Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

ja ji na hard hral asi 9 hodin, takze nic moc no... ale pomalu stejny cas zabraly videa, takze tim se to prodlouzilo :o (kazdopadne kdyby clovek nevymetal kazdej roh kvuli pokladum, tak to bylo tak 7 hodin typuju...), no ted jedu restart cely serie a pokus o platiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krátká bych ani neřekl. Dohráno za přibližně 8h, k tomuhle typu hry naprosto odpovídající. Mělo to spád, ubyly nudný pasáže a tak... Daleko lepší než ve dvojce, kde bylo vše až nechutně natahovaný.. I díky tomu je to pro mě nejhorší díl série (U2).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda ze trojka odsejpala dost dobre, a hlavne tolik WOW efektu sem ve hre snad nevidel, to meli dobre zmaknuty. Porad se neco delo. Ted jak hraju znova prvni dil, tak to je takova oddychovka proti tomu, trochu nudny to je, takze me trochu mrzi, ze poprvy sem to jel jen na normal a ted jedu na hard a budu muset jeste jednou dokola na crushing. Ble :o Ale libej se mi v prvnim dile vic filmovy sceny, hlavne pohyby postav mi prijdou lepsi jak ve tretim... nevim proc.

Naopak me dvojka bavila asi nejvic. Sice mela trochu nudnej zacatek, ale vic sem z ni cejtil takovy to dobrodruzno. Prave oproti trojce, kde to vynahrazovali efektivnima scenama. No uvidim znova az ji pojedu po dohrani jednicky. Kazdopadne multak ma dvojka best.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta poušť není špatná,ale byl to trochu fofr.Zamrzelo mě že nebylo vidět zřícení letadla a hlavně mi není jasný proč už tak od půlky příběhu nepadla zmínka o Chloe a Carterovi.Ani žádnej závěr společnej.To mě trochu zklamalo.Mě se nejvíc líbila jednička.Dvojka byla hafo dlouhá a všestraná a trojka je pro mě v porovnání s předchozíma dílama malinko zklamáním.Na druhou stranu oceňuju boj s final bossem,kterej býl takovej reálnej a ne jak ve dvojce-to byl děs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ona kdyz vysla jednicka, tak to bylo taky maso, pamatuju, pred nejakyma 3. rokama, ze sem si ji uzival... ale dneska uz to nema moc co nabidnout, resp rozhodne ne po tom, co clovek hral dvojku ci trojku.

kakbus mas pravdu, taky me dost zarazilo kam se ty 2 ztratily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda ze trojka odsejpala dost dobre, a hlavne tolik WOW efektu sem ve hre snad nevidel, to meli dobre zmaknuty. Porad se neco delo. Ted jak hraju znova prvni dil, tak to je takova oddychovka proti tomu, trochu nudny to je, takze me trochu mrzi, ze poprvy sem to jel jen na normal a ted jedu na hard a budu muset jeste jednou dokola na crushing. Ble :o Ale libej se mi v prvnim dile vic filmovy sceny, hlavne pohyby postav mi prijdou lepsi jak ve tretim... nevim proc.

Naopak me dvojka bavila asi nejvic. Sice mela trochu nudnej zacatek, ale vic sem z ni cejtil takovy to dobrodruzno. Prave oproti trojce, kde to vynahrazovali efektivnima scenama. No uvidim znova az ji pojedu po dohrani jednicky. Kazdopadne multak ma dvojka best.

Právě že to rychlý odsejpání, akce, wow efekty atd, jsou u tuneleidu s Béčkovým příběhem typu Uncharted důležitý, jinak hra začne padat do stereotypu a nudy, jako se to stávalo právě u Unchated 2. Navíc ty

modrý šmoulové, "yeti" a podobný věci

pro mě celkově příběh Uncharted 2 sráželi ještě níž, než je "béčko". Natahovaná tuneloidní nuda s rušivými napřirozenými prvky... Takhl bych nazval Uncharted 2. Ale je to jen můj osobní názor, nic víc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu