Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návrhy, připomínky k Battlu


Cartman182

Recommended Posts

Tady můžete psát návrhy na battle a nebo co se vám naopak nelíbí atd.

Mě třeba mrzí to, že se neudělá aspoň jedno kolo tím stylem , že se zadá pouze téma a ať si každej vybere stock (render) sám... shodli sme se na tom více lidí .

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Připomínky:

- Myslim si ze Cart mel dobrej napad aspon pár kol by se melo skusit vybrat jen téma ;)

- Moc se mi nelibi ze to hlasovani je na Twice a jeho "kamaradech", jde o to ze pste nevime kdo kolik komu dal hlasu atd. lepsi by bylo pste tady z fora vybrat porotu ktera se bude zkladat ze znalych a pak z lidi co o grafice vubec nic nevedej a budou dilo hodnotit stylem "to je hezci"

Je to pouze muj nazor Twice nebud nasranej (dcl by me to mrzelo chovam k tobe respekt)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Myslíte si, že porota je jenom z tutorials ? Tak to vás vyvedu z omylu - porota je vybraná i z CF.

Myslim si, že Twice tu pro Vás něco dělá, snaží se radit a pár z Vás mu tu hází na hlavu hovna. A když už v tom jsem, tak nevidim význam a těžce ho postrádá topic o grafice, polovina postů je o usmiřování, hádání, nadávkách a blbých narážkách. Bylo by dobré si uvědomit o čem ten topic je. Pokud chcete si spamovat, založte si topic v ostatních diskuzích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si, že porota je jenom z tutorials ? Tak to vás vyvedu z omylu - porota je vybraná i z CF.

Myslim si, že Twice tu pro Vás něco dělá, snaží se radit a pár z Vás mu tu hází na hlavu hovna. A když už v tom jsem, tak nevidim význam a těžce ho postrádá topic o grafice, polovina postů je o usmiřování, hádání, nadávkách a blbých narážkách. Bylo by dobré si uvědomit o čem ten topic je. Pokud chcete si spamovat, založte si topic v ostatních diskuzích.

V životě jsem se tam s nikym nehadal a neusmiřoval vždy sem použil rady od Twice bo Krystofa bo jakyhokoli amatera jen rikam ze by bylo lepci kdyby to byly lidi jen z CF a kdyby se vedelo kdo se z te poroty sklada, je to pouze muj nazor vzit si ho nenecham jestli se tohle uskutecni je pouze na Twice ja se mu do toho mrdat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře , jeden nebo dva lidé z CF, ale zbytek z tutorials , a proč teda nikdo nenapíše kolik měl kdo hlasů atd ? . Proč se nehlasuje rovnou do topicu, jako na každým jiným foru, kde battly jsou ? hmm ?

Když už to řešíš to usmiřování tak sem to udělal jednou za celej topic, jenomže ty kterej tam jdeš jednou za uherskej rok , battlu se nezůčastňuješ , tak o tom asi mco nevíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)nejsu nasranej sou to pouze názory, můžu snima naložit jak uvážím ;)

jop v dalším kole můžu dal volnost a dat jen téma .. proč ne, uvažoval jsem nad tím ale zdálo se mi lepší na porovnání výsledku, ale jo .. proti tomu nejsu :)

2)když lidi z tuts neznáš je vcelku zbytečné psat jejich jména, porotu sestavuju ze 4lajků a ze 4sigmajkerů :)

ale pokud si to přejete můžem udělat porotu z lidí zde .. je to i vaše soutěž .. otázkou zůstává kdo vtý porotě bude? nemyslím že volba aby byl jeden člověk účastník i porota battlu je dobrá ;)

to je právě to sčím se potýkal když sem zamejšlel nad tím battl topicem.. ale můžem to probrat zde.. od toho ten topic byl asi založen že

PS,edit: pokud nejsi slepej tak sis mohl všimnou tak máš u každýho kola kdo měl kolik hlasů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím že volba aby byl jeden člověk účastník i porota battlu je dobrá ;)

to je právě to sčím se potýkal když sem zamejšlel nad tím battl topicem.. ale můžem to probrat zde.. od toho ten topic byl asi založen že

PS,edit: pokud nejsi slepej tak sis mohl všimnou tak máš u každýho kola kdo měl kolik hlasů ;)

Ja nemyslel učastniky udelal bych new topik kterej by se pote dystak locknul a bylo by to neco jako nabor do poroty rozhodlo by se podle toho jak je na foru orientovanej a udelal bych aspon 3 neznalce a 3 lidi co o tom neco vedej ale zřekli by se prava na vkladani obrazku ;) jako ty ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok takže 3lidi který se sigy zabíraj tady na cf a zřeknou se účasti... tak to mě pak řekni kolik vkladů bude v kole když už teď jích je 5 :cheesygrin:

a aby hodnotili sig pouze podle toho jestli se líbí nebo ne a na techniku nekoukali? no hele .. to je trochu blbost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok takže 3lidi který se sigy zabíraj tady na cf a zřeknou se účasti... tak to mě pak řekni kolik vkladů bude v kole když už teď jích je 5 :cheesygrin:

a aby hodnotili sig pouze podle toho jestli se líbí nebo ne a na techniku nekoukali? no hele .. to je trochu blbost :D

Proc blbost :) pste budou hodnotit jen vyzualni stranku sigu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzualni stranka .... malá poprava češtiny :D

jako proti inovacím nejsu a vaše návrhy budu realizovat ... ale to aby hodnotili pouze lidé kteří se sigmakingem nezabývají na to nepřistoupím sorry men :)

Rekl jsem snad neco takoveho ? :D ja rikal 3:3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl jsem snad neco takoveho ? :D ja rikal 3:3 :D

Twice si asi přehodil situaci aby se mu hodila :D

Jinak hlasovat by mohli aji grafici co by soutěžily... ale samozřejmě ne pro sebe :D

FB : zbytečně tam spamovat ? myslím že tohle je lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smysl to má ale mělo se to hodit do ostatních diskuzí i s dialogy z PG ... kdyby měl nějakej mod blbej den, nebo byl nějakej snaživej tak nás tady rozbanujou jak malý, všechny :)

ScArc!ty ja rikal 3:3 :D

cetl si todle? :)

3lidi který se sigy zabíraj tady na cf a zřeknou se účasti... tak to mě pak řekni kolik vkladů bude v kole když už teď jích je 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smysl to má ale mělo se to hodit do ostatních diskuzí i s dialogy z PG ... kdyby měl nějakej mod blbej den, nebo byl nějakej snaživej tak nás tady rozbanujou jak malý, všechny :)

cetl si todle? :)

Ano cetl ale treba Valdok bo jak se to pise je taky grafik a nic sem neprihodil a jednou za tejden by mohl byt ochoten se jen mrknout a hlasovat :D a myslim si ze takovejch najdes vic co se grafikou aspon trochu zabiraj :D koukni na Darka ten nejdriv taky ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo jako stou porotou mi přiděláváte práci, fakt :) do teď to bylo ok .. všici nestraný .. pohodička ... už teď se se*u s topicem při úpravě na další kolo asi 2hoďky

... a teď si tady ... ale co .. máte mít co chcete ... od tohodle kola se v pátek uzavřou vklady a do neděle se bude veřejně hlasovat , ok? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo jako stou porotou mi přiděláváte práci, fakt :) do teď to bylo ok .. všici nestraný .. pohodička ... už teď se se*u s topicem při úpravě na další kolo asi 2hoďky

... a teď si tady ... ale co .. máte mít co chcete ... od tohodle kola se v pátek uzavřou vklady a do neděle se bude veřejně hlasovat , ok? :)

Ale cky ja nechtel nejak nasirat kuli porote ja jsem ti jen vysvětloval jak si to představuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naseres me tim ze rikas at nejsu nasranej :D na zabiti :D

akorat me proste komplikujete praci .. vyssi prava na topic sem nedostal takze to vsecko musim resit pres mody atd ... navic kdyz je topic slozitejsi dela pak hodne bugu .. nic za organizaci nechcu a delam to ve volnym case, nebavi me to , ale vim ze mate zajem tak se stim stvu .. :) ale zas to neprehanejte :)

vcem se zmeni to ze se bude hodnotit tady? kdybych byl nejak stranej ,nebo nekdo z mejch znamejch tak nereknu ,ale stranej nejsu .. tenhle typo hlasovani se mi taky zda mnohem vic "profesionalnejsi" (nadsazka) kdyz mam fakt 3 lidi ktery uz se sigama zkusenost maj .. a pak 3 lidi tady z cf, bo z myho okolí ... tady prostě se bude hodnotit amatérsky (nemyslím to zle) ale jako dobrou volbu to nevidím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu