Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím chci se zeptat budu mit PSP 5.50 GEN-B takze to mám dát na 5.50 GEN-B2 a pokracovat bodem 2) A to se mi da rovnou z 5.50 GEN-B2 na 5.50 GEN-D-3 nebo musim nak postupne?

A chci se jeste zeptat kdyz to psp ma 5.50 GEN-B2 tak s tou aktualizaci na 5.50 GEN-D3 nic nezkazim nemuze se mi to bricknout nebo tak neco ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak...udelej cely bod 1) - update na 5.50 gen-b2 (precti si hlavne pod tim bodem tu poznamku !!!) a pak udelej update na 5.50 gen-d3- nic postupne delat nemusis, proste udelas dva updaty a hotovo ;) delej to podle toho navodu a nemuze se nic stat ;)

edit: ^^neskutecne rychlej zingl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Na PSP s neflashnutelnou deskou (PSP 2000 s TA-88v3, PSP 3000 a PSP GO) jde jen ChickHEN + 5.03 GEN (/CFWEnabler) - nezasahujou do flash pameti PSP. 5.50 GEN je plnohodnotny custom firmware, ktery se nahrava do flash pameti = da se pouzit jen na flashnutelnych PSP se starsima deskama, u kterych je prolomeno sifrovani.

//@ RaNkeR2: Prej dopsat tečku ... edit je výborná věc, co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu řekl,tak netuším co mám zaz základní desku,ale na krabici mám PSP-2004 PB a typ je C tak jakou teda můžu mít základní desku? Jde o to,že mi na tom Gen-C nejede internet a bylo mě řečeno,že musím mít Gen-D3 abych mohl s PSP na net.Dříve sem měl 3.90M33-2 tam mi net šel,ale hry novejší sem si neškrtal zahrát,ale jestli i na tomhle Gen-C budu hrát něakou dobu nový hry,tak bych se nezbláznil.Tak já nevím jestli teda můžu pokračovat tím krokem 1) Mám CFW 5.50GEN-B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C = 3.72 (TA-085v2)

2.) podle označení DATE CODE z nálepky pod baterií PSP

* pokud je na nálepce označení 8A nebo nižší (tzn. 7D, 7C, atd.), na 100% nemáte PSP-2000 s TA-088v3

* pokud je na nálepce označení 8B, na 99% nemáte PSP-2000 s TA-088v3

* pokud je na nálepce označení 8C nebo vyšší (tzn. 8D, 9A, atd.), máte na 99% PSP-2000 s TA-088v3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak sem se tet koukl a je tam: DATE CODE 7 D takže to teda znamená,že nemám PSP-2000 s TA-088v3 tak to je supr:-) Tak jak nejjednodušeji teda tam hodím ten Gen D3? Pro mě něaký složitější operace sou fakt problém. Když sem tam házel ten Gen-C tak sem na to použil program: PSP MhuGen Tool a šlo to v pohodě,ale když se tak dívám jaký operace musí člověk u některých frimware dělat,tak to je fakt šílený!! Tak budu moc rád když mi někdo poradíte jak nejjednodušeji tam hodím ten Gen D3:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si tam zadne nedaval, tak nemusis zadne vypinat...jestli nevis jestli tam nejaky mas tak podivej do recovery menu (pri zapinani PSP drz R) do PLUGINS a tam u vsech musi byt DISABLED ;)

edit: srry, ty se ani do zadnyho recovery nedostanes, neprocital sem predesle posty - moje chyba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to běhá v pohodě:-) Ale ještě bych měl jednu otázečku,když chci dát Sign Up for Playstation Network,tak mi to vyhodí toto: Currently,the server may be down for maintenance or updating.Please try again later.(20000001). To hlavně taky znamená,že nemůžu hrát s nikým on-line což mě docela mrzí,ale na net mě to normálně pustí.To je u tohodle frimwaru normální? Už mám ten 5.50 Gen D3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

zdar mám takovej problém : mám PSP FAT, CFW 5.50 GEN D-3 (už několik měsíců v poho jedou hry), ted sem si stáhl Jackass the game (už po 3x) pokaždé to napíše The game could not be started (80020148) řešil sem to podle různých rad tady na foru, na Youtube atd. různým nastavením třeba v recovery menu nebo drivery (M33 atd...) několikrát sem to zkoušel a nemožu to rozchodit ... prostě už nevím jak tak tady prosím o radu dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánove , prosím o radu . Dostal se mi do ruky PSP 1000 s firmware 3.03:OE-B pod baterkou má code date 5D a nechtěj na něm fungovat nový iso hry, jen starší. Jakým způsobem do něj dostat tento 5.50GEN-D ? PSP mám v rukou po velice dlouhé době, tak se nějak v těchto nových firmware neorijentuju. Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu