Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Takže pro upřesnění (zítra dostnu PSP s fw 4,21 tak abych ni nepo..).

1) Podle návodu nainstaluju MHUSpeed v3 (kvůli stabilitě).

2) Podle návodů na 1. straně nainstaluju 5.03GEN-C a 5.03 Prometheus v7 (kde při spuštění prométea podržím L aby se spustily oba programy).

3) Najedu do na kartu do složky ISO kde bude libovolná stáhnutá hra v ISO nebo jiném formátu.

4) :psp:

A po vypnutí a zapnutí...které kroky bude třeba opakovat?

Díky za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi . Mam PSP 2004 . Flashnul jsem ho na 5.00 M33-6 . Ted jsem ho chtel updatovat na 5.50 GEN-D3 . Tak jsem si ztahnul ten rar . Odraroval ho . Hodil to do PSP . Spustil ten program a nainstaloval fw 5.50 abych ho mohl potom flashnout na ten 5.50 GEN-D3 . Ovsem kdyz chci ted znovu spustit ten program 5.50 GEN-D3 abych to doflashoval tak mi to napise ze to nejde spustit a ze je to nejaky poruseny . Jsou to takovy ty anglicky sracky . Nevite nekdo co s tim ? Predem dik za radu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi . Mam PSP 2004 . Flashnul jsem ho na 5.00 M33-6 . Ted jsem ho chtel updatovat na 5.50 GEN-D3 . Tak jsem si ztahnul ten rar . Odraroval ho . Hodil to do PSP . Spustil ten program a nainstaloval fw 5.50 abych ho mohl potom flashnout na ten 5.50 GEN-D3 . Ovsem kdyz chci ted znovu spustit ten program 5.50 GEN-D3 abych to doflashoval tak mi to napise ze to nejde spustit a ze je to nejaky poruseny . Jsou to takovy ty anglicky sracky . Nevite nekdo co s tim ? Predem dik za radu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, jenom se chci zeptat...mel jsem fw 5.50GEN-D3 tak jsem si stahnul a nainstaloval "5.50 Prometheus" podle navodu, restartoval. Vse probehlo ok, ale kdyz si chci zahrat napriklad dirt2 hodim to do psp a v game se mi neobjevi. co s tim jak si tu hru mohu zahrat?

Predem dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej na system settings/software version .... opět nejspíše chyba, nainstalován OFW

Při updatu na Prometheus nemůže nijak nainstalovat ofw, jedině by si akorat mohl způsobit brick.

Co to pro me tedy znamena, protoze si nejsem vedom ze bych udelal nejakou chybu pri instalaci!

Dikes

Nemáš toho dirta pořád zararovaného? Nebo strkáš to do správné složky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím,

je možné se vrátit z 5.50Prometheus zpět na 5.50GEN-D3. Někde tady jsem se dočetl že na tom lépe běží hry. Např. teď jsem si tam dal Tekkena a hlásí mi to chybu 80020148, zkusil jsem vše co se tady v případě této chyby píše, kromě patche, ale ten by neměl být třeba (aspoň jsem to tak pochopil).

Jestli by jste měli ještě nějaké rady budu jen rád. Kdyžtak zkusím ztáhnout z jiného zdroje.

Předem díky za odpověd.

Edit: už jsem asi našel jak to vrátit v jiném příspěvku, až budu mít možnost tak to zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu