Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Universal remote control (ovládání TV PSPckem)


Skyt

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

EDIT: Fungovalo to asi tak 3 spustenia, potom cierna obrazovka a uz to nejde zapnut proste logo PSP, cierna screen a vypne sa PSP. :( co sa s tym da robit?

EDIT2: no vidim ze to je preto ze som zmazal priecinok UR ktory pise PSP ze je corrupted, neda sa ho dat prec aby sa v games neukazoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Fungovalo to asi tak 3 spustenia, potom cierna obrazovka a uz to nejde zapnut proste logo PSP, cierna screen a vypne sa PSP. :( co sa s tym da robit?

EDIT2: no vidim ze to je preto ze som zmazal priecinok UR ktory pise PSP ze je corrupted, neda sa ho dat prec aby sa v games neukazoval?

v tomhle pripade tohodle programu neda..bude se ti tam ukazovat furt
cus hosi mam dotaz funguje to na cfw 3.71 m33
jj funguje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
zkus to stahnout znova..pokud to nepomuze, tak bude chyba asi v napsanym kodu pro chod urcityho ovladace..zkus si kdyztak pak na netu vyhledat podobny programek pro PDA a nacpat do PSPcka kody z toho PDA, treba by to mohlo pomoct

zkusim to,a pak napisu jak sem dopad.A ještě mám jeden problém,mám to v game 150 a jedna složka se mi zobrazuje jako corupted data,ale jinak ta druhá běží...:psp:

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusim to,a pak napisu jak sem dopad.A ještě mám jeden problém,mám to v game 150 a jedna složka se mi zobrazuje jako corupted data,ale jinak ta druhá běží...:psp:

:D

ta slozka s corupted data se ti u tohodle programku bude ukazovat porad, i kdyz mas rezim pro skryti tehle slozek, tak tahle se ti bude porad zobrazovat, protoze v ni jsou prave ulozeny ty kody pro ovladace ;)..takze s touhle slozkou se bohuzel neda nic delat..samozrejme, muzes ji smazat, ale to pak nebudes mit v tom programku zadny ovladace ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Zdarec lidi,nevim,co tomu furt je,ale pise mi to ze se to nespusti atd. a v zavorce mam cisla 80020148,a to mi pise furt,prenastavoval jsem Kernel z 3.71 na 1.50 a daval jsem to do vsech slozek game(150,....),proste se vsemi kombinacemi! FW mam 3.71 m33-2,je to myslim CF,taky by to melo bezet,ale jak rikam nic,pomozte mi nekdo prosiiiim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu