungovat..zkus jit s PSP az uplne k telce a koukni se, jestli blika cervena dioda pro prijem tehle signalu..ja mam v pokoji neco samyho..nekdy se mi to ani neprepne a nekdy prepinam uplne v pohode..ale v obyvaku, tam to jede jak po masle...
a ked je tam ta TV ktoru mam ale neni tam ten typ ovladaca tak to asi nepojde co ?
zkus zkouset jiny typy ovladaci v nabidce, treba se nejakej chytne..ja jsem taky u svy telky nenasel kod, tak jsem si jen tak pohraval a pak jsem na neco narazil a funguje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm nejde mi to, na klasickym SONY s ovladacem RM-386. Ani mi to neblikne a to i kdyz sem s PSPckem tesne u toho. Je mozny ze to je tim ze je ta TV celkem stara? V dobe kdy ji delali bylo PSP jeste par let pred narozenim.

EDIT: Ten ovladac mam RM-836, premackl sem se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat... v tom programu se daj přenastavovat frekvence... možná by se tim dalo vyřešit to, že to některeým lidem nejde...
frekvence jsou dany prave cislem toho ovladace..dve televize od stejny firmy prepnes jednim ovladacem v pohode, ale kdyz mas televize od jinych firem, tak ti to jeden ovladac neprepne..takhle to ale bohuzel u toho programu nefunguje, ze by sis nastavil firmu a mohl precvakavat, takze frekvence by nepomohla...ASI;):)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mě to dost zklamalo jsem si říkal to bude super takhle si přepínat televize! zkoušel jsem to na 5 televizích a vůbec nic všechno fungovalo ok ale prostě tam nebyl ten kod vyzkoušel sem i pár jiných ale kdo by chtěl zkoušet všechny ty kody..... najit typ televize najít kod televize priradit funkci a vyzkouset.............ááááá....... nic a cely znovu s dalsim kodem tak jsem se na to ******

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel sem to na dvou televizich...

Na Sony i na Philips, u obojího byl typ ovladače kterej máme...

U Sony se neděje nic ať dělam co dělam a zkoušim jakýkoli volby...

U Philipsu mi bliká jako že přišel signál z ovladače ale nepřepne se...

Zkoušel sem to ze všch možných úhlů a vzdáleností a nejde i když tam mam kód tv a ovladače. Škoda mohl to být zajímavej prográmek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu