Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

Co se týče SP tak jsem měl nejradši taky londýn a pak asi části v té sýrii na tom hradě či co, ale celkově to byla skvělá hra akorát ty "nadpřirození" nepřátelé, byli lehcí ale dost nudní, tedy alespon pro mě.

MP - skvělé, dokonce lepší než u U2 a hlavně se mi líbila mise kde začínáte ve dvou vlacích a skáčete tam a pak druhá část mapy, dojedete a tam to pokračuje - to bylo fakt luxusní :D Jinak celkově je multiplayer taky super, ale myslim že tam mají velkou roli i zbraněm, třeba takové AK47 není moc dobré a proti FALu nebo něčemu takovému to většinou nemá šanci (většinou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ve dvojce to byl takovej WOW efekt. zbalste to odmaskovani toho yettiho.......jinak jak se na me hnali ti zmetci ohnivi , tak sem vyvalil oci: CO TO SAKRA JE? Skoda jen ze tam nebyl nejakej tuhej bossfight........a chybel mi tak nejak nevim proc souboj proti helikoptere, vubec cela ta vlakova cast se mi v U2 straslibe libila....to mi v u3 dost chybelo...

Me teda boss fight mic nechybel, stejne by to stalo za prd...

A v U3 byla zase hromada jinych skvelych veci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel bossy rad ve wolfensteinovi 3d a pak ve quake 2 O:-) no a samozrejme serious sam, ktery miri i na ps3

No já to napsal docela nesmyslně, já to myslel tak že se to nehodí do her jako je Uncharted, třeba v Resident Evil, Gears of War a tak je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda zrovna bossy ve strileckach vubec nemam rad, kolikrat je to akorat frustrujuci, viz. treba stupidni bossove v novem Deus Ex.....

Kde zase bose muzu jsou plosinovky a akcni adventury, napriklad k TLoZ bossove neodmyslitelne patri a take jsou to ty nejlepsi kousky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čau chlapi, chtěl bych se zeptat jestli někdo máte koupený ten program Fortune hunters club

Chtěl bych si ho pořídit a potřebuju vědět jak to funguje, když si to stáhnu z ps storu a pak chci dál stahovat další dlc co do budoucna vyjdou.

Prostě nějaký postup...

Předem díky za Váš čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete preco ked zapnem hocijaky mod a prave zacina hra, ta mapa co je na zaciatku lietadlo, tak hned nas hodi rovno na letisko ? ja chcem byt aj na zaciatku v tom lietadle :(

A to iste sa mi stava aj s tou mapou s vlakmi :(

U těchto 2 map je to bohužel někdy problém, ale nejsi jediný komu se to stává, chtělo by to na opravu nějaký patch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těchto 2 map je to bohužel někdy problém, ale nejsi jediný komu se to stává, chtělo by to na opravu nějaký patch.

Ouch, to jsem nevěděl že je tam i mapa z letadlami, ale jinak ten patch by to určitě chtělo protože o mnohé přicházíš (bohůžel), v tom vlaku je to best.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, hraju multiplayer U3 a chtěl bych si koupit z Ps Storu to dlc Flashback Map Pack #1 . A chci se zeptat když mám na Ps3 vytvořené dva profily a na ten starý jsem zadal online pass ale nějakou dobu už hraju přes ten nový profil a mám obavy že když si to dlc stáhnu na nový profil že mi to nepojede a budu muste hrát na starém profilu nebo se mýlím?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, hraju multiplayer U3 a chtěl bych si koupit z Ps Storu to dlc Flashback Map Pack #1 . A chci se zeptat když mám na Ps3 vytvořené dva profily a na ten starý jsem zadal online pass ale nějakou dobu už hraju přes ten nový profil a mám obavy že když si to dlc stáhnu na nový profil že mi to nepojede a budu muste hrát na starém profilu nebo se mýlím?

Díky za odpověď.

Hoj, měli by ti fungovat na obou profilech ať už to stáhneš na ten novej nebo ten starej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi stává se vám že při hraní nějaké mapy mulťáku U3 vám zničeho nic naskočí tabulka že hra se opouští a v zápětí text byli jste vyloučeni ze hry, včera se mi to stalo během 2 hodin asi 3x přitom jsem normál hrál.

Nebo soupeři se v deadmatchi zasekávají, stojí nehybně je třeba problém u mě v připojení nebo mají chyby ve hře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

uz jsem na to asi prisel... vcera jsem hru vypl tak, ze jsem dal menu a pockal, az se zobrazi info o tom, kdy bylo posledni ulozeni.... od tama se vratil do hlavniho menu a vyskocil ze hry. A dnes nabehlo i s titulkama :) Takze to asi musim udelat takto...

Ale i tak je to divne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem téměř podruhé hru dodělal (nemůžu zabít Talbota na nejtěžší obtížnost), ale když to tak vemu tak druhý díl je fakt nejlepší. Možná je to i tím, že poušť je pěkná lokace, ale už bych tam Natea nemusel nikdy vidět, možná taky tím, že druhý díl jsem hrál jako první, ale i tak...Ve trojce doufám výlet pod vodu nebo opět džungli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu