Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Universal remote control (ovládání TV PSPckem)


Skyt

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Tak sem to nastavil na TV Philips a kod co mam na ovladaci tam je ale kdyz to vsechno nastavim a ulozim tak mi to nic nedela...nevite co s tim???
to mi taky nekdy dela..nekdy mi to pri starsim typu TV reaguje hned a nekdy to muzu mackat do aleluja, ale nic se nestane..zalezi asi na nalade tvy TV;) :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čuste lidi.Tak jsem to stahl a nahrál do PSP.Mám TV orava,bohužel ne ten model který byl v programu.A geniusy 5.1 mám novej model a na ten ovladač taky nefunguje.Řek jsem si smolík ALE!!!Mám universalní ovladač PHILIPS.Tak jsem zajel do ovladačů od philipsu,ten model ovladače tam nebyl ale je tam TV1.TXT až TV4.TXT .Všechny jsou stejné.A televize ORAVA reaguje a dokonce i druhá TV OTF.Takže ho zkuste a dejte vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čuste lidi.Tak jsem to stahl a nahrál do PSP.Mám TV orava,bohužel ne ten model který byl v programu.A geniusy 5.1 mám novej model a na ten ovladač taky nefunguje.Řek jsem si smolík ALE!!!Mám universalní ovladač PHILIPS.Tak jsem zajel do ovladačů od philipsu,ten model ovladače tam nebyl ale je tam TV1.TXT až TV4.TXT .Všechny jsou stejné.A televize ORAVA reaguje a dokonce i druhá TV OTF.Takže ho zkuste a dejte vědět.
jj taky mi tyhle ovladace fungujou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po neúspěších s TV jsem se všiml že tu někdo píše že mu to nefunguje na 5.1 reprákách Genius. Neváhal sem a skusil sem to na nich (mam je u stolního pc) a konečně úspěch! Je to fajn a tak to budu zkoušet i na dalších přístrojích. :wohow:

EDIT: Ještě jsem si vzpoměněl žej sem tu nikde neviděl napsaný tohle:

Když stisknete R (otevře se vám nabídka funkcí) a tam pak stisknete kolečko tak se vám nahoře mění frekvence (dá se změnit asi na tři různý). Doufam že to někomu bude užitečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po neúspěších s TV jsem se všiml že tu někdo píše že mu to nefunguje na 5.1 reprákách Genius. Neváhal sem a skusil sem to na nich (mam je u stolního pc) a konečně úspěch! Je to fajn a tak to budu zkoušet i na dalších přístrojích. :wohow:

EDIT: Ještě jsem si vzpoměněl žej sem tu nikde neviděl napsaný tohle:

Když stisknete R (otevře se vám nabídka funkcí) a tam pak stisknete kolečko tak se vám nahoře mění frekvence (dá se změnit asi na tři různý). Doufam že to někomu bude užitečný.

no vidis, to jsem nevedel.........ale na co to je:D:D???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po neúspěších s TV jsem se všiml že tu někdo píše že mu to nefunguje na 5.1 reprákách Genius. Neváhal sem a skusil sem to na nich (mam je u stolního pc) a konečně úspěch! Je to fajn a tak to budu zkoušet i na dalších přístrojích. :wohow:

EDIT: Ještě jsem si vzpoměněl žej sem tu nikde neviděl napsaný tohle:

Když stisknete R (otevře se vám nabídka funkcí) a tam pak stisknete kolečko tak se vám nahoře mění frekvence (dá se změnit asi na tři různý). Doufam že to někomu bude užitečný.

A máš ty nové nebo staré geniusy.U noveho máš už na dalkovém ovladači přepínání mezi tv,dvd,Mp3 a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu