Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

První zaběry z hraní Uncharted 3:

http://www.youtube.com/watch?v=tiowabWcYSQ

Premyslim nad tim jestli je Jimmy Fallon nejaky videoherni fanda, ze se v jego poradu tak casto vyskytujou herni ukazky (minimalne na bezny format late night show je to nezvykle). Vim ze si uz zahral killzone ve 3D ci dokonce mel moznost zahrat si na 3DS. Ocividne ale tak velky hrac neni, protoze mu to zatracene neslo, ale to prekvapive ani tomu hernimu vyvovajari (wtf?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslim nad tim jestli je Jimmy Fallon nejaky videoherni fanda, ze se v jego poradu tak casto vyskytujou herni ukazky (minimalne na bezny format late night show je to nezvykle). Vim ze si uz zahral killzone ve 3D ci dokonce mel moznost zahrat si na 3DS. Ocividne ale tak velky hrac neni, protoze mu to zatracene neslo, ale to prekvapive ani tomu hernimu vyvovajari (wtf?)

protože herní vývojář na hře pracuje, né ji hraje... asi to není zrovna nějaký tester, ale spíš nějakej programátor nebo grafik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

mam na Vás takovej dotaz, vím, že je to hřích, že jsem etě nehrál ani jedničku, ale i přesto se ptám, mám si pořídit U1 a U2 a posléze tedy U3, a nebo myslíte,či už někde bylo naznačeno, že by se vydala náká Speciální edice Trilogie - kde budou všechny tři gamesy??? Předem Vám všem díky za odpověd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

mam na Vás takovej dotaz, vím, že je to hřích, že jsem etě nehrál ani jedničku, ale i přesto se ptám, mám si pořídit U1 a U2 a posléze tedy U3, a nebo myslíte,či už někde bylo naznačeno, že by se vydala náká Speciální edice Trilogie - kde budou všechny tři gamesy??? Předem Vám všem díky za odpověd :)

Tak to koukej běžet do nejbližší býlí myši nebo nějakýho podobnýho bazaru a kup zatim alespoň první díl..je peckovej a spoustu her co dneska vychází mu nesahá ani po kotníky! Potom jdi do dvojky,tu seženeš kolem sedmiset a je to ještě větší palba! No a z trojky mi jistojistě hrábne..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, asi to sem nepatří ale musím se vás zeptat jestli i vy tenhle problém máte, jde o to že při hraní prvního dílu Uncharted se mi nějak nelíbí obraz. Jakmile se s analogem rychleji porozhlédnu po okolí, tak jako by to PS3 nezvádala, horní a dolní obrazovka se jakoby od sebe oddělí, to se mi stávalo na PC když jsem měla vypnuté nějaké detaily v menu, ten obraz není stabilní a není v celku. Máte to tak taky? Připomínám že jde o první díl této hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, nepatří to sem, tohle je debatza o třetím dílu, ne o prvním.

Ale to, co popisuješ bude s největší pravděpodobností vhybějící V-sync (také se můžeš setkat s výrazem Screen Tearing). Na konzolích proti tomu řešení není, je to vlastnost hry a nedá se v žádném nastavení měnit. Na PC se dá funkce buď zapnout ve hře (pokud tu možnost hra má), nebo vynutit přímo v ovladačích grafické karty.

Obě jmenované hry tímto problémem opravdu trpí, hlavně UC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Vypadá to fakt zajímavě tahle gamesa a dost se těším ale nevidím žadnou zásadní inovaci oproti Uncharted 2, grafika mi přijde stejná a to samý i třeba HUD..

A co bys chtel inovavovat? Grafika je uz na takove urovni ze to vyraznejc nejde, presto se od dvojky vyrazne zlepsila...HUD porad stejny? proc to menit, kdyz to funguje? Fungovalo to i v jednicce tak to dali do dvojky i do trojky...z toho videa me snad zklamala animace obliceju, ta bylo vetsinou prehnana ale dobra a tady mi to nejak nesedi, ale stejne se tesim jak malej jarda. U1 a U2 jsem hral hned za sebou nedavno, kdyz jsem si poridil PS3 (prevazne kvuli temto titulum) a trojky se uz nemuzu dockat...jedna z mych letosnich TOP 3 nejocekavanejsich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejde o to aby byla grafika lepší ale aby byla jak to říct, jaksi jiná, to samý HUD....

Aha, tak to nechapu o co ti jde...vypada to skvele a hud funguje jak ma uz dva dily, ale ty chces zmenu? Tak v tom pripade nevim jak to rict, ale asi ses divnej :) Autori tezko budou delat "restart" funguijici, vydelecne serie jejiz druhe pokracovani je jedno z nejocekavanejsich her tohoto roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu